رفتن به مطلب

مشکل با 4770k دستکاری شده!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان عزیز.

من چند روز پیش از یکی از بچه های معتبر پی تی یک 4770k خریدم و وقتی دستم رسید دیدم اطراف اون مقادیر زیادی چسب وجود داره! دیگه خودتون میدونید قضیه چی بوده!

بعد با طرف تماس گرفتم گفتم چرا به من قبلش چیزی نگفتی و در جواب گفت اتفاقا بهتر شده و 5 درجه کاهش دما پیدا کرده تو لود.

منم اعتماد کردمو بستمش رو سیستم. کار این سیستم رندر با نرم افزار مایا و مکس. ابتدا با فن استوک در حالت عادی دما به شدت بالا بود تو لود. بین 90 تا 100. از زمانی که ولتاژ ورودی سی پی یو رو کاهش دادم و دما طبیعی شده پشت سر هم نرم افزار مایا جواب نمیده و پیغامی میده که به منزله ی وجود مشکلی خاص در سیستمه. مکس هم که کلا crash میکنه. دقت کنید که سیستم بلو اسکرین نمیده. این مورد در تمام عمر کاریم با همچین مشکلی روبرو نبودم. بنظرتون سی پی یو آسیب دیده؟ ممنون میشم کمکم کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه جدیدا همه دارن cpu های ihs برداشته شده رو می فروشن بدون اینکه به خریدار بگن! 

احسان جان چیزی که من فکر می کنم اینه که ihs تماس خوبی با die نداره ( به دلیل چسب کاری بی دقت )

راه حل اینه که ihs رو بردارید و چک کنید

لینک به دیدگاه

درود

من بهتون پیشنهاد میکنم، چون که اون عزیزی که پردازنده رو به شما فروخته، باید قبلش این موضوع رو میگفت، پردازنده رو پس بدبد، و پولتون رو هم پس بگیرید!

پردازنده های IHS ورداشته شده، اگر 1% هم خطا توی کارش باشه، موقع برداشتن IHS کلا نابود میکنه CPU رو!

تازه مشخص نیست که چه بلایی سرش اومده! شاید خواسته ردش کنه!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم دوستانی که پردازنده 1 میلیون تومانی رو میخوان IHS Mode کنند باید بدونند که برای فروش محدودیت خواهند داشت !و اگر بعدا قصد فروش پردازنده رو داشته باشند یا باید به خریدار بگن یا باید قید اینکار رو بزنند.

به هر حال :

اول سعی کنید پردازنده و به ایشون پس بدید.

و اگر نمیخواهید پس بدید یکم ولتاژ ورودی رو بالا برید.احتمالا ولتاژ کمه که برنامه ها کرش می کنند.

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

ممنونم از همه ی شما عزیزانی که به این سرعت مشکل بنده رو پاسخ گو بودید. من الان ولتاژ ورودی رو به 1.1 رسوندم و هنوز کرش کردن وجود داره. بالاتر از این برم دما میره همون حدودای 90. مادربرد این سیستم giga P85-d3.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با خودشون صحبت کنید تا دیر نشده پس بگیره.این دیگه غش در معامله محسوب میشه حتی اگر مشکلی هم نداشته باشه باید قبلش میگفته مُد کرده

واقعاً جالبه.طرف IHS رو برمیداره از قیمت که کم نمیکنه و به خریدار هم نمیگه که هیچ,مورد دیدم که میگفته از دستکاری نشده هم گرونتر میدم چون خنک تر داره کار میکنه!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل اینجاست که اون دوستمون که IHS Mode کرده یا خمیر بدی زده !یا بد خمیر زده و یا بد چسبونده IHS رو !

با ولتاژ 1.1 نباید دمای 4770K اینقدر بالا بره حتی با کولر استوک...

لینک به دیدگاه

خوشبختانه ایشون با آغوش باز مشکل رو پذیرفتن و قرار شده پول رو امشب به حسابم برگردونن.

لینک به دیدگاه

cpu فابریک رو نباید اصلا بهش دست بزنی .همه اوستا میشن برای خودشون اینتل به اون بزرگی سرتیفیکیت نداره اونوقت یک کاربر عادی خدای سیستم هست 

فقط سی پی یو رو پس بده و بس .سی پی یو در ایران تعمیر نمیشه و اگر نیم سوز یا بسوزه یک قرون نمیارزه 

برای رندر هم 2011 باید ببندی نه 1150

ویرایش شده توسط میلاد
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...