رفتن به مطلب

مشاوره درباره قیمت فروش MSI GTX 770 2GB GAMING-OC

winie
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

س

کاری نداره

یک مزایده بزار ، قیمت پایه را 900 بزار و فوری را 20 تومان از نوش کمتر ، انشالله به قیمت خوبی فروش میره ، البته این قیمت در صورتیه که واقعا فقط تست کرده باشیدا !!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز مشاوره نمیخواد از قیمت اکش ( قیمتی که همین لحظه خریدو فروش میشه ) 15 الی 20 درصد کم کن و بزار برای فروش

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

س

کاری نداره

یک مزایده بزار ، قیمت پایه را 900 بزار و فوری را 20 تومان از نوش کمتر ، انشالله به قیمت خوبی فروش میره ، البته این قیمت در صورتیه که واقعا فقط تست کرده باشیدا !!!

عزیز طرف مریض نیست که به خاطر 20 تومن کارت آکبند نگیره بیاد کارکرده بگیره! فقط تست شده معنی نداره.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

نه آقا 900 چیه بالاتر  نه دوست من شما خیلی بیشتر از این حرفا میتونی بفروشی

لینک به دیدگاه

اقای اصغری کارشون خیلی درسته . بنده حضورن خدمت ایشون رسیدم . کارتاشون هم واقعا کم کارکرد بود یکیش رو سیستم بود و دیگری همونطور که ایشون فرمودن فقط تست شده بود. من خیلی چشم گرفت خداییش کارت ه عالی و زیبایی بود . مطمئنا بیشتر ازاینا میارزه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقای اصغری کارشون خیلی درسته . بنده حضورن خدمت ایشون رسیدم . کارتاشون هم واقعا کم کارکرد بود یکیش رو سیستم بود و دیگری همونطور که ایشون فرمودن فقط تست شده بود. من خیلی چشم گرفت خداییش کارت ه عالی و زیبایی بود . مطمئنا بیشتر ازاینا میارزه . 

خب دوست عزیز دیگه این کاری نداره شما که چشمتون گرفته برین بخرین مثلا 1.400 یا بیشتر همونطوری که خودتون میگین بیشتر از اینا می ارزه 

لزومی نداره هی بیایین تعریف کنین و قیمتش رو افزایش بدین / با تعریف رو تمجید شما هم قیمت کارت افزایش پیدا نمیکنه .

هر چیزی قیمتی داره / ایشونم اگر میخوان بفروشن بزارن برای فروش دیگه این داستانهارو نداره 

اصلا پایه رو بزارن 1.600 فوری رو هم بزارن 1.800 تومن ! . خلاص بعد منتظر خریدار وایستند 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...