رفتن به مطلب

مشکل بعد از نصب پاور corsair 1000watt

Atabak.sh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بعد از نصب پاور corsair 1000 به جای پاور گرین 850 قبلی دیگه کامپیوتر هارد و ssd رو نمیشناسه و پیغام the current bios setting does not fully support the boot device رو می ده و می گه adjust the csm parameter. دوباره گرین رو نصب کردم اما همین پیغام تکرار می شه و حسابی کلافم کرده . ظاهرا dvd rom را می شناسه اما با هیچ dvd بوت نمی شه .باتری bios رو خارج کردم اما بی نتیجه. لطفا کمک کنین.

لینک به دیدگاه

بعد از نصب پاور corsair 1000 به جای پاور گرین 850 قبلی دیگه کامپیوتر هارد و ssd رو نمیشناسه و پیغام the current bios setting does not fully support the boot device رو می ده و می گه adjust the csm parameter. دوباره گرین رو نصب کردم اما همین پیغام تکرار می شه و حسابی کلافم کرده . ظاهرا dvd rom را می شناسه اما با هیچ dvd بوت نمی شه .باتری bios رو خارج کردم اما بی نتیجه. لطفا کمک کنین.

سلام دوست عزیز وارد بایوس بشید و ببینید هارد رو شناسایی کرده؟

حتما اونجا بوتها عوض شدن

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز وارد بایوس بشید و ببینید هارد رو شناسایی کرده؟

حتما اونجا بوتها عوض شدن

متاسفانه نه هارد و نه ssd شناسایی نمی شن. فقط dvd شناسایی می شه که اون هم قادر به بوت شدن از طریق سی دی ویندوز نیست
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از سلامت کابل های برق این دودستگاه اطمینان دارید ؟پاور رو روی یک سیستم دیگه امتحان کنید

لینک به دیدگاه

هارد و SSD رو جداگانه روی سوکت های دیگه ساتا امتحان کنید . از کابلهای متصل به رایتر استفاده کنید .

لینک به دیدگاه

بایوستونو ریست کنید

کابلهای اتصال تعویض

پاورتون فوق العده باکیفیت تراز اونیه که خراب بشه

لینک به دیدگاه

کابلها سالمند و bios رو ریست کردم اما فرقی نکرد دوباره پاور گرین رو نصب کردم ریست bios و بازم نه hdd , نه sdd رو نمی شناسه و فقط dvd را می شناسه که از طریق اونم نمی شه بوت کرد و فقط خطای the current bios setting does not fully support the boot device . GotoAdvance>Boot>CSMParameters,andadjusttheCSM (CompatibilitySupportModule)settingstoenabletheboo t device

هر تنظیمی هم انجام می دم بازم مشکل حل نمی شه. باتری bios رو هم خارج کردم ولی بی نتیجه. مادربردم asus z77 deluxe و cpu 2700k , ram 16gb corsair. می ترسم پاور احتمالا مشکل دار corsair مادر برد رو سوزونده باشه. البته bios کار می کنه.

لینک به دیدگاه

هارد و SSD رو روی سیستم دیگه ای امتحان کن . از کابل رایتر برای اتصال هارد استفاده کردی ؟ تنظیمات بایوس رو به حالت اولیه برگردون . ریست فکتوری کن .

لینک به دیدگاه

همانطور که اقا حامد گفتند  اول هارد و اس اس دی رو با یک سیستم دیگری تست کنید اگر روی اون سیستم امدن بالا مشکل از کابل و اتصالات شما هستند

البته ریست فکتوری مادربرد رو انجام بدید

هارد و اس اس دی رو با کابل پاور و ساتایی که به دی وی دی رایتر وصل هست هم تست کنید

لینک به دیدگاه

هارد و SSD رو روی سیستم دیگه ای امتحان کن . از کابل رایتر برای اتصال هارد استفاده کردی ؟ تنظیمات بایوس رو به حالت اولیه برگردون . ریست فکتوری کن .

هارد و ssd سوختن. پاور معیوب بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...