رفتن به مطلب

::: ترجیح می دهید از اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه استفاده کنید ؟؟ :::

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

::: ترجیح می دهید از اینترنت کدام اپراتور تلفن همراه استفاده کنید ؟؟ :::   

54 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از نظر پوشش کشوری ؟

• همراه اول
    • ایرانسل
    • رایتل
    • تالیا
      0
  2. 2. از نظر سرعت اینترنت ؟

• همراه اول
    • ایرانسل
    • رایتل
    • تالیا
      0
  3. 3. ارزش خرید بر اساس ؟

• هزینه به سرعت اینترنت ؟ همراه اول
    • هزینه به سرعت اینترنت ؟ ایرانسل
    • هزینه به سرعت اینترنت ؟ رایتل
    • هزینه به سرعت اینترنت ؟ تالیا
    • هزینه به پشتیبانی ؟ همراه اول
    • هزینه به پشتیبانی ؟ ایرانسل
    • هزینه به پشتیبانی ؟ رایتل
    • هزینه به پشتیبانی ؟ تالیا
      0

Recommended Posts

• کاربر ویژه

مرسی محمد جان/ اینو که گفتی نمیدونم / ولی یه چیزی باشه که رفتی ته دنیا لااقل بتونی به یکی ایمیل بزنی و اس ام اس که زنده ای =)) :Hee Hee: :Hee Hee:

جستجو کن "edge چیست"

لینک به دیدگاه

ممنون عطا جان بابت نظر سنجی...ولی چون من از اینترنت هیچ کدوم راضی نیستم نمیتونم توی نظر سنجی شرکت کنم/کما این که هنور رایتل تو اصفهان قابل استفاده نیست به صورت رسمی و منم هنوز رایتل ر انتخواب نکردم پس میمونه همون ایرانسل و همراه که هیچ کدوم اصلا اینترنت نمیدن به کاربر!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و درود خدمت جناب حسن زاده عزیز و تشکر بابت نظرسخجی 

والا جناب حسن زاده من خود اینترنت پرسرعت ADSL رو به هیچ وجه نمیپسندم از هر شرکتیم که باشه حالا چه برسه به اینترنت سیم کارتی ! اینا اول باید بدونن اینترنت پرسرعت چیه بعد بیان به ملت اینترنت بفروشن / بگذریم 

من که تا الان از طریق گوشی و تب و اینا و از طریق سیم کارت به اینترنت به ظاهر پرسرعت وصل نشدم 

ولی طبق دیده ها و شنیده ها و پرسو جو از چندتا از همکارا که نمایندگی چند تا از شرکتهای مودمهای سیم کارتی رو دارن گفتن ایران باد ( ایرانسل ) خیلی بهتره و بعداز اونم رایتل خوبه و قابل تحملتره خود مشتریها هم تایید میکنن 

پس با این اوصاف ایران باد ( ایرانسل ) خوبه ! 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جستجو کن "edge چیست"

منظورم اینه که نمیدونم دکله پشتیبانی داره یا نه /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون عطا جان بابت نظر سنجی...ولی چون من از اینترنت هیچ کدوم راضی نیستم نمیتونم توی نظر سنجی شرکت کنم/کما این که هنور رایتل تو اصفهان قابل استفاده نیست به صورت رسمی و منم هنوز رایتل ر انتخواب نکردم پس میمونه همون ایرانسل و همراه که هیچ کدوم اصلا اینترنت نمیدن به کاربر!!!!

@};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا جناب حسن زاده من خود اینترنت پرسرعت ADSL رو به هیچ وجه نمیپسندم از هر شرکتیم که باشه حالا چه برسه به اینترنت سیم کارتی ! اینا اول باید بدونن اینترنت پرسرعت چیه بعد بیان به ملت اینترنت بفروشن / بگذریم 

من که تا الان از طریق گوشی و تب و اینا و از طریق سیم کارت به اینترنت به ظاهر پرسرعت وصل نشدم 

ولی طبق دیده ها و شنیده ها و پرسو جو از چندتا از همکارا که نمایندگی چند تا از شرکتهای مودمهای سیم کارتی رو دارن گفتن ایران باد ( ایرانسل ) خیلی بهتره و بعداز اونم رایتل خوبه و قابل تحملتره خود مشتریها هم تایید میکنن 

سلام بر عطای عزیز

@};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- @};-  علی گنجی  alithz   Sir.DarKNesS  Assass1n  NarimaN  M0I-I3N

.Ali007.

@};- @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من خودم نزدیک یک سال از ایرانسل استفاده میکردم 

همراه اول هم گرفتم ولی بدرد نمیخورد دوباره برگشتم برای ایرانسل 

بازم بستگی به منطقه داره 

ولی در هر حال ایرانسل بهتر بود 

@};-  @};-  @};-

البته شما از wimax  هم میتونید استفاده بکنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک گزینه هم میگذاشتین عطا جان که ما لنگ در هوا نمونیم .. هیچکدام(یا استفاده نمی کنم)  نداره چرا ؟؟؟  :D

شوخی کردم اما چون طرفای ما رایتل پیداش نیست ایرانسل... از نظر خود اینترنت فکر کنم رایتل بهتر باشه و گرونتر اما مصرف ساده و معمولی ایرانسل بسه فکر کنم!  :huh:

(البته نظر منه)

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

توصیه میکنم اصلاً سمت همراه اول نرید! ما در محل کار روی گوشی هامون استفاده میکردیم برای شبکه های اجتماعی . فوق العاده کنده.پوشش افتضاحه.مثلاً پشت میز همکارم سرعتش خوب بود ولی پشت میز خودم قطع میشد. فاصله میزها کمتر از یک متر بود! :|

انتخاب بین بدتر و بدترینه. ایرانسل بدتره و همراه اول بدترین.

تجربه کار با رایتل رو ندارم.ولی چون پارسال اینا بود به مشترکینی که از سرعت پایینش ابراز نارضایتی کرده بودن,گفته بود لیاقت شما همون ایرانسله.برید ایرانسل بخرید! احساس میکنم خدمات مشتریان خوبی نداره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};- @};- @};- @};- @};-  @};- @};- @};- @};- @};-

@};- @};- @};- @};- ممنونم از دوستانیکه در این نظرسنجی شرکت کردن @};- @};- @};- @};-

@};- @};- @};- @};- @};-  @};- @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

در مورد قیمت باید بگم نوع مصرف خیلی خیلی مهمه

من اویل از همراه اول استفاده می کردم ولی هم سرعت نامناسب داره وهم  پوشش محدود یادمه یه سال عید رفتیم مسافرت خیل جاها نت نداشتیم در ضمن اگه از بسته ها استفاده نکنی هزینه اش خیلی خیلی سنگیه

بعد رو آوردیم به ایرانسل که در مقابل همراه اول بهتر بود

جدیدا برای شرکتمون از چند جا اینترنت adsl گرفتم خیلی گرون وا می ستاد تا اینکه رفتم یه خط رایتل با به مودم3g گرفتم. قرار طرح بینهایت رو براش فعال کنم تا ببینم با ماهی 50 تومن اینترنت چجوریه :D

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

در مورد قیمت باید بگم نوع مصرف خیلی خیلی مهمه

من اویل از همراه اول استفاده می کردم ولی هم سرعت نامناسب داره وهم  پوشش محدود یادمه یه سال عید رفتیم مسافرت خیل جاها نت نداشتیم در ضمن اگه از بسته ها استفاده نکنی هزینه اش خیلی خیلی سنگیه

بعد رو آوردیم به ایرانسل که در مقابل همراه اول بهتر بود

جدیدا برای شرکتمون از چند جا اینترنت adsl گرفتم خیلی گرون وا می ستاد تا اینکه رفتم یه خط رایتل با به مودم3g گرفتم. قرار طرح بینهایت رو براش فعال کنم تا ببینم با ماهی 50 تومن اینترنت چجوریه :D

رایتل چجوریه؟؟/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رایتل چجوریه؟؟/

سلام

رایتل از نظر سرعت خوبه نسبت به سایرین / تقریباً بهمن 1392 خارج از شهر ( ارومیه ) تو دانشگاه نازلو ارومیه اینترنت نداشت ولی اوایل فروردین 1393 از همکارم پرسیدم که از اینترنتی که داری ماله کجاست ، گفت که رایتل هستش /

اگه اینجوری بره ( پوشش نواحی ) عالی میشه

لینک به دیدگاه

عطا جان منم باهات موافقم و ایران باد خیلی بهتره =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...