رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام مجدد دوستان

من کیسم رو دارم باز می کنم برای اسمبلی مجدد ممنون میشم پاسخ سوالم رو بدید میخوام اگر بشه اینکار رو بکنم ...ممنون

دوست عزیز بیرون از کیس میتونی سیستم رو اسمبل کنی و فقط دقت داشته باش که یک صفحه عایق زیر مادربورد قرار بدی و اگر در دسترس نبود بهترین گزینه جعبه خود مادربورد هستش!(فقط خود جعبه بدون اون پوشش پلاستیکی که مادریورد به هنگام خرید توی اون قرار داشته!)

پیشنهاد من به شما خرید یه کیس خنک و با فضای زیاد هست! که به شما green z4  رو پیشنهاد میکنم!(با 5 عدد فن 120 میلیمتری)

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • ارسال 82
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام به همه دوستان و اقا مهدی عزیز لطفا منم در اسمبل این کیس کمک کنید والا مدتی هست باهاش کار میکنم الان میخوام یه ssd و یه کولر سی

پی یو بگیرم واسه همین میخوام دوباره از نو اسمبلش کنم راستش خیلی در همه الان

قطعات

پردازنده

i5 2500

مادربورد

MSI B75A-G41 LGA 1155

رم

2*8 ADATA

کارت گرافیک

rx480 8gig

ذخیره سازی

کلا 5 تا هارد داره + یک اس اس دی

منبع تغذیه

Green GP650A-UK Computer Power Supply

کیس

Green X3-Plus-Viper

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

اساتید یه سوال دارم من چهار تا فن رو کیسم نصبه و کیسم ایکس وان گرین هست میخوام یه فن دیگه رو سقف بزارم پاور و مادربورد دیگه سوکت خالی برای نصب فن نداره تبدیلی هست که دوتا فن با هم به یه سوکت بخوره واینکه فن رو چه به مادربورد بزنیم چه پاور تاثیری روی کارش داره ایا؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...
در در 1395/11/19, 08:21:04، rostam2142 گفته است :

اساتید یه سوال دارم من چهار تا فن رو کیسم نصبه و کیسم ایکس وان گرین هست میخوام یه فن دیگه رو سقف بزارم پاور و مادربورد دیگه سوکت خالی برای نصب فن نداره تبدیلی هست که دوتا فن با هم به یه سوکت بخوره واینکه فن رو چه به مادربورد بزنیم چه پاور تاثیری روی کارش داره ایا؟

Sent from my H60-L04 using Tapatalk

سلام ،

این به درد سوکت روی مادربرد میخوره :

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-جانبی/فن---خنک-کننده-ها/فن-کیس/دیپ-کول-هاب-فن-94.html

اگر به پاور مستقیم وصل کنید ولتاژ ثابت بهش میده ، بنابراین دور فنتون ثابت هست. ولی در مورد پینهای روی  مادربرد ولتاژ قابل کنترل  و در نتیجه دور فن هم قابل کنترل هست. البته فنتون بایستی مادگی  4 پینه داشته باشد.  فقط در مورد فنهای متصل بایستی دقت کنی مجموع آمپرهاشون  از آمپر قابل پشتیبانی  آن پین( که معمولا 1 آمپر هست) کمتر باشد. 

ویرایش شده توسط حمید رضا احمدی
لینک به دیدگاه

در 57 دقیقه قبل، حمید رضا احمدی گفته است :

سلام ،

این به درد سوکت روی مادربرد میخوره :

https://www.lioncomputer.com/کامپیوتر/قطعات-جانبی/فن---خنک-کننده-ها/فن-کیس/دیپ-کول-هاب-فن-94.html

اگر به پاور مستقیم وصل کنید ولتاژ ثابت بهش میده ، بنابراین دور فنتون ثابت هست. ولی در مورد پینهای روی  مادربرد ولتاژ قابل کنترل  و در نتیجه دور فن هم قابل کنترل هست. البته فنتون بایستی مادگی  4 پینه داشته باشد.  فقط در مورد فنهای متصل بایستی دقت کنی مجموع آمپرهاشون  از آمپر قابل پشتیبانی  آن پین( که معمولا 1 آمپر هست) کمتر باشد. 

بهمن 95 سوال پرسیده.....الان تیر97 هست :|

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

اونموقع اصلا من عضو نبودم. 

پس چرا این  تاپیک بالا  بود.  راستشو بخوای اصلا دقت نکردم.

لینک به دیدگاه

چون تاپیک های مهم پین میشن و همیشه بالا میمونند.

لطفا تاپیک از زیر خاک درنیارید.

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، Coffee Addicted گفته است :

دیر به جواب رسیدن بهتر از به جواب نرسیدن?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...