رفتن به مطلب

کارت گرافیک 2گیگ Axle GT610 آکبنده آکبند(مدت محدود قیمت فوری = قیمت پایه فقط 130)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• ارسال 77
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

پایه 130/هزار درصد هزینه پست با خریدار +قوانین پست اول مخصوصا اول واریز 

اینم بخاطر اینکه داره بیخودی گارانتی یک کارت آکبند هدر میره (تا 6 شهریور 93 گارانتی بیمه ایران)+از موقع خریدفقط و فقط درجعبه 

دیگه از این تخفیف های استثنایی خبری نیست 

و این مدت به پولش هم صرفا برای موردی احتیاج دارم که یکی دیگه از دلایل تخفیفه

کمتر از این مغازه دار برمیداره پس( تقاضای کمتر و هزینه پست با من)دیگه به هیچ عنوان قبول نمی کنم اگر مشاهده شد تصمیم میگیرم دیگه بدم به مغازه دار یا بخورمش

اگر کسی بیاد تو تایپک فروم پرشین تولز بهتره چون اونجا دارم امتیاز جمع میکنم 

http://forum.persian...-2#post-9491396

لینک به دیدگاه

پایه 130/هزار درصد هزینه پست با خریدار +قوانین پست اول مخصوصا اول واریز 

اینم بخاطر اینکه داره بیخودی گارانتی یک کارت آکبند هدر میره (تا 6 شهریور 93 گارانتی بیمه ایران)+از موقع خریدفقط و فقط درجعبه 

دیگه از این تخفیف های استثنایی خبری نیست 

و این مدت به پولش هم صرفا برای موردی احتیاج دارم که یکی دیگه از دلایل تخفیفه

کمتر از این مغازه دار برمیداره پس( تقاضای کمتر و هزینه پست با من)دیگه به هیچ عنوان قبول نمی کنم اگر مشاهده شد تصمیم میگیرم دیگه بدم به مغازه دار یا بخورمش

اگر کسی بیاد تو تایپک فروم پرشین تولز بهتره چون اونجا دارم امتیاز جمع میکنم 

http://forum.persian...-2#post-9491396

لینک به دیدگاه

یک دو سه

ویرایش شده توسط pishtaz
لینک به دیدگاه

به مدت محدود به دلیل نیاز پولی برای خرید گوشی نو لازم دارم فروش فوری  به قیمت پایه 130 و هزینه ارسال صدرصد با خریدار

هزینه ارسال با خریدار محترم می باشد به هیچ وجه تقاضای هزینه پست رایگان نفزمایید برای هزینه کمتر میتونید پست سفارشی انتخاب شود : هزینه فکر نکنم با توجه به مسافت بالای حداکثر 4000 تومان بشه تا همین جا هم دارم ضرر میدهم 

پس خواهشا کسی خریداره ضعیف کشی نداریم جواب هم نمیدهم

قیمت ها رفته بالا من کالای آکبند که از اول خرید تو جعبه بوده به همین دلیل  4 ماه گارانتیش مونده رو دارم 30 زیر قیمت میدهم واقعا تعجب می کنم از بعضی افراد برند های دیگر هم واضحه از قبل عید تا الان حدود 35 اومده روش :610 دو گیگ ایسوز از 175 رسیده به حدود 210  همچنین msi و ...برید تو سایت های به نام ببینید کیمیا آنلاین -لایون -رایان صبا ....دیگه زبونم مو درآورد!!!!!

پیشاپیش از توجه دقیق به توضیحات حقیر سپاسگذار

ویرایش شده توسط pishtaz
لینک به دیدگاه

بجه های غیر پولدار بیان تو قیمت مناسب مناسب مناسبه خودتون مقایسه کنید با قیمت آکبند های بازار

لینک به دیدگاه

مهم نیست همین که افتخار میکنم در این تایپک صداقت رو رعایت میکنم بسیار ارزشمنده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز این لینکو نیگاه کن خو...

http://lioncomputer.ir/product/1433/Galaxy%20GT%20610%202GB%20DDR3/#!prettyPhoto

واسه ۲۰تومن کی میاد بگیر خو ...؟منم واسه خودم نمیخاستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مگر این کارکرده هست که اینوری میقرمایید از روز اول آکبند خریدم توجعبشه فقط گارانتیش هدر رفته

لینک به دیدگاه

قیمت اول و آخر کمتر از 130(30 تومان زیر قیمت بازار فقط به دلیل هدر رفت گارانتی) نیست هزینه پستی هم به هیچ وجه با بنده نیست متاسفانه

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...