رفتن به مطلب

کم اوردن قویترین CPU ها جلوی بازی Watch Dogs

Recommended Posts

4770K

post-14851-0-02698600-1391545520_thumb.png

4960

post-14851-0-81011700-1391545500_thumb.png

خدا بخیر بگزرونه تا سال 2016 و نسل بعدی بازیها عملا قوی ترین سخت افزارها کارایی ندارند 

اون از بازی مترو که 780 تی ای هم فریم نمیده اینم از این.باید در 2016 شاهد نسل خیلی بالاتری از سخت افزار باشیم

ادرس تست سخت افزار در این بازی

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=4546&game=Watch%20Dogs

لینک به دیدگاه

الان کجاش کم اورده ؟؟؟

4770 و 4960 هر دو شون بالای 100٪ هستن

---

یه جوری میگید 2016 انگار الان آخر 2015 هستیم ، تا 2016 حدود 2 سال مونده

تا اون موقع راحت 3 نسل CPU عوض میشه، شما خودتو نگران نکن.

لینک به دیدگاه

یکی اون یکی هم سرمارو خدا به خیر بگذرونه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این بازی ب گرافیک 3770k و گرافیک 560ti به صورت ایده آل کار میکنه و دوستان میتونن در بهترین حالت بازی کنن ! پس نگران نباشین دوستان !

لینک به دیدگاه

الان کجاش کم اورده ؟؟؟

4770 و 4960 هر دو شون بالای 100٪ هستن

---

یه جوری میگید 2016 انگار الان آخر 2015 هستیم ، تا 2016 حدود 2 سال مونده

تا اون موقع راحت 3 نسل CPU عوض میشه، شما خودتو نگران نکن.

دقت کنید این Requirements هست روی 1280  1024

روی 1920 1080 اچ دی و جزییات الترا قضیه فرق میکنه

لینک به دیدگاه

دقت کنید این Requirements هست روی 1280  1024

روی 1920 1080 اچ دی و جزییات الترا قضیه فرق میکنه

میلاد جان ، recommended عه ، یعنی پیشنهادی ، که توی بالاترین جزئیاته ، میتونی بری توی همون سایت و اون کمبو باکسو باز کنی و روی مینیموم بزاری !!

رزولوشن بالاتر هم برای CPU تفاوت خاصی رو ایجاد نمیکنه ، کار GPU رو سنگین تر میکنه

لینک به دیدگاه

اول از همه به شما بگم چون شازنده ی این بازی یوبی سافته پس هرکاری کنی افت فریم داری مثل اساسین اما مطمئن باش اونقدر هاهم سیستم قوی نمیخواد ، من مطمئنم حتی به گرد کریسیس 3 هم نمیرسه 

لینک به دیدگاه

آقا ما اومدیم splinter cell black list رو دان کردیم ونصب واجرا که کردیم خوب فریم نمیده  حتی جزئیات رو از ultra به medium و low تغییر میدم هیچ تاثیری تو بازی ایجا نمیشه فریم بهبود پیدا نمیکنه  قطعات هم در حد مطلوب هست به نظر اساتید مشسکل چی میتونه باشه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب رزولوشن بالا گرافیک قویتر میخواد نه cpu بعدش اینا همش تبلیغاته این بازی که اصلا خوب بودنش توی سایه ای ازابهام قرار داره  .بعدش ایا تمام کاربر ها 4770k دارن یا 4960x؟نه پس هیچ وقت بازی روی pc اون هم Openworldنمیتونه به این صورت سخت افزار بخواد وگرنه روی 80 درصد از سیستم ها اجرا نمیشه یا اگر هم بشه میشه مثل پورت gta iv راک استار چند سال پیش که اینقدر مشکل اجرا داشت که سازنده  عرضه red dead رو روی pc بیخیال شد چون موتورrage موتور بهینه ایی برای pc نبود حالا شما هم گول نخورید اصلا اول بزارید بیاد بینیم گیم اسپات بهش چند میده 7 به بالاتر گرفت یه چیزی !فعلا که یوبی سافت بی خیال بازی شده .

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا ما اومدیم splinter cell black list رو دان کردیم ونصب واجرا که کردیم خوب فریم نمیده  حتی جزئیات رو از ultra به medium و low تغییر میدم هیچ تاثیری تو بازی ایجا نمیشه فریم بهبود پیدا نمیکنه  قطعات هم در حد مطلوب هست به نظر اساتید مشسکل چی میتونه باشه ؟

سخت افزار چیه؟این بازی باید به اخرین پچ 1.3 اپدیت بشه نسخه reloaded هست برای دانلود هرچند به اپدیت های قبلی هم نیازه

لینک به دیدگاه

نسخه بلک باکس هست بدون هیچ کم وکاستی و موقع نصب همه فایلها اکسترکت میشه و کامل نصب میشه

cpu:AMD Phenom X4 9750

vgi:6850 AMD

ram:2gig ddr2

power:450 green

mb:msi series k

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی Ultra Requirements برای بازی 560ti هست معلومه گرافیکش آش دهن سوزی نیست.توی همون لینک هم نوشته.فقط به نظر میرسه رم زیاد احتیاج داره مینیمم 6 گیگ و حداکثر 8 گیگ.اونم به نظر بازی با اعداده برای خفن جلوه دادن بازی.در هر صورت تا عرضه و تست نشه نمیشه اعتماد کرد.

post-11166-0-16656600-1391551795_thumb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نسخه بلک باکس هست بدون هیچ کم وکاستی و موقع نصب همه فایلها اکسترکت میشه و کامل نصب میشه

cpu:AMD Phenom X4 9750

vgi:6850 AMD

ram:2gig ddr2

power:450 green

mb:msi series k

دوست گرامی شما سیستموتون رم خیلی کمی داره این مقدار رم معلومه اسپلنتر 4 سال پیش رو هم بامشکل اجرا میکنه چه برسه این که از آخرین نسخه موتور UNREAL DX11 استفاده میکنه.شما رم تون خیلی کمه

لینک به دیدگاه

ممنون از بابت راهنمایی تون

البته در حال تغییراتی در سیستم هستم

قطعات رو هم از همین تاپیک لیون از کاربران خریدم در روزهای آینده باید سر هم کنم قطعه هارو ببینم اوضاع سیستم بهتر میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از بابت راهنمایی تون

البته در حال تغییراتی در سیستم هستم

قطعات رو هم از همین تاپیک لیون از کاربران خریدم در روزهای آینده باید سر هم کنم قطعه هارو ببینم اوضاع سیستم بهتر میشه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از بیخ با ریت ها و ... دیگه ای که این سایت داده مشکل دارم

اول اینکه قرار بود این بازی کلا لغو بشه

بعد پشیمون شد یوبی ولی امتیاز ارمشو از دست داد

و تا اونجایی که می دونم حتی هیچ Alpha ای هم از بازی پخش نشد پس این از کجاش تونسته همچین چیزی بزاره که نشون بده کارایی هر قطعه چطوریاست؟؟

مگر اینکه ساختگی باشه و یا از روی نوشته های نچندان درست تایید شده گذاشته باشه

و تجربه نشون داده معلمولا چیزایی که میگن و مینویسن از چند ماه قبل همه چپکی از اب در میان مخصوصا بازیها که تا لحظه . حتی پس از انتشار مدام در حال تغییرا

لینک به دیدگاه

دوستان تو همین سایت بالا گزینه Can i run رو بزنین . بعد تو قسمت GFX قسمت Nvidia 800 series داره   :blink:  :blink: !! که توش میتونین 880 و 860ti رو انتخاب کنین  :blink:  :wacko:  !! من که فکر کنم این سایت یه چیزیش میشه  :D !

ویرایش شده توسط rastin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا امروز هیچ بازی ساخته نشده که بیشتر از 4 هسته رو استفاده کنه

همین 4770 یه بازیه سنگین مثل BF4 یا کرایسیس رو اجرا کن بعد بیا توی تسک منجر نگاه کن می بینی که نهایت 50/60% cpu مشغول هست

اینا همه اش تبلیغاته

یادمه قبل از اومدن bf3 میگفتن این بازی برای اجرا شدن روی 60 فریم 2تا gtx 580 می خواد اما براحتی با 560ti روی جزئیات بالا میشد 40 فریم گرفت

لینک به دیدگاه

:D  :p سلام با تشکر از همه دوستان بخصوص :D  :D دوست عزیز که همه را راهنمایی نمودند :wacko:  :wacko: و به امید هدایت بیشتر دوستان موفق باشید :D  :lol: 

لینک به دیدگاه

بازی سنگینیه 

ودر بهترین شرایط(ultra) به cpu 3770k نیاز داره که مطمعنا با cpu های پایینتری هم میشه بازی کرد 

لینک به دیدگاه

کدوم یکی از شما دوستان مترو رو روی الترا بازی کردین من که نتونستم تازه این بازی 2013 بود 

گرافیک هم 760 هست 

لینک به دیدگاه

کدوم یکی از شما دوستان مترو رو روی الترا بازی کردین من که نتونستم تازه این بازی 2013 بود 

گرافیک هم 760 هست 

فریم گرفتن از اون بازی خیلی سخته یعنی خیلی خیلی سنگینه 

ولی به نظر من کرایسیس بازی سنگینتریه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک هم 760 هست

من بازی کردم روی الترا تازه از sweetfx هم استفاده کرده بودم  ambient occulsion کنترل پانل انویدیا هم روشن بود مشکل خاصی نبود فریم کاملا بالا بود فکر میکنم 45 تا 50 با fraps که اندازه گرفتم  رزولوشن هم 1080 بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...