رفتن به مطلب

خریدار فوری کارت گرافیک ASUS ROG MATRIX GTX580 Platinum

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با عرض سلام و درود و تقدیم بهترین احترامات خدمت دوستان عزیز و سخت افزار دوست و گل / امیدوارم در صحت و سلامت کامل باشین 

غرض از مزاحمت این بود که یکی از دوستان بنده هوس خریدن گرافیک کرده و انتخابشم مدل 580 ایسوسه از سری ROG هست

که خواستم برای تامین نیازش اقدام کنم و تایپیکی در این خصوص بزنم تا شاید فرجی شد و دلشو شاد کردیم

تنها نکته قابل ذکر اینه که گرافیک مذکور دارای گارانتی باشه و سالم با قیمت منصفانه که

هر کس موجود داره و میخواد بفروشه اعلام موجودی کرده و قیمتش رو برام 

خصوصی کنه تا ببینیم بعدا چی پیش میاد و خدا چی میخواد

اگر گرافیک 770 یا 760 کارکرده هم داشتین برای خودم میخوام 

مخلص همتونم هستم بی چونو چرا 

1313312700BDaES25VJw_1_1_l.gif

card1.jpg

IMG_4555.jpg

IMG_4548.jpg

IMG_4551.jpg

card2.jpg

front.jpg

لینک به دیدگاه

سلام عطا جان .

این سلیقه رفیقتون چقدر خوبه !

این عروسک پیدا شد بیار ما هم یه دستی بروش بکشیم . 8-X

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان تعداد واردات این کارت اون زمانی که بورس 580 ها بود به تعداد انگشتان دو دست نمی رسید !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان .

این سلیقه رفیقتون چقدر خوبه !

این عروسک پیدا شد بیار ما هم یه دستی بروش بکشیم . 8-X

سلام خدمت امید جان عزیز اونم به روی جفت چشام کادو میکنم براتون این چه حرفیه

عطا جان تعداد واردات این کارت اون زمانی که بورس 580 ها بود به تعداد انگشتان دو دست نمی رسید !

سلام خدمت معین جان عزیز و بزرگوارم / بله کاملا درسته ولی خب چی بگم منم بهشون گفتم نایابه ولی خب چون سال قبلی داشتن ازش و به دلشون مونده بود که دوباره به یاد گذشته بیوفتند خواستم حداقل تایپیکشو بزنم

که دروغ نگفته باشم که پیدا نمیشه / خدارو چه دیدی شاید یکی دلش سوخت از همون چندتا یکیش رو نصیب ما کرد 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید میدونم این کارت  دسته دومش هم گیر بیاد من ایسوس رفرنس 580 رو داشتم  کیفیت اش خیلی خوب بودو با کارت 580 evga هم مقایسه کردم از لحاظ کیفی تفاوت انچنانی نداشت و عالی بود با اینکه مدل رفرنس بود.این کارت فکر نکم گیر بیاد چون همون موقع هم من دنبال همین بودم گیرم نیومد رفرنس خریدم. امیدوارم پیدا کنید .

لینک به دیدگاه

چرا اتفاقا 

بعید میدونم این کارت  دسته دومش هم گیر بیاد من ایسوس رفرنس 580 رو داشتم  کیفیت اش خیلی خوب بودو با کارت 580 evga هم مقایسه کردم از لحاظ کیفی تفاوت انچنانی نداشت و عالی بود با اینکه مدل رفرنس بود.این کارت فکر نکم گیر بیاد چون همون موقع هم من دنبال همین بودم گیرم نیومد رفرنس خریدم. امیدوارم پیدا کنید .

چرا اتفاقا اون زمان که دلار 1000 تومن من دقیقا یادم قیمت گرفتم نزدیک 1.200 بود اگه اشتباه نکنم ولی همه گیر نبود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت رضا جان عزیز / آقا دلمونو نشکنین دیگه ! اره منم 2 تا 580 داشتم تا الان که هر دو DIRECTCII بودن و واقعا یه چیز دیگه بودن و هنوزم از خاطرم بیرون نرفتن 

هنوزم عکساشو دارم از هر دوتاش .... واقعا زیبا و قدرتمند بودن ولی حیف پیشرفت این تکنولوژی عاطفه سرش نمیشه !!

94675451735967664513.jpg

87762278318461116541.jpg

چرا اتفاقا 

چرا اتفاقا اون زمان که دلار 1000 تومن من دقیقا یادم قیمت گرفتم نزدیک 1.200 بود اگه اشتباه نکنم ولی همه گیر نبود 

سلام خدمت امیر جان عزیز 

اره کاملا درسته و فک کنم اخرین مدلیم که داخل فروم معاوضه شد توسط جناب تک عزیز بود که با اون عکاسی منحصر به فردشون دل ادمو به وجد میاوردن 

اینم تایپیک ایشون : واقعا زیباست 

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=19974

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امید با مرگ هم به گور نمی رود ... پس آپ میزنیم به امید ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من یه دونه دارم . ولی نسبت به 580 های دیگه بالا خریدم اگر به کارتون اومد بگید قیمت رو براتون بفرستم

Sent from my GT-I9500 using Tapatalk 2

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود من یه دونه دارم . ولی نسبت به 580 های دیگه بالا خریدم اگر به کارتون اومد بگید قیمت رو براتون بفرستم

اوووف...

بابا نوید تو دیگه کی هستی !؟

واقعا کارت تاپی هست...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

نوید جان همیشه طوفان هستی و بودی  ( اون قدیمیا هم راست گفته بودن در مورد امید ) قیمت و مشخصات و گارانتیشو برام پی ام کن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این دوست ما تصمیم گرفتن خودشون که برای انجام کار اداری به امارت میرن از همونجا تهیه کنن .

و تشکر میکنم از همه دوستانی که بنده رو قابل دونستن و نظراتشونو بیان کردن و همچنین نوید جان عزیز .

تایپیک بسته شود لطفا ....

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...