رفتن به مطلب

مقایسه کارت گرافیک ها

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام کدام کارت گرافیک بهتر هستند و کیفیت بهتری دارند:

ROG MARS760-4GD5

ROG POSEIDON-GTX780-P-3GD5

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

کارت asus mars 760 یک کارت دوال جی پی یو هست یعنی دوتا هسته گرافیکی 760 در خودش داره طبق تستهای به عمل اومده این کارت از کارت تایتان مقداری بهتر ظاهر شده ولی از حق نگذریم کارتهای دوال دارای یک سری مشکلاتی از جمله افت فریم ناگهانی داخل بازیها هستند و این طبیعی هست

ولی کارت پوسایدون یک کارت تک هسته ای هست و مشکلات کارتهای دوال رو نداره هم مصرف برقش کمتره هم گرماش حالا انتخاب با خودتونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنده هم مورد دوم رو پیشنهاد میدم خدمت شما و اگر بنده هم در چنین موقعیتی قرار میگرفتم بدون

شک همون مورد دوم رو تهیه میکردم به همون دلایلی که دوست خوبمون در پست قبلی فرمودند

لینک به دیدگاه

بنده هم هم نظر با دوستان عزیزم

مورد دوم رو پیشنهاد میدم مخصوصا با این نکته که خنک کننده بادی آبی داره و دومنظوره هست

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام. من میخوام یه کارت گرافیک 2gb 256bit DDR5 بخرم اما نمیدونم چه کارت گرافیکی رو انتخاب کنم! بیشتر هم واسه بازی کردن میخوام.

لینک به دیدگاه

سلام

من هم از نظر دهی عقب نمونم ! ^_^

گزینه دوم انتخاب بهتر هست 

لینک به دیدگاه

سلام. من میخوام یه کارت گرافیک 2gb 256bit DDR5 بخرم اما نمیدونم چه کارت گرافیکی رو انتخاب کنم! بیشتر هم واسه بازی کردن میخوام.

درود

سوال رو درتاپیک مربوطه بپرسید

لینک به دیدگاه

سلام ایا کارت گرافیک GTX 770 Poseidon هم وجود داره؟

خیر عزیز

هنوز خبری دررابطه با ای موضوع شنیده نشده!

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام گرافیک انبرد سی پی یو core i7 4770k  lga 1150 مشابه کدوم کارت گرافیک انوادیا است یعنی قدرتش با کدوم کارت گرافیک از انوادیا است

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...