رفتن به مطلب

راهنمای برای ساخت کیس دست ساز

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام توی این عکس زیر اون چیزی که دورش خط کشیدم اسمش چیه.کاربردش رو می دونم اما اسمش رو نمی دونم

44e503833b64.png

ویرایش شده توسط kiya_69000
لینک به دیدگاه

• ارسال 61
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام توی این عکس زیر اون چیزی که دورش خط کشیدم اسمش چیه.کاربردش رو می دونم اما اسمش رو نمی دونم

44e503833b64.png

والا من هم نمی دونم ولی برای رد کرد سیم و لوله ها هست توی طرح تمام اون سوراخ ها قرار دادم 

لینک به دیدگاه

XSPC بهتره از خارج سفارش بدی یه کیت خیلی کامل بیارن توی ایران زیاد تنوع نداره 

برای اون سینی هم از سینی کیس خودت می تونی استفاده کنی خیلی بهتر می شه 

لینک به دیدگاه

اون دو فن جلو نمیخوام اونجا برای بلوری و دی وی دی رایتر و دکمه روشن کردن و پورت ها نیاز دارم.پس فقد پشت و کناره ها رو میخوام فن باشه.سکو بازم پایینه باید بالای سر مانیتور باشه تا از جلو دستم برسه نه عقب مانیتور باشه

لینک به دیدگاه

اون دو فن جلو نمیخوام اونجا برای بلوری و دی وی دی رایتر و دکمه روشن کردن و پورت ها نیاز دارم.پس فقد پشت و کناره ها رو میخوام فن باشه.سکو بازم پایینه باید بالای سر مانیتور باشه تا از جلو دستم برسه نه عقب مانیتور باشه

پس فن رو بردارم و سکو بره بالای مانیتور ها 

لینک به دیدگاه

خودم طرح پایانی رو ریختم الان عکسشو میزارم.و ایا این نوار های led ریموت دار هنوز موجود دارید 

لینک به دیدگاه

من میگم شکل اون میز رو نساز خودت هم یکم نو اوری به خرج بده 

لینک به دیدگاه

من میگم شکل اون میز رو نساز خودت هم یکم نو اوری به خرج بده 

نه این واقعا عالیه از همه لحاظ.فقد خودم چند چیز بهش ازافه میکنم.این نظر منه اگه شما چیز بهتری می دونید بگید من میخوام یک جوری باشه که داخلش هر چی یک جا نباشه و یک جورای قرینه داشته باشه یا چیز های دیگر که قشنگتر بشه. و میخوام وقتی جلوی میز میشینم راحت باشم مثلا زیر میز جای پا باشه تا هم پامو بزارم و هم پدال گاز بازی و گذاشتن بلند گو و یک سکو که خودم بهتون گفتم و یک چیز مثل این عکس باشه که مانیتور را نگه داره:

aa685b3b1dc1.jpg

وووو....چیز های بهتر 

لینک به دیدگاه

جای پا رو هستم میز خودم هم داره می توی مثل صندلی هواپیما که از زیرش یه جاپایی میاد پاید یکم هم باید حالت فنری داشته باشه تا راحت باشه 

برای بلنگو هم که کناره های پایه بهترین جاهست که یه سکو درست کنی 

درباره قرینه هم باید 2 تا برد باشه تا قرینه بشه

فقط میز باید 2 طبقه باشه برای رد کردن سیم ها زیر طبقه ی اول 

2 تا رادیاتور کواد هم بگیر بنداز پشت میز خیلی شاخ می شه 

پایه ها رو از چوب خیلی مقاوم بساز ( رنگ سیاه )

بدنه هم از چوب ولی( رنگ سیاه )  با المینیوم روی میز رو تزیین کن ( رنگ نقره ای کدر ) 

خیلی خوف می شه 

لینک به دیدگاه

قرینه رو ول کن خرج داره و این دوطبقه کردن کار خوبیه اما اگه میخوام به اونجا دست داشته باشم چجوری میشه ایا اونجا رو کشوی کنم که از پشت میز باز شه یا مثل کاپوت ماشین باشه ولی از از پایین باز شه شما هم اگه چیزی میدونی پیشنهاد بده و یک کار دیگه که میخوام بکنم رادیات هارو که توی اون طرح بود که دوتا کناره ها بود رو میخوام بردارم و ببرم عقب اونجای که 4 فن داره و بجای رادیات کناره ها لوله مسی باریک پیچ پیچی که توش هیدروژن بریزم و باد یخ بکنه بهتر نیست و سر لوله هارو مانند لوله اگزوز بیارم بالا و از اونجا مایه بریزم توش و هی عوضش کنم مایه رو 

لینک به دیدگاه

سلام جنس این کیس چیه

pc5-neon.jpg

جنسش اکرلیک هستش!

به فارسی میگیم پلکسی!

لینک به دیدگاه

قرینه رو ول کن خرج داره و این دوطبقه کردن کار خوبیه اما اگه میخوام به اونجا دست داشته باشم چجوری میشه ایا اونجا رو کشوی کنم که از پشت میز باز شه یا مثل کاپوت ماشین باشه ولی از از پایین باز شه شما هم اگه چیزی میدونی پیشنهاد بده و یک کار دیگه که میخوام بکنم رادیات هارو که توی اون طرح بود که دوتا کناره ها بود رو میخوام بردارم و ببرم عقب اونجای که 4 فن داره و بجای رادیات کناره ها لوله مسی باریک پیچ پیچی که توش هیدروژن بریزم و باد یخ بکنه بهتر نیست و سر لوله هارو مانند لوله اگزوز بیارم بالا و از اونجا مایه بریزم توش و هی عوضش کنم مایه رو 

اگه همین میز رو میخوای میتونی بخریش ها!!!

لینک به دیدگاه

اگه همین میز رو میخوای میتونی بخریش ها!!!

نه من اینو نمیخوام من یک چیز میخوام مخصوص خودم باشه و باید خودم بسازمش 

لینک به دیدگاه

نه من اینو نمیخوام من یک چیز میخوام مخصوص خودم باشه و باید خودم بسازمش 

تو که داری همین رو میسازی!!!

به هر حال موفق باشی!

لینک به دیدگاه

سلام یک سینی مادربرد برام طراحی میکنید چون نمیدونم باید چطوری درست کنم مثلا جای پیچ هاش کجا باشه و چیز های دیگه:

small_level10_angle9.jpg

لینک به دیدگاه

از MDF های گلس استفاده کن خیلی راحت میتونی اینکارو بکنی برای نقشه هم یه کیس معروف توی اینترنت پیدا کن و نقششو پیاده کن برای جای هارد و غیره هم از ریلهای کابینت میتونی استفاده کنی فرم فکتور مادربوردها هم استاندارده از ویکی پدیا پیدا کن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...