رفتن به مطلب

Sony بازوی کامپیوتر سازی خود و برند VAIO را واگذار کرد

Recommended Posts

طبق گزارش های موثق شرکت سونی به زودی خط تولید کامپیوتر خود به همراه برند معروف VAIO را به شرکت "شرکای صنعتی ژاپن" JIP می فروشد. قرار است به زودی شرکت ثالثی تاسیس شود که مدیریت و اکثریت سهام آن متعلق به JIP باشد و سونی تنها درصد کوچکی از سهام آن را در اختیار بگیرد. این شرکت جدید که نام آن هنوز معلوم نیست - صاحب برند VAIO و خط تولید کامپیوترهایش خواهد بود. به همراه این انتقال بیش از 300 تن از کارگران، کارمندان و مدیران سونی در خطوط کامپیوتر سازی VAIO اکثرا" به شرکت جدید منتقل خواهند شد.

68pe2kaoi8vk8a8gr2by.jpg

اتفاقی که افتاد بسیار شبیه واگذاری خط کامپیوتر سازی IBM به شرکت چینی Lenovo بود. هرچند Lenovo توانست با موفقیت این خط را توسعه دهد اما فعلا" آینده ی قابل پیشبینی برای کامپیوتر های برند VAIO قابل تصور نیست. با این واگذاری سونی موفق شد خود را از تجارت کم سود کامپیوترهای VAIO  نجات دهد.

طبق گزارش ها همچنان شاهد حضور لپ تاپ ها، تبلت ها و کامپیوترهای VAIO درآینده نیز خواهیم بود اما دیگر بدون نام سونی و نه در همه ی کشور ها. قرار است تولیدات VAIO محدود به کشورهایی شود که محصولات VAIO در آن پر فروش و سود ده است. بدین ترتیب بازار داخلی ژاپن مقصد اصلی کامپیوترهای VAIO در آینده خواهد بود.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

یکی از بهترین برند های نت بوک پرید :| هر چند گرون بود اما خوب اگه جیبت پر بود ارزش داشت

لینک به دیدگاه

سلام

اینم مثه شرکت سونی اریکسون شد 

من بخاطر قیمت بالاش هنوز تجربه کار با سونی رو نداشتم

لینک به دیدگاه

سونی هم کاملا داره نابود میشه!
اون از فروش ساختمان اصلی شرکتش، اینم از این!

دیگه فکر کنم باید فاتحه رو بخونیم واسش!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان @};- @};- @};- 

من لپ تاپ سونی داشتم 2-3 تا ولی برا ادراه 4-5 تایی خریدیم متاسفانه کیفیت بدنه از نظر ساخت خوب نبود ( در قیاس یا زمانیکه که من سونی داشتم )

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا من مونده بودم چجوری این سونی با یک دست این همه هندونه برداشته بود... همون بهتر این کارو گذاشت کنار چون تولید کننده نبود و فقط سر هم بند و منتاژ بود و براش صرف نداشت بنظر من...هر که را بهر کاری ساختند... سونی اینکاره نبود کلا و اصلا فرصت پیشرفتی براش نبود و نداشت!!!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سونی هم کاملا داره نابود میشه!

اون از فروش ساختمان اصلی شرکتش، اینم از این!

دیگه فکر کنم باید فاتحه رو بخونیم واسش!

اتفاقا سونی در زمینه پرسود دیگری که اسمارت فون هست بخوبی داره پیشرفت می کنه و آمار فروشش هم خیلی روبه رشد هست.جدول زیر که بتازگی منتشر شده فروش تعداد قطعه(میلیون) شرکت سونی از هر کالا رو در زمانهای مختلف نشون میده :

gsmarena_002.jpg

همونطور که میشه فهمید فروش PCs که عمدتا لپتاپ ها هستند از هر 2 میلیون دستگاه در سه ماهه به 1.5 میلیون دستگاه در هر سه ماه رسیده.

برعکس در زمینه اسمارت فون ها از فروش 7-8 میلیونی در هر کوارتر به فروش بیش از ده میلیون در کوارتر سوم سال میلادی گذشته رسیده.

کاملا منطقی هست که قسمتی که فروش سیر نزولی داره رو واگذار و متمرکز بر قسمتی بشه که سیر صعودی در فروش داره...

لینک به دیدگاه

درود

واقعا من مونده بودم چجوری این سونی با یک دست این همه هندونه برداشته بود... همون بهتر این کارو گذاشت کنار چون تولید کننده نبود و فقط سر هم بند و منتاژ بود و براش صرف نداشت بنظر من...هر که را بهر کاری ساختند... سونی اینکاره نبود کلا و اصلا فرصت پیشرفتی براش نبود و نداشت!!! :D

سامسونگ هم با همون یک دست هزارتا هندونه برداشته

نکته ی جهانی این قضیه فقط یک چیزه

اونم نابغه ای به اسم استیو جابز

استیو جابز تونست خط فکری جهان رو به سمت اسمارت فون و تبلت سوق بده

حالا یه شرکتی مثل سامسونگ از همون اول کار تقلید و کپی رو شروع کرد و موفق شد و به تنهایی سود همه رو به جیب زد

شرکتی مثل سونی دیر فهمید

نوکیا هم که هیچ کس فکر نمیکرد اینجوری افول کنه در نهایت فروخته شد به مایکروسافت

لینک به دیدگاه

من لبتاپ sony Vaio fw 490dfb رو دارم . بالاترین مدل سری fw بود . واقعا کیفیت ساخت خیلی بالایی داشت .

حیف شد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا کیفیت ساخت سونی وایو یک سرو گردن از بقیه لپتاپ ها(به غیراز مک) بالاتر هست.متریال بدنه،وزن دستگاهها،چیدمان دکمه ها و نظم کیبرد،سیستم دفع حرارت ...

واقعا کیفیت محشری دارند...

لینک به دیدگاه

واقعا کیفیت ساخت سونی وایو یک سرو گردن از بقیه لپتاپ ها(به غیراز مک) بالاتر هست.متریال بدنه،وزن دستگاهها،چیدمان دکمه ها و نظم کیبرد،سیستم دفع حرارت ...

معین جان،

کاملا" باهات موافقم، اما قبول داری نسبتا" خیلی گرون بودن و هستند؟ اینقدر قیمت اینها بالا بود که من فکر کردم سونی کلی پول به جیب میزنه، بعد از خواندن این خبر متوجه شدم نگو VAIO برای سونی مصداق مَثَلِ تومون خودمونو کشته و بیرونمون مردم رو، بوده و اونقدری براش سود آوری نداشته.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان ولی به تازگی ( 2 سالی میشه ) از کیفیت بدنه راضی نیستم /

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سامسونگ هم با همون یک دست هزارتا هندونه برداشته

نکته ی جهانی این قضیه فقط یک چیزه

اونم نابغه ای به اسم استیو جابز

استیو جابز تونست خط فکری جهان رو به سمت اسمارت فون و تبلت سوق بده

حالا یه شرکتی مثل سامسونگ از همون اول کار تقلید و کپی رو شروع کرد و موفق شد و به تنهایی سود همه رو به جیب زد

شرکتی مثل سونی دیر فهمید

نوکیا هم که هیچ کس فکر نمیکرد اینجوری افول کنه در نهایت فروخته شد به مایکروسافت

درود

سامسونگ اون هندونه هاش بدرد خودش می خوره... تنها جنسی که تاحالا دیدم بدرد خورده این چیپ های حافظه ای هست که تولید کرده و تا حدودی TVو محصولات خانگیش کلا و گرنه نواوری هاش پیش سونی از زمین تا اسمونه ....

و تنها وسیله های که قرار باشه تو زندگیم باشه که سامسونگ تولید کرده همون ssd که برای کامپیوترم بخرم اونم شاید...! :D

تو بازار گوشیهم تا دیروز پلاستیک فشرده دست مردم میداد... جدیدا نمی دونم... نوکیا هم افولشبرا این بود که دست زیاد شد و بیشتر هم بخاطر سیستم عاملش عقب افتاد اما فکر کنم مایکروسافت بتونه بخوبی بهره ببره از این شرکت.اون استیو جابز و اپل هم من کلا با قیمت و کاراییشون مشکل دارم و اصلا بدردم نمی خورن چه لپتاپاش چه گوشی هاش... -_-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چون دارن به یه شرکت ژاپنی میدن شاید زیاد هم بد نشه 

البته اگه اون ژاپنی که تو ذهنه ماست باشه ؟

لینک به دیدگاه

درود

سامسونگ اون هندونه هاش بدرد خودش می خوره... تنها جنسی که تاحالا دیدم بدرد خورده این چیپ های حافظه ای هست که تولید کرده و تا حدودی TVو محصولات خانگیش کلا و گرنه نواوری هاش پیش سونی از زمین تا اسمونه ....

و تنها وسیله های که قرار باشه تو زندگیم باشه که سامسونگ تولید کرده همون ssd که برای کامپیوترم بخرم اونم شاید...! :D

تو بازار گوشیهم تا دیروز پلاستیک فشرده دست مردم میداد... جدیدا نمی دونم... نوکیا هم افولشبرا این بود که دست زیاد شد و بیشتر هم بخاطر سیستم عاملش عقب افتاد اما فکر کنم مایکروسافت بتونه بخوبی بهره ببره از این شرکت.اون استیو جابز و اپل هم من کلا با قیمت و کاراییشون مشکل دارم و اصلا بدردم نمی خورن چه لپتاپاش چه گوشی هاش... -_-

محصولات اپل همیشه نوآوری و جذابیت داشته برای خریدار. وقتی اولین بار آیفون رو اپل رونمایی کرد کسب و کار اسمارت فون ها شکل کرد و هرکی رفت تو اون مسیر سود کرد و هر کی نرفت مثل نوکیا ضرر کرد

در مورد سونی

اینکه در گذشته بازار خیلی چیزها رو در دست داشته دلیل نمیشه همیشه همینطور بوده باشه!

مثلا سونی چندین ساله که بخش ebook reader هاشو اصلا آپدیت نکرده و بازار کاملا دست آمازون و نوک هستش

چندین ساله بخش موزیک پلیر ها رو از دست داده با اومدن آیپاد اپل! البته این بیزینس هم با اومدن اسمارت فون ها کلا کمرنگ شده در جهان و خود اپل هم شاید دیگه آیپاد جدیدی نده!

تو بخش تلویزیون و نمایشگر هم بازار رو واگذار کرده به سامسونگ و ال جی

تو بخش لپ تاپ هم بازار رو از دست داده بود که فروختش

تو بخش کنسول های بازی هم PS3 در مقایسه با  Nintendo Wii و Xbox 360 یک شکست محسوب میشه

تو بخش موبایل هم داشت بیراهه میرفت که سرانجام با تعویض مدیر عامل تازه داره راه درست رو پیدا میکنه!

زمونه عوض شده و اون بیزینس هایی که سونی توش اول بود همه یا از بین رفته یا کلا تکنولوزی تغییر کرده!

امیدوارم تو بخش هایی که الان فعال هست هر چند اندک موفق باشه مثل گذشته! اما به شخصه این حرف رو حرف بی سوادها میدونم که چیزی رو برندی خوب میدونن و میگن سونی خوبه و یا جنس ژاپنی خوبه و جنس چینی بده و این حرف ها تاریخ مصرفشون گذشته!

الان باید دید کی تکنولوژی به کار رفتش جدیدتر و نوآور تره!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

محصولات اپل همیشه نوآوری و جذابیت داشته برای خریدار. وقتی اولین بار آیفون رو اپل رونمایی کرد کسب و کار اسمارت فون ها شکل کرد و هرکی رفت تو اون مسیر سود کرد و هر کی نرفت مثل نوکیا ضرر کرد

در مورد سونی

اینکه در گذشته بازار خیلی چیزها رو در دست داشته دلیل نمیشه همیشه همینطور بوده باشه!

مثلا سونی چندین ساله که بخش ebook reader هاشو اصلا آپدیت نکرده و بازار کاملا دست آمازون و نوک هستش

چندین ساله بخش موزیک پلیر ها رو از دست داده با اومدن آیپاد اپل! البته این بیزینس هم با اومدن اسمارت فون ها کلا کمرنگ شده در جهان و خود اپل هم شاید دیگه آیپاد جدیدی نده!

تو بخش تلویزیون و نمایشگر هم بازار رو واگذار کرده به سامسونگ و ال جی

تو بخش لپ تاپ هم بازار رو از دست داده بود که فروختش

تو بخش کنسول های بازی هم PS3 در مقایسه با  Nintendo Wii و Xbox 360 یک شکست محسوب میشه

تو بخش موبایل هم داشت بیراهه میرفت که سرانجام با تعویض مدیر عامل تازه داره راه درست رو پیدا میکنه!

زمونه عوض شده و اون بیزینس هایی که سونی توش اول بود همه یا از بین رفته یا کلا تکنولوزی تغییر کرده!

امیدوارم تو بخش هایی که الان فعال هست هر چند اندک موفق باشه مثل گذشته! اما به شخصه این حرف رو حرف بی سوادها میدونم که چیزی رو برندی خوب میدونن و میگن سونی خوبه و یا جنس ژاپنی خوبه و جنس چینی بده و این حرف ها تاریخ مصرفشون گذشته!

الان باید دید کی تکنولوژی به کار رفتش جدیدتر و نوآور تره!

با این تفاسیر که سونی باید بره جمع کنه کاسه کوزشو ...  :-j

اینطور که مغلوم اطلاعات من و شما کاملا برعکس هست... خب با این اوصاف شما سامسونگ و ال جی رو در واقع محصولات کره ای رو ترجیح میدید و ما محصولات سونی رو... موفق باشید.

لینک به دیدگاه

با این تفاسیر که سونی باید بره جمع کنه کاسه کوزشو ...  :-j

اینطور که مغلوم اطلاعات من و شما کاملا برعکس هست... خب با این اوصاف شما سامسونگ و ال جی رو در واقع محصولات کره ای رو ترجیح میدید و ما محصولات سونی رو... موفق باشید.

من اصلا محصولات هیچ برندی از هیچ کشوری رو اسمی ملاک برای خرید قرار نمیدم عزیز!

کالایی که تکنولوژی روز داشته باشه و کیفیت ساخت و قیمت مناسب ارزش خرید داره! حالا میخواد ساخت شرکت برادران کلجانی تو کهکیلویه و بویر احمد باشه یا ساخت سونی باشه جاپونی باشه به قول شما :D

میگم این حرف ها تاریخ مصرفشون گذشته! شاید الان بابا بزرگ من فقط میشینه و میگه جنس های آمریکایی همه خوبه و زمان شاه همه جنسا آمریکایی بود :lol:  شما که هم سن پدربزرگ من نیستی :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اصلا محصولات هیچ برندی از هیچ کشوری رو اسمی ملاک برای خرید قرار نمیدم عزیز!

کالایی که تکنولوژی روز داشته باشه و کیفیت ساخت و قیمت مناسب ارزش خرید داره! حالا میخواد ساخت شرکت برادران کلجانی تو کهکیلویه و بویر احمد باشه یا ساخت سونی باشه جاپونی باشه به قول شما :D

میگم این حرف ها تاریخ مصرفشون گذشته! شاید الان بابا بزرگ من فقط میشینه و میگه جنس های آمریکایی همه خوبه و زمان شاه همه جنسا آمریکایی بود :lol:  شما که هم سن پدربزرگ من نیستی :lol:

دوست عزیز شما می گی محصولات سامسونگ و ال جی مثلا تو TV بهترن و پیشرفته ترن و تکنولوؤی بروزتری نسبت به سونی  رو دارن من می گم نه برعکسه... حالا نظر من اینه نظر شما اونه! 

از ناکجا اباد محصولات وارد ایران نمیشه که از این دو کشوره محصولات(البته کره ای ها هم مثل چینی ها کپی کاری بیش نیستن فقط حرفه ای ترن)... حالا بازم می خوای خودتو بزن به اونراه ... قدیمم بعله همش جنس ها از امریک/ا میومد ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معین جان،

کاملا" باهات موافقم، اما قبول داری نسبتا" خیلی گرون بودن و هستند؟ اینقدر قیمت اینها بالا بود که من فکر کردم سونی کلی پول به جیب میزنه، بعد از خواندن این خبر متوجه شدم نگو VAIO برای سونی مصداق مَثَلِ تومون خودمونو کشته و بیرونمون مردم رو، بوده و اونقدری براش سود آوری نداشته.

همون قیمت بالای تمام شده باعث میشد قیمت محصولات سونی بالاتر باشه و نتونه با شرکتهایی مثل لنوو رقابت کنه !

ظاهرا شرکت چینی لنوو در صدر تعداد فروش و سود لپتاپ و PC های آماده قرار گرفته در سال گذشته !

همچنین شایعاتی درباره همکاری و شرکت سونی و لنوو در زمینه PC به گوش می‌رسد که البته هنوز توسط هیچ یک تایید نشده است.

البته خود سونی اینطوری گفته :

سونی راهکارهای خود را برای بهبود شرایط بازار کامپیوتر در سال 2014 بهینه سازی خواهد کرد  و در این میان شایعه هایی درباره اتحاد ما و لنوو شنیده می شود که به طور کامل صحت ندارد.

فعلا که حسابی برندها دارن قاطی میشن  :lol:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون قیمت بالای تمام شده باعث میشد قیمت محصولات سونی بالاتر باشه و نتونه با شرکتهایی مثل لنوو رقابت کنه !

ظاهرا شرکت چینی لنوو در صدر تعداد فروش و سود لپتاپ و PC های آماده قرار گرفته در سال گذشته !

همچنین شایعاتی درباره همکاری و شرکت سونی و لنوو در زمینه PC به گوش می‌رسد که البته هنوز توسط هیچ یک تایید نشده است.

البته خود سونی اینطوری گفته :

سونی راهکارهای خود را برای بهبود شرایط بازار کامپیوتر در سال 2014 بهینه سازی خواهد کرد  و در این میان شایعه هایی درباره اتحاد ما و لنوو شنیده می شود که به طور کامل صحت ندارد.

فعلا که حسابی برندها دارن قاطی میشن  :lol:

معلومه در صدر میره 

الان داره i7 8gb 1tb gf 740 2 gb  رو میده به 2400 اونم باسیپیو i7 4700 که خیلی عالیه ولی پریروز یکی از فامیل ها سونی  i5 4 500 gf 2 gb  رو گرفته بود به 2.900       ؟

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما می گی محصولات سامسونگ و ال جی مثلا تو TV بهترن و پیشرفته ترن و تکنولوؤی بروزتری نسبت به سونی  رو دارن من می گم نه برعکسه... حالا نظر من اینه نظر شما اونه! 

از ناکجا اباد محصولات وارد ایران نمیشه که از این دو کشوره محصولات(البته کره ای ها هم مثل چینی ها کپی کاری بیش نیستن فقط حرفه ای ترن)... حالا بازم می خوای خودتو بزن به اونراه ... قدیمم بعله همش جنس ها از امریک/ا میومد ...

خب چون در این یک مورد خاص مورد بحث رو باز کردی با مثال توضیح میدم

بعضا دیدم طرف حاضره بره تلویزیون سونی با پنل تولید 5 سال قبل با 100 هرتز رو بخره گرونتر اما نمایشگرهای جدید و هوشمند سامسونگ و ال جی رو با پنل 400 هرتز نخره

خب این اتفاق فقط توی کشور های جهان سوم و کم سوادی مثل ایران اتفاق میوفته! و عملا در جهان محصولات سونی فروش چشمگیری در مقایسه با محصولات ال جی و سامسونگ نداره! اگه داشت که ورشکست نمیشد!

سونی که کسب و کارش رو به خاطر علاقه ی شخصی شما و بعضا ایرانیان و نوستالوژی که شما باهاش داری راه ننداخته! کسب و کارش برای کل جهان هستش و وقتی فروش نداشته باشه مجبوره جمع کنه اون کسب و کار رو!

در مورد تلویزیون

اصلا سونی تلویزیون اسمارت یا هوشنمد نداره! اصلا اپلیکشن نداره تلویزیون هاش اصلا پنل OLED نداره تو تولیداتش! اصلا عینک 3 بعدی اکتیو نداره ! اینجا فقط پول اسم سونی رو داریم به تلویزیونی که تکنولوژی ساختش برای  5 سال پیش هستش میدیم در صورتی که تلویزیون های نسل جدید سامسونگ و ال جی موتور پردازش رنگ بهتر ! ضخامت کمتر و طراحی شکیل تر ! هرتز بیشتر ! سیستم عامل هوشمند و اپلیکشن و کنترل هوشمند موشن سنسور دار! تکنولوژی های جدید مثل WiFi DLNA و تکنولوژی های بسیار بیشتری که تو محصولات هم رده ی سونی اصلا دیده نمیشه!

شما خودت دوتا محصول مشابه از سونی و ال جی رو مقایسش رو ببین تو امکانات

http://www.digikala.com/Compare/DKP-DKP-20698/DKP-20964/

ویرایش شده توسط TRoy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معلومه در صدر میره 

الان داره i7 8gb 1tb gf 740 2 gb  رو میده به 2400 اونم باسیپیو i7 4700 که خیلی عالیه ولی پریروز یکی از فامیل ها سونی  i5 4 500 gf 2 gb  رو گرفته بود به 2.900       ؟

ولی لپتاپ هاش خیلی سنگین و بی قواره هستند.

2.6 با باطری و با کیف همراه و شارژر و مخلفاتش میشه 4 کیلو...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب چون در این یک مورد خاص مورد بحث رو باز کردی با مثال توضیح میدم

بعضا دیدم طرف حاضره بره تلویزیون سونی با پنل تولید 5 سال قبل با 100 هرتز رو بخره گرونتر اما نمایشگرهای جدید و هوشمند سامسونگ و ال جی رو با پنل 400 هرتز نخره

خب این اتفاق فقط توی کشور های جهان سوم و کم سوادی مثل ایران اتفاق میوفته! و عملا در جهان محصولات سونی فروش چشمگیری در مقایسه با محصولات ال جی و سامسونگ نداره! اگه داشت که ورشکست نمیشد!

سونی که کسب و کارش رو به خاطر علاقه ی شخصی شما و بعضا ایرانیان و نوستالوژی که شما باهاش داری راه ننداخته! کسب و کارش برای کل جهان هستش و وقتی فروش نداشته باشه مجبوره جمع کنه اون کسب و کار رو!

در مورد تلویزیون

اصلا سونی تلویزیون اسمارت یا هوشنمد نداره! اصلا اپلیکشن نداره تلویزیون هاش اصلا پنل OLED نداره تو تولیداتش! اصلا عینک 3 بعدی اکتیو نداره ! اینجا فقط پول اسم سونی رو داریم به تلویزیونی که تکنولوژی ساختش برای  5 سال پیش هستش میدیم در صورتی که تلویزیون های نسل جدید سامسونگ و ال جی موتور پردازش رنگ بهتر ! ضخامت کمتر و طراحی شکیل تر ! هرتز بیشتر ! سیستم عامل هوشمند و اپلیکشن و کنترل هوشمند موشن سنسور دار! تکنولوژی های جدید مثل WiFi DLNA و تکنولوژی های بسیار بیشتری که تو محصولات هم رده ی سونی اصلا دیده نمیشه!

شما خودت دوتا محصول مشابه از سونی و ال جی رو مقایسش رو ببین تو امکانات

http://www.digikala.com/Compare/DKP-DKP-20698/DKP-20964/

بازم می گم بحث ما بجایی نمی رسه شما مشکلت از جای دیگس گیر دادی به سونی... واقعا فکر می کنی تصویر 3بعدی بتونه جایی تو دنیا باز کنه اونم با این عینک های چرت؟؟؟

اون دوست عزیزی هم که تلویزیون نسل قبل رو بهش انداختن تقصیر خودشه... چشمش رو بازکنه ببینه جنسی که میخره مال نسل پیشه و اینکه بگیم سونی کم کاری کرده خیرکمکاری از مای خریدار و اون فروشنده هست... خب تی وی های مدل جدید هم تو بازار هست شما بگردی حتما پیدا می کنی... اما خب چون کمیاب هستن یکمقدار گرونتر هم هست.

فروش رو گذاشته صفحه قبل نمی دونم مشکل کجاست خب منم همینو گفتم سونی نمی تونه تو همه زمینه ای با هم فعالت کنه باید زودتر تمرکزش رو می برد رو چیزهایی که توش موفقتر بوده ... !

درضمن دی جی کالا هم شد منبع برا خرید و فروش و مقایسه ؟؟؟ تلویزون در اون حد و حتی کارایی بیشتر و بهترسونی داره شما از لحاظ قیمت مقایسه نکن دوست عزیز...

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...