رفتن به مطلب

لیون کامپیوتر حامی محیط زیست !!! فاکتور دیجیتالی = برش درختان کمتر

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

چند وقته که یه فکری اومده بود توی ذهنم . و اون هم این بود که ما هم کاری برای طبیعت زیبا و نعمتهای خداوند انجام بدیم .

ما هر روز تعداد بسیار بالایی کاغذ مصرف میکنیم برای فاکتورهامون که واقعا مقدارش زیاده . اگر تک تک ماها فکری نکنیم مطمئننا اتفاقات بدی برای طبیعت و کره زمین میفته و هر تغییری رو باید از خودمون شروع کنیم

در این راستا ما میخوایم فاکتور دیجیتالی به مشتریهامون بدیم یعنی فاکتور رو براشون ایمیل کنیم . و کسانیکه فاکتور دیجیتالی از ما میگیرن در قرعه کشی ماهانه لیون شرکتشون میدیم تا بیشتری تشویق بشن برای گرفتن فاکتورهای دیجیتالی

حالا میخوایم برای این مسئله بنری تهیه کنیم تا همه در این زمینه اگاهی پیدا کنن .

نیاز به شعار خوب هم داریم . از شما عزیزان میخوام ما رو در تهیه یک بنر خوب و تاثیر گذار و جملات تاثیر گذار کمک کنید .

دو تا بنر در نظر گرفتیم یکیش 755x200 و دیگری 468x60

منتظر نظرات زیبای شما هستیم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

ایده بسیار جالبیه ... فقط وقتی با شرکت ها  معامله میکنید، ممکنه با مخالفت اونها مواجه بشید. که البته زیاد مهم نیست . چون این عمل  در نهایت یک حرکت رو به جلو هست. :D

:wub: :wub:

لینک به دیدگاه

ایده بسیار جالبیه ... فقط وقتی با شرکت ها  معامله میکنید، ممکنه با مخالفت اونها مواجه بشید. که البته زیاد مهم نیست . چون این عمل  در نهایت یک حرکت رو به جلو هست. :D

:wub: :wub:

درسته هومن جان ما نمیخوایم کسی رو مجبور کنیم هر کسی که بخواد فاکتور کاغذی بهش میدیم ولی کسانیکه فاکتور دیجیتالی بگیرن توی قرعه کشی شرکت میدیم .

همیشه هر چیزی از یه جایی شروع میشه .

ما هم امید به خدا شروع میکنیم . این فکر میکنم ایده ای باشه که بتونه دیگران رو به فکر فرو ببره و هر کسی میتونه به نوبه خودش ایده ای حلق بکنه تا خیلی چیزها تغییر کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی ایده بسیار خوبی هست ولی یک سوال دارم از شما اونم این هست که شما می دونید که فاکتور خرید  تا حدود زیادی دارای اعتبار هست و مهر و امضای شما و یا فروشنده پای اون می خوره ایا برای جلوگیری از مشکلات و یا بی اعتبار نشدن فاکتور دیجیتالتون تمهدیداتی اندیشیده اید؟؟؟

ممنون

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی ایده بسیار خوبی هست ولی یک سوال دارم از شما اونم این هست که شما می دونید که فاکتور خرید  تا حدود زیادی دارای اعتبار هست و مهر و امضای شما و یا فروشنده پای اون می خوره ایا برای جلوگیری از مشکلات و یا بی اعتبار نشدن فاکتور دیجیتالتون تمهدیداتی اندیشیده اید؟؟؟

ممنون

درود

فاکتور از سیستم حسابداریمون با سر برگ لیون کامپیوتر صادر میشه این فاکتورها توسط خود شرکت حسابداری اسان تولید میشه عزیز

لینک به دیدگاه

بسیار عالی @};-

حد اقل من تو گیر و دار قیمت خرید جنسها از لیون لای چند صد تا کاغذ :D  گیج نمیشم :D

و یه سوال این فاکتور برنامه خاصی برای دیدن محتواش لازمه؟ :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از شما

راسیتش من که اطلاعاتی در زمینه جساب داری ندارم و تنها خریداری بیش نیستم مثل اکثر دوستان، فقط کنجکاوی بود که تشکر می کنم از پاسخ صریح و قاطعتون.  ^_^

ایشاله همه گیر بشه و همه از این ایده خوب بهرمند بشوند. @};-

لینک به دیدگاه

درود

بسیارعالی آقای حسینی عزیز 

تشکرویژه ازشما دارم که همیشه ایده های نو و زیبا و مفید رو ارائه میدین و همیشه اون هارو عملی میکنید

یکی ازاشعارپیشنهادی من :

فاکتور دیجیتالی = زندگی سبز، هوای پاک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان ،

اینکه این حرکت در شروع عملا کمکی که به محیط زیست میکنه ناچیزه اما نفس کار تاثیر خودشو میزاره و فرهنگ سازی میکنه  :wub:

لینک به دیدگاه

خوب برای شعارش دوستان گلم ایده ای اگه دارید ممنون میشم اینجا اعلام کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب برای شعارش دوستان گلم ایده ای اگه دارید ممنون میشم اینجا اعلام کنید

"فاکتور کاغذی بدرود"

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود فراوان بر آقای حسینی عزیز

اگر امکانش باشه شما فقط کد فاکتور رو برای ما پیامک بدین و یا ایمیل کنید

ما توی سایت لیون (ورژن جدید) کد رو وارد کنیم

محتویات کل فاکتور رو ببینیم و بعد به صورت دلخواه فایل پی دی اف و یا پرینت رو به ما بده

کاغذ کمتر ، درخت بیشتر ، هوای پاک تر  با لیون  ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

فاکتور دیجیتالی= یک قدم(پیش) بسوی فردایی (اینده ای) پاک و درخشان (یا نورانی یا روشن با افتابی البته درخشان فکر کنم بهتره)

یا یچیزی تو این مایه ها!  :D

کلمات زیادی رو میشه جایگزین کرد اینهایی که بذهن من اومده و بهتر بودن... (البته میشه اینها رو جمله وار هم نویشت )

" در اندیشه " هم کلمه جالبی هست برای جاگزینی در بالا!

جمله هم میشه نوشت مثلا: در اندیشه ی فردایی پاک و درخشان با فاکتور های دیجیتالی ... لیون کامپیوتر هم میشه اولش یا اخرش گذاشت، البته باز میشه این "با فاکتورهای دیجیتالی" رو برد اول جمله!  :D

"بیایید با طبیعت آشتی کنیم "هم با حاله هم جا افتاده هست در عین سادگیش تازه ارمانگرا هم هست!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

احترام به محیط زیست ، احترام به نسل آینده است با فاکتور دیجیتالی قدمی کوچک برای احترام به آیندگان

طوفان مغزهاست (هر ایده ای داریم باید به زبون بیاریم)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امام علي (ع): پرهيز از قطع درختان سرسبز بر طول عمر انسان مي‌افزايد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حضرت رسول (ص) فرمود:
خداوند درخت را براي انسان آفريد، از اينرو او بايد درخت را بکارد، آن را آبياري کند و در حفظ آن بکوشد.

امام صادق (ع ):

خداوند درخت را براي انسان آفريد، از اين رو او بايد درخت را بکارد، آن را آبياري کند و در حفظ آن بکوشد.

لینک به دیدگاه

درود

شعارپیشنهادی من :

فاکتور دیجیتال = زندگی سبز، هوای پاک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...