رفتن به مطلب

مزایده فروش کارت گرافیک ASUS 780GTX

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان عزیز من یه کارت هسوس 780 اک دارم که میخوام بفروشم یا با یه کارت AMD R9290X تعویض کنم من زیاد تو سایت نیستم لطفا در صورت لزوم تماس بگیرید عکس کارت هم تا چند مین دیگه میزارم کارت با گارانتی 3 ساله ویستا هست 09127336756

post-12764-0-20573900-1391279372_thumb.jpg

post-12764-0-21607900-1391281163_thumb.jpg

ویرایش شده توسط gtx680
لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد

لینک به دیدگاه

درود

طبق قانون 20 خرید و فروش فروم لیون تصویر کالای فروشیتون باید همراه با نام کاربری و تاریخ باشه

20 - پیوست حداقل 1 تصویر واضح از کالا یا کالاهایی که برای فروش یا تعویض ارائه شده اند به همراه نام لیون کامپیوتر و نام کاربری همین فروم به صورت نوشته شده روی کاغذ و کاملا خوانا همراه با تاریخ مطابق با زمان ایجاد تاپیک فروش، به پست اول هر تاپیک فروش الزامی می باشد . درصورت عدم الصاق تصویر با شرایط ذکر شده ، حداکثر ظرف 24 ساعت تاپیک حذف خواهد شد چشم اصلاح شد

لینک به دیدگاه

قیمت آخر رو برام پخ کن دوست عزیز

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

چه پاوری لازم داره؟

600وات به بالا

6+8PIN power داره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...