رفتن به مطلب

فروش یکدستگاه هارد 2 ترابایت وسترن گرین 64 مگ بافر با دیتا

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
یک عدد هارد با کیفیت عالی و سرعت بالا
حجم 2 ترا
مدل Western Green
بافر : 64 مگ
گارانتی : ندارد

به همراه دیتا :

لیست بصورت VCC

http://kgfx.ir/h3/H3.zip

نرم افزار برای باز کردن لیست

http://kgfx.ir/h3/viscd420.zip

عکس :
98074953256918762826.jpg

تست سلامت: به زودی

قیمت ها مرجع :»

http://www.mihanmarket.com/Products/12484/%D9%85%D8%B4%D8%AE%D8%B5%D8%A7%D8%AA-%D9%88-%D9%82%D9%8A%D9%85%D8%AA-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7%D8%B1%D8%AF-%D8%AF%DB%8C%D8%B3%DA%A9-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1-H-D-D-%D9%88%D8%B3%D8%AA%D8%B1%D9%86-%D8%AF%DB%8C%D8%AC%DB%8C%D8%AA%D8%A7%D9%84-Western-Digital-Caviar-Green-2Tb

این هارد برای ارشیو بوده اصلا استفاده نشده 2 سال پیش گرفتمش
از همون موقع گوشه خونه افتاده بوده(بعد از مدتی که در گیر کپی کردن بوده، حدود 6 ماه) تا الان  اصلا به کامپیوتر وصل نشده ! تا الان که وصل کردم و تست رو گرفتم

با توجه به شرایط و دیتا دار بودن
قیمت پایه رو 250 در نظر گرفتم

لطفا از هر گونه ابراز نظر و کارشناسی قیمت جدا خودداری کنید

ویرایش شده توسط g0dsend313
لینک به دیدگاه

• ارسال 74
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بالاترین پیشنهاد 230 هست
24 ساعت بعد از تایید مجددشون به ایشون فروخته میشه
اگر کسی پیشنهاد بهتری داره اعلام کنه

لینک به دیدگاه

بالاترین پیشنهاد 230 هست

24 ساعت بعد از تایید مجددشون به ایشون فروخته میشه

اگر کسی پیشنهاد بهتری داره اعلام کنه

تایید میشه. بنده 230 خریدارم

لینک به دیدگاه

تایید میشه. بنده 230 خریدارم

به ایشون فروخته شد

هزینه رو واریز کردن

فردا براشون ارسال میشه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز ظاهرا که فروخته شد و مبارک خریدارش باشه، ولی اصولا تست هارد رو بصورت کامل باید انجام بدید نه بصورت   Quick Scan

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

بعدازگرفتن هارد و وصل کردن متاسفانه متوجه شدم ایراد داره . سیستم بعدازروشن شدن حدود 30 ثانیه هنگ میکند وبعد قابل شناسایی برای سیستم نیست. ضمنا در مدت ان 30 ثانیه که ذکرشد صدای تک تک میکند.

لینک به دیدگاه

درود

فروشنده کالا لطفا توضیحات لازم رو جهت روشن شدن مشکل مطرح شده توسط خریدار اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعدازگرفتن هارد و وصل کردن متاسفانه متوجه شدم ایراد داره . سیستم بعدازروشن شدن حدود 30 ثانیه هنگ میکند وبعد قابل شناسایی برای سیستم نیست. ضمنا در مدت ان 30 ثانیه که ذکرشد صدای تک تک میکند.

روز اولی که دوستمون اسکرین شات گذاشتند بنده اشاره کردم که بین گفته های دوستمون در مورد کارکرد هارد و اسکرین شاتها تناقض هست !همین نشانه ای از عدم صداقت دوستمون بود...

متاسفانه مدیران پست های بنده رو پاک کردند و ایشون هاردشون رو به فروش رسوندند !

در مورد مشکلتون هم بنده یک هارد داشتم که به این وضعیت در اومد و بعد از 1-2 ماه پیگری هیچ تعمیرکاری موفق به تعمیر هارد مذکور نشد !

لینک به دیدگاه

روز اولی که دوستمون اسکرین شات گذاشتند بنده اشاره کردم که بین گفته های دوستمون در مورد کارکرد هارد و اسکرین شاتها تناقض هست !همین نشانه ای از عدم صداقت دوستمون بود...

در مورد مشکلتون هم بنده یک هارد داشتم که به این وضعیت در اومد و بعد از 1-2 ماه پیگری هیچ تعمیرکاری موفق به تعمیر هارد مذکور نشد !

ازاظهارات معین جان واینکه وقتشونو واسه مشکل بنده گذاشتن ممنونم.من اون تاپیکی که شما گذاشتین رو ندیدم وگرنه غیر ممکن بود خریداری کنم.روزی که تحویل گرفتم تست کردم به ایشون گفتم گفتن شما ناشی بودی بد وصل کردی و... وقتی گفتم بنده مبتدی نیستم وچندساله توکار تعمیر کامپیوترم ومغازه دارم گفتن روی سیستم دیگه امتحان کن اگه نشد بفرست.فرداش فرستادم. احتمالا امروز فردا برسه ایشون بهونه میکنن من از کرمان رفتم وبسته برگشت میخوره و... متاسفم واقعا واسه همچین افرادی

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما هیچ حق نداری قضاوتی بکنی چون در جایگاهش نیستی و هیچ اطلاعاتی نداری

همون موقع بنده اعلام کردم اشتباه شده و تصویر درست جایگزین شد همین نشون میده که همون موقع هارد سالم بوده که تونستم تست بگیرم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما هیچ حق نداری قضاوتی بکنی چون در جایگاهش نیستی و هیچ اطلاعاتی نداری

همون موقع بنده اعلام کردم اشتباه شده و تصویر درست جایگزین شد همین نشون میده که همون موقع هارد سالم بوده که تونستم تست بگیرم

معذرت میخوام.شما در جایگاهی هستی که جنس خراب بندازی؟

لینک به دیدگاه

ازدوستان استدعادارم اظهار نظر نکنن.فقط باعث تشنج میشه.ممنونم

لینک به دیدگاه

درود

فروشنده کالا لطفا توضیحات لازم رو جهت روشن شدن مشکل مطرح شده توسط خریدار اعلام کنید.

هارد تاریخ 23/11 ارسال شده

24/11 اصفهان بوده

5 روز بعد یعنی تاریخ 29/11 سه شنبه حدود ساعت 13 ایشون به من پیغام دادن که هارد خراب هست و اصلا بالا نمیات

گفتم احتمالا بد جا زده باشن ، بیشتر و روی یه سیستم دیگه تست کنن چرا که هارد اینجا کاملا سالم و تست شده بوده(تست گرفته شده بود حتی قسمتی از دیتا هم کپی شده بود)

و گفتم نهایت  تا اخر وقت همونروز تعیین وضعیت قطعی رو انجام بدن ضمنا تصویر بسته دریافتی رو هم برام بفرستن و خبرش رو بدن ادرس(من) رو برام بفرستن تا تایید کنم(چرا که هفته ایندش اسباب کشی داشتم و احتمال داشت نباشم) و نهایتا فرداش یعنی 4شنبه 30/11 پس بفرستن

(همون روز بنده به مدیریت سایت(سعید حسینی) پیغام دادم و وضعیت رو بشون اطلاع دادم و پرسیدم که چیکار کنم !)

4شنبه به خریدار پیغام دادم که "قرار بود تا دیروز اخر وقت خبر بدین ، چی شد ؟" (جواب قطعی از مشکل هارد رو اعلام نکردن حتی تایید ادرس بنده هم انجام ندادن)

عصر ایشون پیغام دادن که "شرمنده نتونستم انلاین شم.امروز فرستادم بیاد"

و در جواب درخواست شماره مرسوله فرمودن "نگرفتم.فردامیگیرم"

در روز های پنج شنبه و جمعه مورخ 2/11 و 3/11 هم بنده پیگیر بودم که شماره مرسوله رو برام بفرستن

ولی ایشون جواب درستی نمی دادن

جمعه بشون گفتم (اگر 4 شنبه فرستاده باشین ، شنبه 03/11 صد در صد میرسه نهایتا یکشنبه

ولی ایشون جواب دادن :"فردا نمیرسه. تا2شنبه مطمئن باش نمیرسه"

که اینجا بشون گفتم بعضی حرفاتون به نظرم عجیب هست و عدم پیگیری ها و ارسال سر خود هارد رو بشون گوشزد کردم و...

شنبه همچنان خبری از ایشون نبود تا اینکه بنده پیگیری کردم که : چی شده ؟هنوز نرسیده و همچنان شماره مرسوله(ای که 4 روز پیش فرستادید) رو به من ندادید !

تا دیروز که به من زنگ زدن و نهایتا دیروز عصر شماره مرسوله رو به من دادن

همون موقه شماره مرسوله رو چک کردم

و دیدم متاسفانه همین دیروز یعنی 04/11 بسته رو ارسال کردن

82556239125485032016.jpg

با در نظر گرفتن همه این بی توجهی های خریدار بازم بنده بشون گفتم فقط به خاطر شما تا فردا (یعنی امروز05/11 6 روز بعد از دریافت کالا) صبر می کنم اگر رسید که هیچ اگر نرسید شرمنده هستم

تاریخ ارسال

23/11

تاریخ اعلام خرابی

6 روز بعد 29/11

تاریخ برگشت :»(ایشون باید فرداش یعنی 30/11 با هماهنگی بنده می فرستادن)

6 روز بعد از دریافت کالا یعنی 4/11

حالا با این توصیفات بنده باید چیکار می کردم چه اطمینانی بر این هست که تو این زمانی که هارد دستشون بوده خراب نشده باشه چرا که بنده گفتم فردای روز تحویل بفرستن ولی ایشون همچنان با تاخیر انداختن این مسئله رو کش دار کردن

با اینکه ایشون بدون هماهنگی ارسال کردن و کد مرسوله ندادن)امروز هم بخاطر ایشون موندم فردا دیگه نیستم

قابل ذکر هست که در تمام مدت مدیریت سایت از کم و کیف جریان اگاه بوده و من هیچ قصدی بر کم کاری یا بی مسئولیتی نداشتم و حتی پیغام های خصوصی رد و بدل شده رو هم برای صحت حرف های بنده چک کردن

لینک به دیدگاه

بازم خدارو شکر.همین کفایت میکنه که قبول دارین 3شنبه گفتین اگه جواب نداد فردا ارسال کنین.من هم ارسال کردم.من سر تمام حرفام هستم.بنده سه شنبه تحویل گرفتم 4شنبه هم فرستادم. اسنادشو وامضاشو فردا ارائه میدم.اگر مشخص شد یک دروغ گفتم از مدیریت درخواست برخورد دارم.حالا شما یه سوال منو جواب بدین.شمادر پیغام خصوصی فرمودین شنبه مورخ 19/11 ارسال شده وحتی عکس گذاشتین چطوراونموقه چطور  من 22/11سه شنبه پول واریز کردم شماهم توی این تاپیک تایید کردین و نوشتین 4شنبه 23/11 ارسال شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا اون عکس جعلی نیس؟ ایا حرفتون دروغ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ درضمن اون امضای گیرنده اصلا مال بنده نیس.دوست عزیز لطف کن این سوال جواب بده حتما

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

بازم خدارو شکر.همین کفایت میکنه که قبول دارین 3شنبه گفتین اگه جواب نداد فردا ارسال کنین.من هم ارسال کردم.من سر تمام حرفام هستم.بنده سه شنبه تحویل گرفتم 4شنبه هم فرستادم. اسنادشو وامضاشو فردا ارائه میدم.اگر مشخص شد یک دروغ گفتم از مدیریت درخواست برخورد دارم.حالا شما یه سوال منو جواب بدین.شمادر پیغام خصوصی فرمودین شنبه مورخ 19/11 ارسال شده وحتی عکس گذاشتین چطوراونموقه چطور  من 22/11سه شنبه پول واریز کردم شماهم توی این تاپیک تایید کردین و نوشتین 4شنبه 23/11 ارسال شده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ایا اون عکس جعلی نیس؟ ایا حرفتون دروغ نیس؟؟؟؟؟؟؟؟ درضمن اون امضای گیرنده اصلا مال بنده نیس.دوست عزیز لطف کن این سوال جواب بده حتما

لطفا جمله رو کامل مطالعه بفرمایید

بنده گفتم در صورت تایید(ادرس)هارد رو بفرستید یعنی با هماهنگی من نه اینکه بفرستید و بعد از چندین ساعت اعلام کنید فرستادم ولی شماره مرسوله نگرفتم

اون تصویر و تاریخ هم مربوط به یه بسته دیگه بوده که شماره مرسوله هم متفاوت هست (گیرنده هم متفاوت هست)

شماره مرسوله هارد رو از صفحه قبل در سایت پست جست و جو کنید

58849554258697493568.jpg

اتفاقا این مسئله رو هم همون روز به اقای حسینی اطلاع دادم که شماره مرسوله ایشون یکی دیگه هست و مال ایشون 23 ارسال شده و از اونجایی که شما 3شنبه اخر وقت خبری ندادین به اقای حسینی گفتم احتمالا مسئله حل شدهت تمامی این حرفا رو ایشون می تونن تایید کنن

همچنان شما 6 روز بعد از ارسال اعلام وصول کردید با اینکه یک روز بعد از ارسال تو اصفهان بوده

لینک به دیدگاه

تاریخ ارسال

23/11

تاریخ اعلام خرابی

6 روز بعد 29/11

تاریخ برگشت :»(ایشون باید فرداش یعنی 30/11 با هماهنگی بنده می فرستادن)

6 روز بعد از دریافت کالا یعنی 4/11

من این حرفتونو قبول دارم.ولی جواب: دوست عزیز این بخاطر منطقه پرت بنده هست کالا دیر میرسه.یک پیشنهاد بدون شوخی دارم.شما یا هرکس دیگه دوس داری بفرستین منطقه ما.یه بسته به ادرس مثلا کرمان بفرستین. اونموقه متوجه میشین چقدر طول میکشه.ازاینج دورز طول میکشه بره حسن اباد داخل عکس خودتون مشخصه دوروز طول میکشه بره اصفهان بعدهم کرمان.میتونین از کاربر خوب xoma بپرسین چقدر طول کشید تا مین وسی پی یو از شیراز بدستم رسید بااینکه خیلی از کرمان نزدیکتره

لینک به دیدگاه

لطفا جمله رو کامل مطالعه بفرمایید

بنده گفتم در صورت تایید(ادرس)هارد رو بفرستید یعنی با هماهنگی من نه اینکه بفرستید و بعد از چندین ساعت اعلام کنید فرستادم ولی شماره مرسوله نگرفتم

اون تصویر و تاریخ هم مربوط به یه بسته دیگه بوده که شماره مرسوله هم متفاوت هست (گیرنده هم متفاوت هست)

شماره مرسوله رو از صفحه قبل در سایت پست جست و جو کنید

اتفاقا این مسئله رو هم همون روز به اقای حسینی اطلاع دادم که شماره مرسوله ایشون یکی دیگه هست و مال ایشون 23 ارسال شده و از اونجایی که شما 3شنبه اخر وقت خبری ندادین به اقای حسینی گفتم احتمالا مسئله حل شدهت تمامی این حرفا رو ایشون می تونن تایید کنن

همچنان شما 6 روز بعد از ارسال اعلام وصول کردید با اینکه یک روز بعد از ارسال تو اصفهان بوده

اقا میعاد مطمئنا استان به استان خیلی سریعتر میره نه شهرستان.اونم دو مقصد.اول حسن اباد بعد رامشه.اگه فردا عکس بیارم چی؟

لینک به دیدگاه

اقا میعاد مطمئنا استان به استان خیلی سریعتر میره نه شهرستان.اونم دو مقصد.اول حسن اباد بعد رامشه.اگه فردا عکس بیارم چی؟

صحبت ها بر اساس اطلاعات قبلی و مستندات فعلی هست

من اینقدر از هارد مطمئن بودم که اگر یادت باشه اولین باری که تماس گرفتی

گفتم  تست کن تا اخر شب خبر بده با هماهنگی بنده فردا ارسال کن

لینک به دیدگاه

از دیر رسیدن بشما مشخص میشه بمن هم دیر رسیده.چون کاملا دو طرفس. وقتی من 29/11 اعلام کردم ایراد داره چطور هنوز بدستت نرسوندم.جز اینکه 5-6 روز طول میکشه برسه

لینک به دیدگاه

از دیر رسیدن بشما مشخص میشه بمن هم دیر رسیده.چون کاملا دو طرفس. وقتی من 29/11 اعلام کردم ایراد داره چطور هنوز بدستت نرسوندم.جز اینکه 5-6 روز طول میکشه برسه

متاسفانه فوق العاده بی توجه وبی مسئولیت بودید چرا که بنده همون موقع که ارسال کردم کد مرسوله رو فرستادم

ولی شما 4 روز بعد از ارسال تازه شماره مرسوله رو فرستادین

ضمنا چون بدون هماهنگی فرستادین هیچ اجباری نبوده که بخاطر شما بمونم تا بسته رو تحویل بگیرم با این وجود بازم صبر کردم الان 6 روزه از ارسالتون می گذره ولی متاسفانه(با اینکه از شنبه چندین بار به پستچی محل ، شخصا تماس گرفتم که پیگیری کنم ) خبری نشده

کدوم فروشنده ای رو دیدید که اینقدر تاخیر رو قبول کنه !؟؟

ضمن اینکه موقع خرید شما روزی که قرار بود واریز کنید خبری ازتون نشد و واریز نکردید و یه فرد دیگه پیشنهاد بالاتری دادن بازم قبول نکردم تا شما خبر بدی ولی متاسفانه شما اینقدر بی توجهی و بی مسئولیتی که اینجوری شده

ضمنا هر جایی یا پست هست یا نیست

اگر باشه همونجا همونموقع تحویل بسته کد مرسوله به همون تاریخ صادر میشه ولی متاسفانه برای شما اینطور نبوده !

لینک به دیدگاه

متاسفانه فوق العاده بی توجه وبی مسئولیت بودید چرا که بنده همون موقع که ارسال کردم کد مرسوله رو فرستادم

ولی شما 4 روز بعد از ارسال تازه شماره مرسوله رو فرستادین

ضمنا چون بدون هماهنگی فرستادین هیچ اجباری نبوده که بخاطر شما بمونم تا بسته رو تحویل بگیرم با این وجود بازم صبر کردم الان 6 روزه از ارسالتون می گذره ولی متاسفانه خبری نشده

کدوم فروشنده ای رو دیدید که اینقدر تاخیر رو قبول کنه !؟؟

کاملا حرفتون بی اساسه. اینجا اداره پستی وجود نداره که روز 4شنبه ازش شماره مرسوله بگیرم.باید فرستاده بشه پست حسن اباد بعد بشه شماره مرسوله گرفت.

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

کاملا حرفتون بی اساسه. اینجا اداره پستی وجود نداره که روز 4شنبه ازش شماره مرسوله بگیرم.باید فرستاده بشه پست حسن اباد بعد بشه شماره مرسوله گرفت.

پس ارسالتون 100% اشتباهه !

چرا که این وسط از روستای شما تا جایی که پست هست ، بسته دست کیه ؟ چه تضمینی دارید که ایشون این وسط موقع تحویل هارد به شما یا تحویل هارد  به پست ، به هارد اسیب نزده باشن ؟

با توجه به این تفاسیر همونطور که قبلا هم گفتم در صورت هر گونه ضربه فیزیکی یا شکستگی قابل مشاهده بنده هیچ مسئولیتی قبول نمی کنم چرا که هارد 100% موقع ارسال سالم بوده (من هارد روشن ، تست شده و اطلاعات کپی شده رو براتون فرستادم)اگر به پست هم بگیم میگه ما هیچ صدمه ای نزدیم اگر بوده اون فرد چهارم موقع تحویل بسته صدمه زده و به ما هیچ ربطی نداره

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...