رفتن به مطلب

کنسل شدن بازی Watch Dogs شایعه یا واقعیت؟؟

rezagtx
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان گیمر آخرین خبر ها حاکی از این داره که ubi اسم خودش رو از trademark سگهای نگهبان  حذف کرده است .مثل اینکه سهام خودش مربوط به بازی رو واگذار کرده .در تاریخ 1 فوریه تقاضای خارج شدن از سیستم تولید و عرضه بازی توسط یوبی سافت اعلام شده.trademark جدیدی که بازی گرفته اینه trademark, U.S. Serial No. 85642398 به اسم game software and electronic game programs." خیلی عجیبه چون یوبی چند ماه پیش هم تاریخ عرضه بازی رو عقب انداخت  و شایع شد که از ترس gta v بوده ولی یوبی اعلام کرد که بازی از نظر اونها هنوز نیاز به پولیش کردن داره.

هر چند یوبی علامت تجاری این بازی رو در 5 بخش در هنوز در اختیار داره بخش های مثل عروسک ها .امتیاز فیلم و انیمیشن،لگوی لباس هاو چند بخش دیگه.معلوم نیست  که بازی به کیفیت مورد نظر نرسیده یا شاید چون منتقدان بخش هایی از بازی رو دیدن و خیلی غلو کردن توی کیفیت حالا یوبی شاید فکر میکنه که بازی کیفیت لازمو نداره .هرچند هنوز خبر ی از کنسل شدن نیست و تاریخ عرضه هنوز بهار 2014 هستش ولی اینکار از استودی مثل یوبی خیلی بعید بود اونهم بعد از این همه هزینه و تولید تبلیغات وبردن سطح توقعات از بازی در سطح آسمانها!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان

اقا gta v خبری نداری کی میاد؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام رضا جان

اقا gta v خبری نداری کی میاد؟

درود

راک استار گفته که دو تا سوپرایز اساسی داره برای pc در e3 فکر میکنم یکیش Gta v که همه میدونند میاد فقط داره لوس میکنه یکیش هم احتمال زیاد red dead redamption پورت شده برای pc البته احتمال میدن اینجور باشه بعضی هم میگن تا ماه آینده gta v تاریخ میخوره .من که red dad رو نابود کردم هر دو نسخه اش رو اینقدر بازی کردم !همین چند وقت پیش نسخه goty اش رو هم گرفتم دیگه محشر بود.ولی Gta v رو  واقعا میخوام روی pc ها بازی کنم.چون مطمئن ام روی pc جا داره گرافیکش از اینی هم که هست عالی تر بشه.بهر حال نه خیر هیچ کس تاریخ دقیق نمیدونه همش شایعه است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...