رفتن به مطلب

خرید سیستم تا سقف 700 هزار تومن

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز

همونطور که پیداست دنبال  چند قطعه شامل رم، سی پی یو، مین بورد، پاور، کارت گرافیک هستم تا سقف 600 الی 700 هزار تومن.. اگه نو هم باشه تو همین  مایه ها که بازم خوبه

حالا اطلاعات  کلی:

رم باید 4 گیگ با بایوس 1600  باشه

سی پی amd یا intel فرقی نداره ولی سری چهار هسته مثل e6600 یا سری فنوم ایکس 2 از ای ام دی باشه..

مین بورد هم برای اینتل که فرقی نداره ولی واسه ای ام دی سوکت am3+ باشه..

پاور هم تا 500 از گرین یا ممونکس  یا هر برند دیگه ای که مرغوب باشه..

واسه کارت گرافیک هم سری انویدیا یا ای ام دی فرقی نداره ولی مقرون بصرفه باشه، یعنی نهایت تا 180 اینورا..

دوستان اگه دارن احتکار نکن  :دی

(قیمت قطعات هم بصورت جداگانه بنویسید تا اگر همه سیستم لازم نشد بتونم جدا گانه قطعات بگیرم)

دیگه سلامتی

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مادربرد ایسوس اچ 61 با سی پی یو 2100 و یک عددد پاور 430 گرین  رو 450 میدم

لینک به دیدگاه

ارزونترین سیستم آکبندی که به ذهن من میرسه:

main: h61 asrock 130 toman

cpu: 1610 100 toman

ram: 4gb blu kingston 120 toman

vga: به نظرم تا این قیمت گرافیک نگیرید بهتره. چون زیاد با گرافیک آنبورد سی پی یو فرق چندانی نمی کنه براتون مخصوصا توی بازی. نهایت  با این قیمت یه 610 گیرتون بیاد که هیچ فایده ای براتون نداره.

power: 530 green 180 toman

جمع کل 550 تومان. البته نظر دیگه ام اینه که به جای این مادربرد و سی پی یو مادربرد h81 و سی پی یوی جدیدتر g3220 رو بگیرید. مادربرد حدودا 45 تومان و سی پی یو 60 تومن تفاوت داره که کارایی بهتری رو براتون به ارمغان میاره بعلاوه usb3 و sata3 و چیپست جدیدتر.

برای گرافیک هم پولتون رو جمع کنید حداقل یه 7750 یا 650 بگیرید در غیر این صورت خیلی روش تاکید نکنید.

لینک به دیدگاه

ارزونترین سیستم آکبندی که به ذهن من میرسه:

main: h61 asrock 130 toman

cpu: 1610 100 toman

ram: 4gb blu kingston 120 toman

vga: به نظرم تا این قیمت گرافیک نگیرید بهتره. چون زیاد با گرافیک آنبورد سی پی یو فرق چندانی نمی کنه براتون مخصوصا توی بازی. نهایت  با این قیمت یه 610 گیرتون بیاد که هیچ فایده ای براتون نداره.

power: 530 green 180 toman

جمع کل 550 تومان. البته نظر دیگه ام اینه که به جای این مادربرد و سی پی یو مادربرد h81 و سی پی یوی جدیدتر g3220 رو بگیرید. مادربرد حدودا 45 تومان و سی پی یو 60 تومن تفاوت داره که کارایی بهتری رو براتون به ارمغان میاره بعلاوه usb3 و sata3 و چیپست جدیدتر.

برای گرافیک هم پولتون رو جمع کنید حداقل یه 7750 یا 650 بگیرید در غیر این صورت خیلی روش تاکید نکنید.

indianboy عزیز همه چیزو کامل ودقیق بیان فرمودن.فقط 20 تومن این وسط مشخص نشد کجارفت.ولی خارج ازشوخی پیشنهاداتشون درمورد قطعات دقیق ودرست بود.دوستان کسی نیست درمورد سی پی یو ومین amd پیشنهاد بده کمک برسونه
لینک به دیدگاه

پیشنهاد می کنم اصلا سمت amd نرید 

من 6 ماه amd داشتم واقعا اذیت شدم تازه هم مادربرد و هم cpu که داشتم حرف نداشت 

main : msi 990fxa-gd80

cpu : fx8150 

اما اینتل واقعا یه چیز دیگه است 

با نظر دوستمون هم کاملا موافقم گرافیک پایینتر از 250000 تومان کلا با نداشتنش هیچ فرقی نداره 

لینک به دیدگاه

والا منکه الان یه fx8320 دارم خوبه، کارایی خوبی داره تا الان، اگه خودم میخواستم ببندم که مشکلی نداشتم واسه نو بستن ولی گفتم دسته دوم باشه که کارایی بیشتری بده نسبت به قیمتش ولی بازم مرسی اخوی، گرافیک در حد یه 5570 اینورا خوبه ولی گراف انبورد واقعا مزخرفه چون حتی باهاش بزور میشه dota بازی کرد   :دی

دوستان اگه دارن رو کنن

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...