رفتن به مطلب

راهنمای خرید واتر کولینگ و واتر بلاک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام من یک واتر کولینگ میخواستم برای مادربرد MAXIMUS VI FORMULA لطفا بهترین رو پیشنهاد بدید.مایه واتر کولینگ هم میخوام با کیفیت باشه که مادربردم رو خراب نکنه و میخوام مشکل ریزش و خرابی هم نداشته باشه کاربردم هم گیم و در حد متوسط اورکلاک.

لینک به دیدگاه

سلام من یک واتر کولینگ میخواستم برای مادربرد MAXIMUS VI FORMULA لطفا بهترین رو پیشنهاد بدید.مایه واتر کولینگ هم میخوام با کیفیت باشه که مادربردم رو خراب نکنه و میخوام مشکل ریزش و خرابی هم نداشته باشه کاربردم هم گیم و در حد متوسط اورکلاک.

اگه شما میفرمودید بودجه در چه حدیه بهتر میشد گفت...

فقط مین یا CPU هم شامل میشه؟؟

لینک به دیدگاه

بودجه تا 1 میلیون دارم و برای مادربرد MAXIMUS VI FORMULA و کارت گرافیک ROG POSEIDON-GTX780-P-3GD5 میخواهم. این مادربرد و کارت گرافیک خودش جای مخصوص داره برای واتر بلاک و من یک واتر بلاک خوب میخوام که خراب نکنه سیستمم 

اینم چنتا عکس:

Crosschill_big.jpgcooling.jpgH2_8.jpg?format=750w

j6uCjkE0MflEMbf0_500.jpg

reservoir.jpg

برای سی پی یو هم از این نوع واتر بلاک ها میخواهم

supremacy.jpg

و رادیاتور 

480.jpg

و یک مخزن پمپ هم میخوام خب حالا این وسایلی که گفتم رو از چه برندی میتونم بخرم که عالی باشه از همه لحاظ

ویرایش شده توسط kiya_69000
لینک به دیدگاه

درود

رادیات

پمپ و مخزن

بلاک cpu

مایع هم میتونید از آب مقطر استفاده کنید بدون هیچ خوردگی یا رسوبزدگی یا به قول دوستان لجن گرفتگی:دی

شاد باشید

لینک به دیدگاه

درود

رادیات

پمپ و مخزن

بلاک cpu

مایع هم میتونید از آب مقطر استفاده کنید بدون هیچ خوردگی یا رسوبزدگی یا به قول دوستان لجن گرفتگی:دی

شاد باشید

میشه گفت حرفه ای ترین ها رو محمد عزیز پیشنهاد دادن، امیدوارم تو این قضیه اورکلاک موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام.

بلاک Raystorme بهتر نیست؟

عزیزم تنها موارد موجود رو نام بردم و اگه مارکی که نام بردید گیرتون اومد در خریدش شک نکنید.

انها مارک موجود اجهیزلا واتر کولینگ در ایران تنها همین ها هستند.

لینک به دیدگاه

محمد جان من میتونم از خارج از کشور هم بخرم پس بهترین برند رو معرفی کنید تا برم توی سایتش اونچیزی که خودم میخوام انتخاب کنم اخه من یک چیز خاص و خوشگل میخوام (*) <بسیار ممنونم از شما که راهنمای کردید :wub:

ویرایش شده توسط kiya_69000
لینک به دیدگاه

درود

رادیات

پمپ و مخزن

بلاک cpu

شاد باشید

سلام میون کلامتون کدوم کیس گرین رو پیشنهاد می کنید که این رادیاتور 240 و این پمپ توش به راحتی جا بشه ؟

لینک به دیدگاه

سلام میون کلامتون کدوم کیس گرین رو پیشنهاد می کنید که این رادیاتور 240 و این پمپ توش به راحتی جا بشه ؟

درود 

کیس x6 , x7 ,x9 به ترتیب امکان نصب هست ولی یکم باید آزاد سازی کنید مثلا با جابجاکردن فن ها!

لینک به دیدگاه

محمد جان من میتونم از خارج از کشور هم بخرم پس بهترین برند رو معرفی کنید تا برم توی سایتش اونچیزی که خودم میخوام انتخاب کنم اخه من یک چیز خاص و خوشگل میخوام (*) <بسیار ممنونم از شما که راهنمای کردید :wub:

موارد پیشنهادی :

پمپ و مخزن xspc D5 dual bayer

رادیات xspc rx360

بلاک سی پی یو  raystorm xspc

شیلنگ uv که رنگ های متنوعی داره

مایع کولانت هم درسایت های خارجی هست برای تهیه

فیتینگ هم xspc موجود هست 

تمام این قطعات رومیشه توی سایت frozencpu تهیه کنید

لینک به دیدگاه

درود 

کیس x6 , x7 ,x9 به ترتیب امکان نصب هست ولی یکم باید آزاد سازی کنید مثلا با جابجاکردن فن ها!

خیلی جالبه الان یه Review دیدم این مخزن رو پایین دی وی دی رامش جا انداخت!

من خیال می کردم کف کیس جا میگیره !

https://www.youtube.com/watch?v=J6phPSRjil0

لینک به دیدگاه

خیلی جالبه الان یه Review دیدم این مخزن رو پایین دی وی دی رامش جا انداخت!

من خیال می کردم کف کیس جا میگیره !

https://www.youtube.com/watch?v=J6phPSRjil0

نه عزیز 

دقیقا جاش همون جاست

کف کیس پمپ هایی بیشترقرارمیگیره که بیرون از آب میکتونن کارکنن و عملیات پمپاژ رو انجام بدن نظیر d5 xspc

لینک به دیدگاه

نه عزیز 

دقیقا جاش همون جاست

کف کیس پمپ هایی بیشترقرارمیگیره که بیرون از آب میکتونن کارکنن و عملیات پمپاژ رو انجام بدن نظیر d5 xspc

ممنون از توضیحاتتون اما توی این کلیپ بعد این که مایع رو اضافه کرد و در آخر با قطره چکون چنتا قطره یه چی اضافه کرد میشه بگید این کارش چیه ؟

post-15073-0-78025900-1390834366_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز.میخواستم بفهمم که واتربلاکRayStorm Twin D5 AX360 WaterCooling Kit بهتره یا RayStorm D5 Photon AX360 WaterCooling Kit

و اینکه کدوم ارزش خرید رو داره و دلیلشم بگید

لینک به دیدگاه

سلامی دوباره خدمت دوستان عزیز.میخواستم بفهمم که واتربلاکRayStorm Twin D5 AX360 WaterCooling Kit بهتره یا RayStorm D5 Photon AX360 WaterCooling Kit

و اینکه کدوم ارزش خرید رو داره و دلیلشم بگید

RayStorm Twin D5 AX360 WaterCooling Kit

به دلیل این که پمپ و مخزن در اسلات جلوی کیس هست و جمع و جور تره و دردسرش هم کمتره توی اسمبل...

ولی دومی برای کسی هست که میخواد مودینگ انجام بده رو کیسش و کیس باید قابلیت اتصال پمپ و مخزن ایستاده رو داشته باشه که فکر نکنم حتی x9 هم با اون مین و کارت گرافیکتون چنین قابلیتی رو داشته باشه...

کارایی تو جفتشون یکیه و دومی بیشتر جنبه ی ظاهری داره و توی پمپاژ تاثیری نداره...

این کیت+این کولانس  همرنگ مین و کارت گرافیکت برو بخر وقت رو طلف نکن.

لینک به دیدگاه

عزیزم تنها موارد موجود رو نام بردم و اگه مارکی که نام بردید گیرتون اومد در خریدش شک نکنید.

انها مارک موجود اجهیزلا واتر کولینگ در ایران تنها همین ها هستند.

Raystrome مارک نیست و یک بلاک از XSPC هست که الان تو لیون موجود:

http://lioncomputer.ir/product/2126/XSPC%20RayStorme%20Intel%20CPU%20Water%20Block/

کلا اون بلاک RASA خیلی طرفدار نداره....

لینک به دیدگاه

ممنون از توضیحاتتون اما توی این کلیپ بعد این که مایع رو اضافه کرد و در آخر با قطره چکون چنتا قطره یه چی اضافه کرد میشه بگید این کارش چیه ؟

خواهش عزیز

اون مایع چندتا چیزمیتونه باشه 

مایهم مایع رنگی برای مدکردن و زیباسازی هست 

ضدرسوب ، ضد جلبک و....

لینک به دیدگاه

بهتر از این برند واتربلاک هم وجود داره و اینکه من میخوام یک سیستم جدید بخرم و کیس x9 که ندارم و نمیخوام بخرم شاید haf x یا یکی از کیس های کورسیر بخرم

لینک به دیدگاه

سلام یک راهنمای میخوام کدوم از این واتربلاک ها بهترین هستن هم از لحاظ خنکی و هم از لحاظ کیفیت:

RayStorm 750 EX420 WaterCooling Kit

RayStorm Twin D5 AX360 WaterCooling Kit

RayStorm D5 AX360 WaterCooling Kit

RayStorm 750 AX360 WaterCooling Kit

///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

مشکل فضا و کیس هم ندارم فقد بگید کدوم از همه لحاظ بهتره؟

لینک به دیدگاه

درود

Raystorm_AX360_Extreme_Intel_CPU_Water_Cooling_Kit_w_Twin_D5_w

این مورد ازهمه قوی تر هست!

البته قیمت خوبی هم داره حدود420 دلارهست و نزدیک حداقل 1500 هزینه برمیداره!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام کدوم پمپ بهتره X2O 750 Dual Bayres/Pump (Black) V4 یا Twin D5 Dual Bay Reservoir/Pump Combo یا EK-BAY DCP 2.2 Combo Unit 

یا EK-BAY RES D5 Vario یا EK-BAY RES Dual DDC 3.25 Serial  

ممنون میشم اگه راهنمای کنید از بین اینها کدوم بهتره اخه گیچ شدم  :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما چون میخواید هم مین برد و هم گرافیک و هم سی پی یو رو واترکول بکنید دور پمپ 750 رو باید خط بکشید چون ضعیفه.از اون طرف twin d5 هم برای کار شما زیاده و فقط هزینه اضافی خواهد بود چون 2 تا پمپ بسیار قوی d5 داره و یکیش به راحتی برای شما جواب میده.رادیاتور rx360 هم عالیه فقط یه مقدار گرونه. بلاک raystorm هم خیلی خوبه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

RX 360 رادیاتور خیلی خوبیه خودمم همینو دارم، به خاطر سایز بزرگش حتی با فنها دور پایین هم کارایی عالی داره و اصلا صدایی نمی شنوید

پمپ D5 هم برای خنک کردن مین و cpu کاملا جوابگو هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...