رفتن به مطلب

آپدیت جدید ویندوز 8.1 امکان بوت مستقیم به دسکتاپ را به صورت پیشفرض به ویندوز بازمی گرداند

Recommended Posts

اگر مایکروسافت به همین منوال به ایجاد تغییرات در ویندوز 8.1 ادامه دهد، ممکن است روزی شاهد مهاجرت جمعی دوستداران ویندوز 7 به ویندوز 8.1 باشیم. هر چند هیچ چیز غیر قابل تغییر نیست اما طبق گزارشات دریافتی در آپدیت جدید ویندوز 8.1 امکان بوت مستقیم به صفحه ی دسکتاپ به صورت پیشفرض به ویندوز باز می گردد.

0mvdjqrs6kvxalyaiy1u.jpg

اگرچه دوست نداریم این موضوع پیش پا افتاده را بزرگ کنیم اما با توجه به انتقادات فراوانی که به ویندوز 8 شده بود، این گام بزرگی برای برطرف کردن یکی از این عمده ایرادات مطرح شده توسط منتقدین این سیستم عامل است. هرچند این امکان در سیستم عامل 8.1 همین الان هم وجود دارد اما تنظیم پیشفرض آن توسط مایکروسافت در آپدیت جدید نشان از تسلیم این شرکت به خواست اکثریت کاربران است.

رابط کاربری Metro که برای اولین بار در ویندوز 8 معرفی شد بر روی سیستم های همراه تاچ اسکرین بسیار جذاب است اما مایکروسافت خود با جمع آوری اطلاعات سیستم های کاربران در حین استفاده از ویندوز 8 پی برده است که اکثریت آنها هنوز از موس و کیبرد برای این سیستم عامل استفاده می کنند. تغییرات دیگری که در Update 1 ویندوز 8.1 شاهد آن خواهیم بود، اضافه شدن دکمه های Shutdown و Search به منوی Start Screen و همچنین امکان اضافه شدن App های رابط ویندوز به Taskbar است. همچنین شاهد یک نوار ابزار جدید بر روی برنامه های مترو خواهیم بود که امکان Minimize، Close و Snap را به کاربر می دهد.

هنوز اطلاعی در مورد بازگشت منوی استارت در این آپدیت وجود ندارد. آرزویی که به نظر برآورده نخواهد شد. پس از انتقادات فراوان از ویندوز 8، جای شکرش باقیست مایکروسافت حداقل دکمه ی استارت را در ویندوز 8.1 بازگرداند; باشد که روزی خود منو را نیز به این سیستم عامل بازگرداند. Update 1 ویندوز 8.1 در اواخر ماه مارچ (اوایل فروردین 93) به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

منبع: maximumpc

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

سلام

داداش ارمین عزیز

ولا داداش من از اومدن 8و8.1کلا 10ساعت باهاش کار نکردم  کلا مشکل داشتم باهاش زاضی نبودم ولی امکان درست کردن همیشه هست و هنوز دنبال نسخه جدید و تغیرات هستم

ببینم چی میاد

درود

لینک به دیدگاه

سلام

داداش ارمین عزیز

ولا داداش من از اومدن 8و8.1کلا 10ساعت باهاش کار نکردم  کلا مشکل داشتم باهاش زاضی نبودم ولی امکان درست کردن همیشه هست و هنوز دنبال نسخه جدید و تغیرات هستم

ببینم چی میاد

درود

جناب قربانی عزیز،

این راهی است که باید دیر یا زود همه در آن گام برداریم. منم دوسش ندارم ولی چه کنم؟ به خاطرش Bluetooth مادربردم رو Disable کردم. ناچارم باهاش کار کنم و کنار بیام.

لینک به دیدگاه

جناب قربانی عزیز،

این راهی است که باید دیر یا زود همه در آن گام برداریم. منم دوسش ندارم ولی چه کنم؟ به خاطرش Bluetooth مادربردم رو Disable کردم. ناچارم باهاش کار کنم و کنار بیام.

ولا من هم ماکسیموس وی فورمول دارم  و این مشکل ولی فعلا کوچ نکردم 

همچنان منتظرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنها دلیلی که باعث شده ویندوز 8 رو برای استفاده دائم در نظر نداشته باشم، نبودن AERO هست

اصلا نمی تونم با ظاهر ویندوز 8 کنار بیام، شدیدا چشمهام رو اذیت می کنه، همه چیز بیش از حد فلت شده

لینک به دیدگاه

جناب قربانی عزیز،

سلام آرمین جان

مشکل بلوتوث دیگه چجوریاست؟مگه کانفلیکت دارن؟

لینک به دیدگاه

سلام آرمین جان

مشکل بلوتوث دیگه چجوریاست؟مگه کانفلیکت دارن؟

بله متاسفانه بلوتوث مادربردم با ویندوز 8.1 همه اش درگیر هستند و این درگیری باعث قطع و وصل دائم بلوتوث می شه. بدتر از اون گاهی مانع اتصال Wi-Fi مادربرد هم میشه. نمیدونم به ایسوز فحش بدم یا به مایکروسافت، تقصیر هر کدومشون باشه نتیجه اش فول اسکرین روی اعصاب منه.

لینک به دیدگاه

بله متاسفانه بلوتوث مادربردم با ویندوز 8.1 همه اش درگیر هستند و این درگیری باعث قطع و وصل دائم بلوتوث می شه. بدتر از اون گاهی مانع اتصال Wi-Fi مادربرد هم میشه. نمیدونم به ایسوز فحش بدم یا به مایکروسافت، تقصیر هر کدومشون باشه نتیجه اش فول اسکرین روی اعصاب منه.

یعنی میخوای بگی سخت افزاریه؟احتمال نداره نرم افزاری باشه و با درایور جدید مشکلت حل بشه؟

لینک به دیدگاه

یعنی میخوای بگی سخت افزاریه؟احتمال نداره نرم افزاری باشه و با درایور جدید مشکلت حل بشه؟

اگر سخت افزاری بود چطور در ویندوز 7 مشکلی نداره؟

قطعا" نرم افزاریه، مربوطه به ویندوز یا درایورشه.

لینک به دیدگاه

اگر سخت افزاری بود چطور در ویندوز 7 مشکلی نداره؟

قطعا" نرم افزاریه، مربوطه به ویندوز یا درایورشه.

راست میگی آرمین جان :D

ساعت که از 12 شب رد میشه آدم یه فازش میپره دیگه :D :wacko:

لینک به دیدگاه

درود ارمین جان 

1-اما توی ویندوز 8 برا ی چند تا مانیتور که taskbar  را روی همه مانیتور ها داری خیلی خوب هست  مثل این هست که 3 تا  pc  جلوت  کار میکنن و این مشکل بزرگی توی 7 بود که فقط مانیتور اصلی task bar  داشت  

2- مشکل بلوتوث خیلی روی اعصاب هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با 8.1 یه مشکله عجیب داشتم اگرنه ازش راضی بودم 

اون هم این بود که وقتی سیستم رو خاموش میکردم مانیتور خاموش میشد ولی سیستم روشن میموند 

دقیق نمیدونم بعد از نصبه چه برنامه ای این طور میشد ولی یکی در میون این طور میشد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من که مشکل خاصی ندارم ، پس مشکل بلوتوث همگانی هست منم رفت رو اعصابم بی خیال استفاده از بلوتوث شدم چون گاهی کار می کرد گاهی هنگ می کرد کار نمی کرد بلوتوثم... چیز مهمی نبود پیگیر نشدم...

اما مشکل اصلی من این هست که این خونه ها رو تو مترو نمیشه رنگ بندی درستی کرد و دسته بندی کردن نرم افزارها و بازیها رو منی که وسواس دارم بدجور اذیت میکنه... کسی از دوستان نمی دونه ایا همچین قابلیتی داره که خودمون رنگ بلوک ها رو تعیین کنیم یا نه؟؟؟ -_-

اگه نیست بعنوان انتقاد برم ارائه کنم شاید تو اپدیت جدید این امکان رو بدن!!!  :D

لینک به دیدگاه

اینقدر از 8 انتقاد شده که من یک بار هم امتحانش نکردم .یاد ویستا افتادم با اینکه زیاد ازش انتقاد شد من تست کردم ببینم درست هست انتقادات یا نه بعد متوجه شدم بله انتقادات درسته .حالا منظر میمونم برای 9.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...