رفتن به مطلب

کمک برای فلش کردن بایوس کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

قصد دارم بایوس کارت گرافیک zotac gtx260 amp2 رو روی کارت گرافیک خودم که رفرنس هست فلش کنم.

بایوش مورد نظر رو پیدا کردم فقط مونده برنامه ای برای فلش کردن..

میخواستم بدونم به چه برنامه ای میشه اینکار رو کرد ؟؟.اگر که تحت ویندوز باشه خیلی بهتره.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ببخشید که فضولی می کنم

شما می خواید کارتتون رو اور کنید ؟؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ببخشید که فضولی می کنم

شما می خواید کارتتون رو اور کنید ؟؟

باتشکر

آره دیگه میخوام اور خدایی بشه و از بایوس اور شده باشه.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ببین دوست من اورکلاک از نظر من یک سرگرمی هستش

و در کارت gtx260 که یک کارت گرافیک قوی هست نیازی نیست

و من در بعضی موقعه که کارت گرافیکم رو اور می کردم احساس می کردم فرقی ایجاد نمی شه

و الان هر از چندگاهی و برای سرگرمی این کار رو می کنم

این کار باعث میشه فشار برروی کارت گرافیک بیاد

و بعضی موقعه ها هم اعلامه این فشار رو در بازی ها بعد از چند مدت کار در حالت اورکلاک خودش رو نشون می ده

پیشنهاد من اینکه این کار رو نکنید

البته من کارت خودم رو بایوسش رو دستکاری کردم

البته اور نکردم بلکه چند حالت دور فن برای کارت گرافیک تعریف کردم

پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

ببین دوست من اورکلاک از نظر من یک سرگرمی هستش

و در کارت gtx260 که یک کارت گرافیک قوی هست نیازی نیست

و من در بعضی موقعه که کارت گرافیکم رو اور می کردم احساس می کردم فرقی ایجاد نمی شه

و الان هر از چندگاهی و برای سرگرمی این کار رو می کنم

این کار باعث میشه فشار برروی کارت گرافیک بیاد

و بعضی موقعه ها هم اعلامه این فشار رو در بازی ها بعد از چند مدت کار در حالت اورکلاک خودش رو نشون می ده

پیشنهاد من اینکه این کار رو نکنید

البته من کارت خودم رو بایوسش رو دستکاری کردم

البته اور نکردم بلکه چند حالت دور فن برای کارت گرافیک تعریف کردم

پیشنهاد می کنم این کار رو نکنید

با تشکر

آقا سینا منم اور رو برای سرگرمی و لذت بردن انجام میدم و الان هم که میخوام بایوس فلش کنم برای اینه که برسم به اوج هیجان و از ریسک کردن لذت ببرم و بعد از چند روز به حالت اول بر میگرده..

من هرگز براب افزایش کارایی تا حالا اور نکردم .یا برای رکورد اور کردم یا اینکه دلم کشیده که اور کنم

به هر حال از راهنماییتون ممنون :->

لینک به دیدگاه

سلام

یک نکته اخر رو بگم

من هم یک کارت his 4870 داشتم

و می خواستم با یک فرکانس خوبی برسم و روی بایوس کارت اعمال کنم

که اخر سر کارتم نیم سوز و هرگز درست نشود

هنوز تاپیکش تویه همین انجمن موجوده ............

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به ریسکش نمی ارزه من یه گرافیک 8600 gt رو با اور پکوندم البته به خاطر بازی gta iv و وقتی که تصویر میداد رنگ صفحه دچار برفک های صورتی رنگ شده بود وسیستم هنگ میکرد به توری که نمیشد باش کار کرد البته شانسم گفت و گارانتی تعویضش کرد:D

لینک به دیدگاه

چرا جلوی فوران استعدادهای این بنده خدارو میگیرید

دوست عزیز شما اول کارتت رو با ریوا روی فرکانس amp2 اور کن ببین اصلا توی اون فرکانس موقع اجرای بازی پایداره و دما بالا نمیره بعد اگه دوست داشتی میتونی اینکارو بکنی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما اول کارتت رو با ریوا روی فرکانس amp2 اور کن ببین اصلا توی اون فرکانس موقع اجرای بازی پایداره و دما بالا نمیره بعد اگه دوست داشتی میتونی اینکارو بکنی

کسی جلوی فوران استعدادهای ایشون رو نگرفته فقط راهنمایی شد که این کار انجام نشه بهتر هست ...

چون بعد از فلش بایوس احتمالش خیلی کمه که کارت تصویر بده به قول یکی از دوستان باید هزار تا صلوات بفرستی و کلی نزر و نیاز ... ولی میتونند یه بک آپ از بایوس قبلی کارت بگیرند ..

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

برادر این رو در نظر بگیر که فلش کردن بایوس کارت گرافیک فقط برای کاربرای حرفه ای و با تجربه پیشنهاد میشه

چون به سادگی به روز رسانی بایوس مادربرد و اون هم از طریق ویندوز انجام نمیشه

احتمال خطا هم توسط کسی که این کار رو انجام میده زیاده و اگر هم خطا بکنی و بایوس رو فلش کنی و فرکانسهای جدید ناقص بر روی بایوس ریخته بشه دیگه کارت تصویر نمیده و کلی درد سر برای شما درست میکنه

پیشنهاد اول من همون اورکلاک در محیط ویندوز و از طریق ریواتیونره چون هم خطر کمتری داره و هم خیلی سادس و هم هر وقت که بخوای میتونی فرکانس کاری کارت رو تغییر بدی

امیدوارم به پیشنهادای دوستان توجه کنی

موفق باشی

لینک به دیدگاه

تست کردم و بیشتر از اینا هم جواب میده.بایوس amp2 هم گیر آوردم فقط مونده برنامه برای فلش کردن..

در ضمن فکر نکنم که اینقدر خطر داشته باشه من که بک آپ گرفتم و اگر هم طوری بشه میزارمش رو مادربورد دو اسلاته و یه کارت گرافیک سالم رو اصلی و اینو فرعی قرار میدم و بایوس رو ریکاوری میکنم...

لینک به دیدگاه

تست کردم و بیشتر از اینا هم جواب میده.بایوس amp2 هم گیر آوردم فقط مونده برنامه برای فلش کردن..

در ضمن فکر نکنم که اینقدر خطر داشته باشه من که بک آپ گرفتم و اگر هم طوری بشه میزارمش رو مادربورد دو اسلاته و یه کارت گرافیک سالم رو اصلی و اینو فرعی قرار میدم و بایوس رو ریکاوری میکنم...

سلام دوست من

وقتی کارت شما مثل کارت من نیم سوز شود دیگه فرقی به حالش نمی کنه ( البته خدا نکرده)که بایوس رو ریکاوری کرده باشید یا که نه ..

فقط هواستون باشه که فرکانس خیلی بالا بهش ندید ..

باتشکر

ویرایش شده توسط sinaset
لینک به دیدگاه

خب اگه روی فرکانس 650/2100 دمای لود بالاتر از 80 نمیره و موقع بازی پایداره میتونی فلش کنی

اگه مادبردت 2 تا PCI-E داره و یه گرافیک یدک هم داری که مشکلی نیست با XtremeTuner میتونی از داخل ویندوز فلش کنی

لینک به دیدگاه

خب اگه روی فرکانس 650/2100 دمای لود بالاتر از 80 نمیره و موقع بازی پایداره میتونی فلش کنی

اگه مادبردت 2 تا PCI-E داره و یه گرافیک یدک هم داری که مشکلی نیست با XtremeTuner میتونی از داخل ویندوز فلش کنی

دوست عزیز منظورتون Galaxy_Xtreme_Tuner هست.

لینک به دیدگاه

N0m@d جان تا یرنامه رو باز میکنم .سیستم هنگ میکنه.ویندوزم هم SE7EN هست.مشکل از چیه؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...