رفتن به مطلب

مشکل با پنل جلوی کیس X3

HOSSEIN_D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان به یه مشکلی بر خوردم که

وقتی یه usb به پنل جلوی کیس وصله ، میام دومی رو وصل کنم جفتشون با هم قطع میشند..

حالا چجوری میشه این مشکل رو حل کرد ؟

میدونم اشکال از بورد نیست چون رو 2 تا مین همینجوری بوده

ویرایش شده توسط HOSSEIN_D
لینک به دیدگاه

مشکل از کابله و یا اینکه اتصال دارن . رو هر دو به صورت تکی کار میکنه ؟ اگر کار میکنه احتمال اینکه از کابل باشه بیشتره . پنل اینها هم گیر نمیاد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اگه usb پنل دارای برد هستش ممکنه مشکل از برد پنل باشه

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

مشکل از کابله و یا اینکه اتصال دارن . رو هر دو به صورت تکی کار میکنه ؟ اگر کار میکنه احتمال اینکه از کابل باشه بیشتره . پنل اینها هم گیر نمیاد .

تکی رو هر کدوم کار میکنه ... از کابل باشه میشه کابلشو عوض کرد مگه به برد لحیم نیست ؟

اگه اشکال از بورد باشه و گیر نیاد اونوقت چه فرقی بین کیسهای گرین و ریدمکس هست.. خب ریدمکس میگرفتیم خوشگلتر هم بود

بعد مگه گرین یکسال ضمانت نمی کنه قطعات الکترونیکی کیساش رو ؟

ویرایش شده توسط HOSSEIN_D
لینک به دیدگاه

سلام

اگه usb پنل دارای برد هستش ممکنه مشکل از برد پنل باشه

آخه الان یه کیس 30 تومنی هم همچین مشکلی نداره .. کیس دوستم از این target حلبی هاست جفت usb هاشو فلش میزنه مشکل نداره اونوقت این...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آخه الان یه کیس 30 تومنی هم همچین مشکلی نداره .. کیس دوستم از این target حلبی هاست جفت usb هاشو فلش میزنه مشکل نداره اونوقت این...

دیگه دیگه 

پول به بنز میدی / خرج بنز هم داره :D

ویرایش شده توسط mehdi-gtx
لینک به دیدگاه

منم یه کیس مگنوم داشتم که وقتی فلش رو میزدم سیستم ریستارت میشد که اون قسمت usb رو باز کردم بردم عوض کردم .

متاسفانه این کیسهای x3  زیاد جالب از کار در نیومدن مخصوصا سینی پشت مین برد که به شدت نازک و ظعیفه .البته فکر کنم این x5 و x3  به سفارش خود گرین ساخته شده و مثل کوگار x5 , x7 نیستن .

شرکت گرین باید بیشتر دقت کنه وگرنه مشتریاش رو از دست میده .

لینک به دیدگاه

دیگه دیگه 

پول به بنز میدی / خرج بنز هم داره :D

آخه X3 هم شد بنز ...

لینک به دیدگاه

منم یه کیس مگنوم داشتم که وقتی فلش رو میزدم سیستم ریستارت میشد که اون قسمت usb رو باز کردم بردم عوض کردم .

متاسفانه این کیسهای x3  زیاد جالب از کار در نیومدن مخصوصا سینی پشت مین برد که به شدت نازک و ظعیفه .البته فکر کنم این x5 و x3  به سفارش خود گرین ساخته شده و مثل کوگار x5 , x7 نیستن .

شرکت گرین باید بیشتر دقت کنه وگرنه مشتریاش رو از دست میده .

کجا عوض کردین بردشو ؟ گارانتی قبول کرد ؟ من یه سال نمیشه این کیس رو خریدم.

لینک به دیدگاه

دوست من اگر گارانتی داره، بهترین کار ای نهست که گوشی رو بردارین با خود شرکت گرین تماس بگیرین ببینین قبول می کنن یا نه، در اون صورت تکلیفتون تا حدودی مشخص میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز ، کیس  نقره ای 5000 تومنی من هم این مشکل را نداره. شما پنل جلوی کیس را دربیارید و با توجه به پیشنهادی که حامد جان دادند ، بورد usb جلو را از نظر اتصالی ، بوسیله مولتی متر بررسی کنید .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ، کیس  نقره ای 5000 تومنی من هم این مشکل را نداره. شما پنل جلوی کیس را دربیارید و با توجه به پیشنهادی که حامد جان دادند ، بورد usb جلو را از نظر اتصالی ، بوسیله مولتی متر بررسی کنید .

مولتی متر چیه آقا میکاییل ؟

جور دیگه نمیشه فهمید مشکل از کابله یا بورد ؟ کابلش گیر میاد ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...