رفتن به مطلب

کمک برای خرید سیستم تا سقف 2میلیون و 600هزار تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز این لینک اطلاعات کامل در مورد چیپ های سوکت 1150 اینتل رو میده . حتما مطالغه کن :

www.intel.com/content/dam/www/public/us/en/documents/datasheets/8-series-chipset-pch-datasheet.pdf

این عکس هم کلیات این چیپ ها رو مشخص میکنه . تفاوتها رو ببین . فکر میکنی چقدر فرق دارن :

attachicon.gifintel 1150.jpg

این پی دی اف  توضیحات در مورد کل سری 8 هست نه مقایسه

سری زد قابلیت اورکلاکینک با سی پی یوداره اما سری اچ خیر

من برای 50 یا 100 تومن سری زد رو نمیزارم کنار اچ بگیرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

تصاویر ارسال شده

این پی دی اف توضیحات در مورد کل سری 8 هست نه مقایسه

سری زد قابلیت اورکلاکینک با سی پی یوداره اما سری اچ خیر

من برای 50 یا 100 تومن سری زد رو نمیزارم کنار اچ بگیرم

من میخواستم همین رو بگی.تفاوت اصلی سری Z با H و B همین قابلیت اورکلاک هست.پس میبینی برای کسی که نمیخواد اورکلاک انجام بده مهم نیست که Z بگیره یا H.

لینک به دیدگاه

سری H87 با Z87 این تفاوت هست که با هم 50 تا 100 تومن فرق مبکنن . این مزیت ارزش 50 تا 100 تومن اضافه رو داره

لینک به دیدگاه

سری H87 با Z87 این تفاوت هست که با هم 50 تا 100 تومن فرق مبکنن . این مزیت ارزش 50 تا 100 تومن اضافه رو داره

این تفاوت بین بهترین بورد H87 و ضعیفترین بورد Z87 هست . ضعیفترین بورد Z87 هم به خاطر مدار تغذیه ضعیف به درد اورکلاک و یا استفاده از چند کارت نمیخوره . پس دوباره میشه پول اضافه دادن .

لینک به دیدگاه

آقا حامد شما بیخیال شو و گرنه تمام امتیازات به باد فنا میره  :(

لینک به دیدگاه

آقا حامد شما بیخیال شو و گرنه تمام امتیازات به باد فنا میره  :(

=))

چند تا منفی میتونه بده به من این آقا میلاد مگه ؟ 10 تا بیشتر نمیتونه . فعلا که 3 تا داده . به پستهایی هم منفی داده که هیچ مشکلی نداشتن . نه راهنمایی اشتباه و نه حرف نامربوط توشون بود . پس از سر لجبازی این کار رو میکنه . طبق قوانین کسی هم که این کار رو انجام بده از فروم میشه اخراجش کرد . یعنی من الان میتونم به راحتی ایشون رو اخراج کنم . البته فعلا این کار رو نمیکنم . چون مطمئنم که خودشون متوجه میشن که اشتباه کردن . من این بحث رو میکنم که دوستان دیگه و ایشون کمی اطلاعاتشون اضافه بشه . همین . امیدوارم این اتفاق بیوفته و متوجه بشن که نمیشه با اصرار به یک موضوع غلط اون رو درست جلوه داد . البته به atisoc0936 هم منفی بی مورد دادن ایشون . اگر ایشون شاکی بشن من نمیتونم بیخیال بشم .

لینک به دیدگاه

مشکلی نداره آقا حامد من الان امتیازاتون رو جبران میکنم

حالا هی دوستمون منفی بده منم مثبت میدم  :D 

ولی آقا حامد امتیازات چه رند شد

ویرایش شده توسط Alirezaa
لینک به دیدگاه

مشکلی نداره آقا حامد من الان امتیازاتون رو جبران میکنم

حالا هی دوستمون منفی بده منم مثبت میدم  :D 

ولی آقا حامد امتیازات چه رند شد

ممنون عزیز . ولی نیازی نیست . خودش وقتی متوجه اشتباهش بشه جبران میکنه ;) با این حال ممنونم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

=))

چند تا منفی میتونه بده به من این آقا میلاد مگه ؟ 10 تا بیشتر نمیتونه . فعلا که 3 تا داده . به پستهایی هم منفی داده که هیچ مشکلی نداشتن . نه راهنمایی اشتباه و نه حرف نامربوط توشون بود . پس از سر لجبازی این کار رو میکنه . طبق قوانین کسی هم که این کار رو انجام بده از فروم میشه اخراجش کرد . یعنی من الان میتونم به راحتی ایشون رو اخراج کنم . البته فعلا این کار رو نمیکنم . چون مطمئنم که خودشون متوجه میشن که اشتباه کردن . من این بحث رو میکنم که دوستان دیگه و ایشون کمی اطلاعاتشون اضافه بشه . همین . امیدوارم این اتفاق بیوفته و متوجه بشن که نمیشه با اصرار به یک موضوع غلط اون رو درست جلوه داد . البته به atisoc0936 هم منفی بی مورد دادن ایشون . اگر ایشون شاکی بشن من نمیتونم بیخیال بشم .

بهشون پیام دادم تا ببینم چه میکنند 

لینک به دیدگاه

=))

گرامی دلیلی نداره چون جنابعالی مدیر هستید بتونید نظرتون رو به کسی تحمیل کنید و اخراج کاربر هم در سطح اختیارات مدیر کل سایت هست

این موردامتیاز منفی رو جنابعالی برای بنده اول اعمال کردید بدون دلیل موجه اگر خواستید در پیام خصوصی اعلام میکنم. B)

لینک به دیدگاه

من نظرم رو به کسی تحمیل نمیکنم . منتها نظرم رو میگم . سعی هم میکنم نظر درست بگم و اگر اشتباه باشه قبول میکنم .

درست که مدیر کل سایت میتونه کاربر رو اخراج کنه ، ولی اگر نیاز باشه من هم میتونم با یک درخواست کوچک از مدیر سایت این کار رو انجام بدم . پس میبینید که میتونم .

من مدتهاست به هیچ کس امتیاز منفی ندادم :D حتی اگر اشتباهی کرده باشن تذکر دادم یا سعی کردم اون اشتباهشون رو تصحیح کنم . ولی نه به شما و نه به کسی دیگه ای حداقل تا جایی که یادمه منفی ندادم . پس شما قضاوت ندانسته انجام دادی . برای من چند امتیاز منفی مهم نیست . ولی راهنمایی اشتباه مهمه . اگر کسی راهنمایی اشتباه بکنه و من مطمئن باشم که اشتباهه ، باید کاری کنم که کاربرهای دیگه دچار اشتباه نشن .

لینک به دیدگاه

خرید ما ربورد z87 که 50000 تومن از H87 بیشتر هست و توانایی بالاتری داره راهنمایی اشتباهی هست؟

اگر شما این رور فکر میکنید موفق باشیدو بحثی نیست. حتما این انتخاب بهیه و درست هست لزومی به ادامه بحث

نمیبینم امیدوارم  خریدار بهترین و بهینه ترین انتخاب رو کنند  B)

لینک به دیدگاه

خرید ما ربورد z87 که 50000 تومن از H87 بیشتر هست و توانایی بالاتری داره راهنمایی اشتباهی هست؟

اگر شما این رور فکر میکنید موفق باشیدو بحثی نیست. حتما این انتخاب بهیه و درست هست لزومی به ادامه بحث

نمیبینم امیدوارم  خریدار بهترین و بهینه ترین انتخاب رو کنند  B)

اینها دیگه میشه فرافکنی:D

مادربوردی که من به استارتر پیشنهاد دادم 285 تومان قیمت داشت . ارزونترین مادربورد Z87 حدود 450 تومان قیمت داره . این اختلاف 50 تومانه ؟ با توجه به بودجه ای که داشتن ، یا باید مادربورد گرانتر براشون انتخاب کرد که در این صورت قطعات دیگه رو باید ضعیفتر برداشت ، یا اینکه مادربورد ارزانتر گرفت که قطعات دیگه هم تا حد امکان همگن بشن . پس با توجه به بودجه و کاربردی که ایشون داشتن ، این مادربورد مناسبتر به نظر میرسید تا بقیه سیستم هم از قدرت مناسبی برخوردار باشه .

لینک به دیدگاه

نمیبینم امیدوارم خریدار بهترین و بهینه ترین انتخاب رو کنند B)

اینها دیگه میشه فرافکنی:D

مادربوردی که من به استارتر پیشنهاد دادم 285 تومان قیمت داشت . ارزونترین مادربورد Z87 حدود 450 تومان قیمت داره . این اختلاف 50 تومانه ؟ با توجه به بودجه ای که داشتن ، یا باید مادربورد گرانتر براشون انتخاب کرد که در این صورت قطعات دیگه رو باید ضعیفتر برداشت ، یا اینکه مادربورد ارزانتر گرفت که قطعات دیگه هم تا حد امکان همگن بشن . پس با توجه به بودجه و کاربردی که ایشون داشتن ، این مادربورد مناسبتر به نظر میرسید تا بقیه سیستم هم از قدرت مناسبی برخوردار باشه .

لایک حامد جان+++++++
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...