رفتن به مطلب

کارمند پتروشیمی مرودشت شیراز

ZeroWatt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نميدونم شما اين خبر شنيديد يا نه ، اگر اين مسئله کذب که هيچ وگرنه:-?(

سلام

کارمند پتروشیمی مرودشت شیراز دو روز مفقود بوده تا اینکه میرن ساعت ورود و خروج آخرشو چک میکنن میبینن ورود خورده ولی خروج نزده بعد میرن تو سایت میگردن تا اینکه موبایلشو کنار یه مخزن نفتی پیدا میکنن .فیلم تو موبایلشو ببینید .

http://rapidshare.com/files/278440870/anaconda.3gp.html

لینک به دیدگاه

:-w:eek::-w

بنده که تا الان در شیراز چیزی درباره این موضوع نشنیدم.فکر نکنم واقعیت باشه یعنی اون بنده خدا رو خورده؟؟ ~x((:-?(8-X

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم حقیقت داشته باشه.

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

ببينيد اسم فايل خودم گذاشتم آناکندا ،چون تنها ماری که به اين عظمت ميتونه اينقدر سريع حرکت کنه فقط آناکوندا است ولی اين مار زيستگاهش از ايران خيلی دوره و در جهان هم بسيار کم يافت ميشه ،شکمش نگاه کنيد؟ يک طعمه ديگر هم داخلش حداقل و من موندم يه ماری که غذا خورده چقدر با اشتها ميتونه باشه ، شايعه؟ اين خدايی ميخوره تو ايران باشه ،ديگه مونتاژ که نکردند ،مادر جان:-?(

لینک به دیدگاه

آقا آخر با حال بود فقط یک چیزی شما این فایل رو از کجا پیدا کردید بقیه نداره این فیلم؟؟چون مار اگرم طرفو خورده باشه دکمه موبایل رو که نزده؟؟موبایل باید تا یک مدت بعد حمله هم فیلم برداری کرده باشه؟؟

لینک به دیدگاه

يا واقعی يا کذب ،ولی عزيز من موبايل تا 4 ساعتم فيلم گرفته بشه ،شما 4 ساعت ميگذاری برای ديگران که دانلود کنند؟! معلومه اين قسمت جدا شده برای کم بودن حجم

بعضی ها ميگن ايران نيست

بعضی ها ميگن يجوری فيلمبرداری کرده مار فسقلی اندازه بوا ديده بشه

يسری ميگن جلوه ويژه است

يسری.....

هر کی يه نظر داره

لينک ديگر برای دانلود

http://www.2shared.com/file/7723166/25c4a51b/anaconda.html

لینک به دیدگاه

فکر کنم اين مار وقتی نی نی بوده آقای حسينی وارد کرده بودند دادند به جناب Mr pc ،از اونجا رفته گنده شده:-?

لینک به دیدگاه

فکر کنم اين مار وقتی نی نی بوده آقای حسينی وارد کرده بودند دادند به جناب mr pc ،از اونجا رفته گنده شده:-?

درود

آقای عطاری {اگر اشتباه نکنم} عجب خیالاتی شما توی ذهنتون دارید عزیز :-w

فقط کم مونده که بنده و جناب حسینی بزنیم تو کار واردات و پرورش مار آناکوندا :-w=))8-X

لینک به دیدگاه

مهرداد جان اگر خواستید مار وارد کنید من هم میتونم شراکت کنم باهاتون :-? فقط برند رو حتما بی اف جی بیاریم 8-X

لینک به دیدگاه

درود

آقای عطاری {اگر اشتباه نکنم} عجب خیالاتی شما توی ذهنتون دارید عزیز :-w

فقط کم مونده که بنده و جناب حسینی بزنیم تو کار واردات و پرورش مار آناکوندا :-w=)):-?

نظر من اینه که همون مارهای ابی (کبریت بی خطر) نیم متری داخل رودخانه ها رو پرورش بدید.حالا برندش فرقی نمی کنه مهم اینه که Made In Iran باشه. 8-X

البته بعید نیست که رقیبان ریمارکش رو هم پروزش بدن.ولی بازاره باید باهاش ساخت ~x(

دیدید این یکی هم نشد بگیرید زالو پرورش بدید :D

به نظر من با این وضع گمرگ ایران وارد کردن این برند با عقل جور در نمیاد. :D:->

لینک به دیدگاه

درود

هيچی بهتر از خنده نيست ،شاد باشيد

واقعا همینطوره دوست عزیز توی این روزگاری که خنده و شادی خیلی کم شده در زندگی روزمره هیچی بهتر از یک لحظه شاد بودن نیست:-?

مهرداد جان اگر خواستید مار وارد کنید من هم میتونم شراکت کنم باهاتون 8-X فقط برند رو حتما بی اف جی بیاریم :-w

والا رضاجان مصرف این بنده خدا خیلی بالاست فکر کنم توی لود سه تا آدم رو به راحتی نوش جان کنه بهتره اگرم خاستیم وارد کنیم کم مصرفاش رو بیاریم :-w:d

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

مگه این اقا خواب بوده که بلعیده شده من بودم گرهش میدادم اینا حرفه البته ممکنه یه همجین ماری گیر بیاد احتمالا نگهبان گنجهای تخت جمشید بوده >:-?>8-X>:-w

لینک به دیدگاه

اینو من اینجا تو اراک دیدم منتها پتروشیمی اش اراک بود اما خب با توجه به نبشی ها به نظر خیلیم بزرگ نمی اد بقیه اشم که کذبه:-?

لینک به دیدگاه

1- این نوار واقعیت داره

2- در اصل این مار بوده که در کمین این بی خرد بوده است

3- اولین ماری نیست که پیدا شده است

4- در حوالی یکی از شهرستان های اطراف شیراز دره ای است که وقتی از بالا نگاه میکنی مو به تن آدم سیخ میشود هزاران مار

روی هم در حال حرکت هستند و بخاطر نوع خاک و ارتفاع دره نمیتوانند از آن خارج شوند، وگرنه چی میشد :-?

لینک به دیدگاه

درود :

دوستان بله مدتی بود که شایع شده بود این مار پیدا شده اما از قرار معلوم مثل اینکه شایعه هست

لینک به دیدگاه

مهرداد جان اگر خواستید مار وارد کنید من هم میتونم شراکت کنم باهاتون :-? فقط برند رو حتما بی اف جی بیاریم 8-X

درود :

رضا جان من می خواهم برم کروکودیل بیارم از نوع evga البته شیر هم بد نسیت و همین مرودشت و اطرافش

زمانی زادگاه شیر ایران بوده است که به خاطر عدم توجه دواتهای قدیم و استعمار ایران نسل این موجود در اوایل

قرن 20 ار بین رفت .

لینک به دیدگاه

1- این نوار واقعیت داره

2- در اصل این مار بوده که در کمین این بی خرد بوده است

3- اولین ماری نیست که پیدا شده است

4- در حوالی یکی از شهرستان های اطراف شیراز دره ای است که وقتی از بالا نگاه میکنی مو به تن آدم سیخ میشود هزاران مار

روی هم در حال حرکت هستند و بخاطر نوع خاک و ارتفاع دره نمیتوانند از آن خارج شوند، وگرنه چی میشد :-?

درود :

البته حرف جناب علیرضا جان را هم رد نمی کنم چون من زمانی که که دانشجو بودم حدود 2 سال پیش شایعاتی در

مورد ماری عظیم چثه شنیدم که به یک روستا حمله در همین مرودشت کرده بود و حیوانات را نابود کرده بود و این مار طبق گفته شاهدان

عینی میتوانست جندین متر بپرد که زمانی که از محیط زیست آمده بودند نتوانستند رد ان را پیدا کنند.

لینک به دیدگاه

ممنون آرمان جان

گونه ای از مارها، مارپرنده است که دارای باله ای در پشتش است البته نسلش رو به انقراض است

پدرم سال پیش هنگام کشیدن جاده دراک یک جفت را پیدا کرده بودند که تحویل محیط زیست داند

این مار با یک جهش قادر است مسافتی حدود 5 تا 10 متر را پرواز نماید

لینک به دیدگاه

ممنون آرمان جان

گونه ای از مارها، مارپرنده است که دارای باله ای در پشتش است البته نسلش رو به انقراض است

پدرم سال پیش هنگام کشیدن جاده دراک یک جفت را پیدا کرده بودند که تحویل محیط زیست داند

این مار با یک جهش قادر است مسافتی حدود 5 تا 10 متر را پرواز نماید

البته

علیرضا جان می گفتند این مار خیلی بزرگ بوده

لینک به دیدگاه

سلام ! حالا که صحبت به اینجا رسید شاید بد نباشه یه نیگاهی هم به لینک زیر بندازید ! در مورد سگ خونخوار !

لینک

.

لینک به دیدگاه

سلام ! حالا که صحبت به اینجا رسید شاید بد نباشه یه نیگاهی هم به لینک زیر بندازید ! در مورد سگ خونخوار !

لینک

.

:-?

لینک به دیدگاه

بلاخره تکليف مار بازيگر فيلم چی شد؟! واقعی غير واقعی ،ايران ،خارج ايران ،فيلمبردار تو شکم مار ، يا مار رفته تو شکم فيلمبردر؟!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...