رفتن به مطلب

کم اوردن قویترین CPU ها جلوی بازی Watch Dogs

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کدوم یکی از شما دوستان مترو رو روی الترا بازی کردین من که نتونستم تازه این بازی 2013 بود 

گرافیک هم 760 هست 

سلام

منم بازی کردم/ مشکلی نبود / ولی خود بازی کلی مشکل داشت :| :|

لینک به دیدگاه

من بازی کردم روی الترا تازه از sweetfx هم استفاده کرده بودم  ambient occulsion کنترل پانل انویدیا هم روشن بود مشکل خاصی نبود فریم کاملا بالا بود فکر میکنم 45 تا 50 با fraps که اندازه گرفتم  رزولوشن هم 1080 بود

با 760 ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با 760 ؟

نه دوست خوب gefroc gt x770 oc ,i7-4770kو 16 گیگ رم

لینک به دیدگاه

نه دوست خوب gefroc gt x770 oc ,i7-4770kو 16 گیگ رم

گرامی فیزیکت روشن بود یا خاموش 

لینک به دیدگاه

من توی مترو با تایتان بیشتر از ۵۰-۵۵ فریم نمیگرفتم...البته من نتایج بنچمارک مترو رو میگم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرامی فیزیکت روشن بود یا خاموش 

روشن بدون فیزیک که قشنگی نداره .ضمنا اخرین درایور های انودیا هم خیلی مترو رو بهینه میکنن من درایورم 334.67 بتاست که اخرین درایور انودیاست.ضمنا اپدیت بازی تا اخرین نسخه اپدیته .دقت کنید در صورتی که تمام dlc ها توی بازی فعال باشند نسخه شما اخرین نسخه است .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

metro 2033 که اصلا بهینه نبود موتور رو اصلا آماده نکره بودند من همون موقع عرضه بازی evga gtx 480 sli داشتم  البته مدل رفرنس بودن و باز هم مشکل داشتن !480 هم که خودش برا خودش سلطان صدا و گرما است دیگه هیچ.ولی باز باهمین حال الترا 1080 و فیزیک پیشرفته و dx11 راحت اجراش میکردن منتها یک جاهایی از بازی که کاملا معلوم مشکل موتور و خود بازیه نه سخت افزار ها فریم بازی خیلی کم میشد و یک جاهای دیگه فریم خیلی بالا بود !کلا بهینه نبود ولی metroll رو راحت با قطعاتی که گفتم اکثرا جاهای بازی 55 تا 60 فریم قفله و واقعا شگفت انگیز!معلومه اساسی کد نویس کردن چقدر روی بهینه سازی کار شده که گرافیک در این حد که واقعا جز بالاترین بازی های این چند ساله و میشه گفت یک سروگردن از تمامن بازی های کنسولی و حتی خود pc هم سرتر بود مخصوصا با رزولوشن بالاو ultra setting رو ی اکثر سیستم ها اجرا یمشه .نورپردازی  مخصوصا نور چراغ های نفتی با شعله آبی و ترکیب بخا رو دود که  توی نور به نمایش د رمیامد به همرا بافت های تونل های محل زندگی عنکبوت ها  ,  و فیزیک  چندش آورشون واقعا عالی بودن و خلاصه رو کم کنی بود برای naughty dog!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من 332.21 رو نصب کردم ویندوز هم 7 التیمیت هست .توی 344.67 هم خبری از بهینه سازی مترو نیست 

اشتباه کردم باید 770 یا ti780 میگرفتم 760 کارت زیاد جالبی نیست .

لطفا یکی از بزرگواران تنظیمات بهینه 3d setting metro last light رو برای من بزاره

ویرایش شده توسط میلاد
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 332.21 رو نصب کردم ویندوز هم 7 التیمیت هست .توی 344.67 هم خبری از بهینه سازی مترو نیست 

اشتباه کردم باید 770 یا ti780 میگرفتم 760 کارت زیاد جالبی نیست .

لطفا یکی از بزرگواران تنظیمات بهینه 3d setting metro last light رو برای من بزاره

برنامه GeForce Experience نداره ؟؟

لینک به دیدگاه

Experience کافیه

منظورم تجربه بهینه سازی دوستان بود 

ویرایش شده توسط میلاد
لینک به دیدگاه

فقط GTA V .بزارpc بیاد اونوقت میرید دنبال ارتقاء

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...