رفتن به مطلب

فروش کولر Noctua NH-D14 بسیار تمیز و کم کارکرد

Bahman
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود دوستان

به خاطر این که واترکولینگ XSPC خریدم این کولر بسیار بسیار تمیز که از آرمین عزیز خریده بودم دیگه به کارم نمیاد و قصد فروشش رو دارم تا شخصی که بهش نیاز داره بتونه ازش استفاده بکنه

همونطور که گفتم کولر خیلی تمیزه و فرقی با نو نداره روی سیستم بنده هم شاید کمتر از 2 هفته کار کرده و هنوز گرد و خاک هم نگرفته

تا تاریخ 1397/4/6 گارانتی عقیق رایانه داره

فقط چون بدون خمیر خریدمش بدون خمیر هم میفروشم.

فکر نمیکنم نیازی به تعریف داشته باشه و یکی از بهترین ایر کولر های دنیاست و کیفیتش مثال زدنیه  :)

قیمت پایه : 200

به خاطر کیفیت پایین عکس عذر میخوام چون دوربین دم دستم نبود و با گوشی عهد بوق خودم عکس گرفتم  :D

post-6808-0-38606900-1391346794_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام بهمن جان

پایه برای amd هم داره؟

سلام همه وسائلش تکمیل و آکبنده فقط و فقط خمیر نداره

لینک به دیدگاه

پایه هستم

اگر قبول زحمت ارسال رو هم بکنید که لطف کردین اگرم نه که بازم بزرگوارین

ویرایش شده توسط v.khaji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پایه هستم

اگر تا یکی دو روز آینده پیشنهاد بالاتری نباشه تقدیم شما میشه. متاسفانه به دلیل بالا رفتن هزینه های پست و تیپاکس و ... هزینه ارسال مبلغی نمیشه که بتونم تقبل بکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر تا یکی دو روز آینده پیشنهاد بالاتری نباشه تقدیم شما میشه. متاسفانه به دلیل بالا رفتن هزینه های پست و تیپاکس و ... هزینه ارسال مبلغی نمیشه که بتونم تقبل بکنم

در تایید حرف دوستمون بهمن جان و با عرض پوزش ولی نمیشه نگم !؟

امروز بسته 2.4 کیلویی ارسال می کردم که دیدم با پست پیشتاز 14.5 هزینه بر میداره که منصرف شدم و سفارشی فرستادم شد 6 تومان...فاصله مبدا و مقصد هم حدود 350 کیلومتر

واقعا هزینه های پست وحشتناک شده...

لینک به دیدگاه

در تایید حرف دوستمون بهمن جان و با عرض پوزش ولی نمیشه نگم !؟

امروز بسته 2.4 کیلویی ارسال می کردم که دیدم با پست پیشتاز 14.5 هزینه بر میداره که منصرف شدم و سفارشی فرستادم شد 6 تومان...فاصله مبدا و مقصد هم حدود 350 کیلومتر

واقعا هزینه های پست وحشتناک شده...

نسبت به سرعت حساب کنید پست پیشتاز خیلی هم به صرفه است...

(البته این نظر شخصی من ه) :D

لینک به دیدگاه

در تأييد حرفهاى استاد معين بگم بنده در ارسال كالاها تجربه اى زياد كسب كردم و به مطلب كوچيكى اشاره كنم

پيشتاز 24-48 ساعته قاعدتاً كالا دست مشترى رسيده

سفارشى 1 هفته اى

هزينه پيشتاز بالا ميوفته و هزينه سفارشى طبق گفته مأمور پست نصف قيمت البته در بعضى موارد حتى كمتر

و يه مورد ديگه هم وجود داره اونم اينكه بستگى به شعبه و انصافشون و بسته بندى و شيف كارى هم داره مثلا وقتى ميبينيد اداره اى بعد از ظهر بازه روى فاكتور قيد ميكنن مثلا 200 تومن حق شيفت يا بسته بندى با كارتون يا با فلان و وقتى فاكتور كامل ميشه روى فاكتور با خودكار هزينه و حق كارمند و غيره ثبت ميشه بطور مثال:

بنده همين LCD سامسونگم كه تايپيكش موجوده رو وقتى با پيشتاز فرستادم وزنش شد 9 كيلو مبلغ فاكتور شد در حدود 27 تومن كه بخاطر اينكه نتونستم ببرم اداره پست معتبر نزديك محل كارم بردم اداره پست در به داغون نزديك خونمون كه اونجا بعد از صدور فاكتور 5 تومن حق مزد الكى بخاطر نوار چسب و خالى بستن خودش كشيد روش و در مجموع ازمون 32 تومن گرفت كه كالا رو براى سارى ارسال كنه يكى از پر خرج ترين كالاهايى بود كه پاى هزينه ارسال خورد.... :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان کولر رو بدون فن هاش خواسته و چون فن هاش به کارم میاد فعلا اولویت با فروش به ایشونه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یکی از دوستان کولر رو بدون فن هاش خواسته و چون فن هاش به کارم میاد فعلا اولویت با فروش به ایشونه.

درود بهمن جان خوب هستید انشالله ؟ / فناشو میفروشین جناب؟

لینک به دیدگاه

درود بهمن جان اگر با axp 140 ترمال رایت تعویض داشتین بفرمایین میزان مبلغ سر رو هم که باید تقدیم حضور کنم بفرمایید.

با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بهمن جان خوب هستید انشالله ؟ / فناشو میفروشین جناب؟

درود هنوز منتظر جواب نهایی ایشون هستم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود هنوز منتظر جواب نهایی ایشون هستم.

دوستان قضیه ایشون ظاهرا سرکاریه فروش کولر بدون فن به ایشون منتفیه. و کولر چه با فن و چه بی فن برای فروش موجوده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پایه هستم

اگر همچنان خریدار هستید ممنون میشم آدرس دقیقتون رو برای بنده پیغام بکنید. خیلی ممنون و شرمنده بابت تاخیر ایجاد شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 250 خریدارم تهران هستید؟

سلام نه زنجان هستم. کولر هم خمیر نداره. 200 با یکی از دوستان توافق کردیم و قراره واریز بکنند. اگر منصرف شدن در خدمت شما هستم

لینک به دیدگاه

سلام نه زنجان هستم. کولر هم خمیر نداره. 200 با یکی از دوستان توافق کردیم و قراره واریز بکنند. اگر منصرف شدن در خدمت شما هستم

انصراف.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کولر فعلا موجوده تا زمانی که دوست عزیزمون v.khaji پول رو واریز نکردند فروش قطعی نشده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا بهمن ببخشی با رم ها و مادربورد من مشکلی ندارن؟

ارتفاع رم من 46.

خود هیت سینک کولر برخورد نمیکنه. نهایتش ممکنه فن جلویی رو لازم بشه یه مقدار بالاتر ببندی که باز هم مشکلی نداره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در یک حرکت عجیب توسط دوستان عزیز مجددا سر کار گذاشته شدیم!! کولر موجوده و به شخصی که قصد سرکار گذاشتن بنده رو نداشته باشه فروخته خواهد شد و از این به بعد برای دوستانیکه فکر میکنن بنده بیکار هستم و پیشنهاد میدن و شماره کارت میگیرن و بعد ناپدید میشن هدیه ای به نام امتیاز منفی در نظر میگیرم  -_-

ویرایش شده توسط Bahman
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...