رفتن به مطلب

کارمند پتروشیمی مرودشت شیراز

ZeroWatt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

خوب البته بنده هم اتفاقا سه سال پیش با یکی از اهالی یکی از روستاهای اطراف مرودشت به نام فاروغ صحبت میکردم که برای بنده همین قضیه مار رو اینطوری تعریف کرد که :

یکی از روستاییان همون منطقه که باغ داشته برای سرکشی به باغش رفته بوده و مشاهده میکنه که یک چیز سیاه داخل یکی از درختها هست .ایشون فکر میکنه که میوه دزد هست 8-X:D که رفته تا از درخت میوه هاشو بدزده.وقتی کمی نزدیکش میشه چوب دستشو بلند میکنه و میگه بیا پایین هر چی میگه میبینه طرف جواب نمیده.از همون فاصله سنگی میندازه داخل درخت که ناگهان میبینه اون شی سیاه یک مار عظیم الجثه هست که به گفته همین بنده خدا کلفتی کمرش به اندازه یک بشکه بوده.:-w:eek: و چشماش قرمز بوده :-w خلاصه ماره از همون بالا سریع میخره پایین و میگذاره دنبال این بنده خدا که میگفت پرش هم داشته و به قدری این مار ترسناک بوده که وقتی این بنده خدا میرسه به خونش از ترس تا چند روز زبانش بند میاد و نمیتونه بگه چی دیده:-? و توی همین چند روز چند نفر دیگه هم میبننش و بهش با تفنگ شلیک میکنن تا اینکه پاسگاه اونجا خبر دار میشه و برای پیدا کردنش ردشو میگیرن تا به یکی از کوهای متروکه همون منطقه میرسن و دیگه رد خزیدنشو گم میکنن.

راست و دروغ این ماجرا هم به عهده همون بنده خدا

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

خلاصه ماره از همون بالا سریع میخره پایین و میگذاره دنبال این بنده خدا

wow:D:D:D

عجب مار پرويی بوده ، از درخت مردم رفته بالا طلبم داشته ، با اين صحبت ها برای آرامش روح فيلمبردار دعا ميکنيم !

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

من این فیلمو یکسال پیش دیدم که ادعا میکرد توی تایلند بوده در ضمن بزرگترین مارهای ایران تز 2 متر بیشتر نیستند

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با درود ... من واسه بار اولمه که این تاپیک رو تو لیون میبینم ... باید خدمتتون عرض کنم که این قضیه کاملا واقعیت داره ... از اونجا که پدرم کارمند پتروشیمی هست ... این موضوع خیلی وقت پیشه ... کهتوی روزنامه خبر جنوب و توی شبکه 5 استانی هم گزارش داده شد ... ولی مهمترین شاهد قضیه پدرم بود که قبل از اخبار و روزنامه و این کلیپ خبرشو آورد خونه ... !!! و به گفته کارشناسان این مار محافظ گنجهای هخامنشی و اون دوره بوده که از آنجا که از تخت جمشید تا ÷تروشیمی شیراز-مرودشت راهی نیست ... این مار به اونجا اومده و طرف رو بلعیده !!!

این کاملا واقعیت داره و باور کردنش با خودتونه ... میخواهید باور کنید ... میخواهید نکنید !!! به من هیچ ربطی نداره ولی کاملا ازش مطمئن باشید !!! :-?

لینک به دیدگاه

چرا اینطوری فیلم گرفته کله مارو نشون نمیده و اون طرف مشغول چه کاری بوده اون پتروشیمی نزدیکه به تخت جمشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...