رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید شارژر واسه باطری نیم قلمی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان  می شه راهنمایی کنین چه شارژری واسه شارژ کردن باطری نیم قلمی  یا قلمی خوبه .

بودجه حداکثر 30 تومن.

شارژر camelion  MINI TRAVLER  قیمت 17 تومن هس ولی بعد از شارژ چراغش خاموش نمی شه  پس نمی شه فهمید باطری شارژ شده یا نه؟

شارژر Camelion  super fast  قیمت 38 تومن بعد شارژ به طور اتوماتیک قطع می کنه  در ضمن 4 باطری همزمان می شارژه.

شارژر SONY با شارژ 4 باطری همزمان  و 2 باطری نیم قلمی داخل پک هست  قیمت 20 تومن.

شارژر CFL  با شارژ 4 باطری قیمت 13 تومن.

به نظرتون CFL یا Sony چطوره البته نمی دونم بعد شارژ قطع میکنن یا نه؟ اگه کسی استفاده کرده لطفا راهنمایی کنه.

بودجه حداکثر 30 تومن.

لینک به دیدگاه

سلام ....

دوست من اگر میخوای یه چیز عمری و درست حسابی بخری یه مقدار بیشتر خرج کن و یکی از این شارژر های سونی تو این لینک رو بگیر من خودم مدل

BCG-34HRMF4N  رو گرفتم و خیلی رازیم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست من

Camelion و Sony هر دو خوب هستند ولی اینکه حتما بعد از شارژ کامل جریان رو قطع کنند و نشان دهنده داشته باشند خیلی مهم هست و حتما داشته باشه تاثیر مثبتی روی عمر باتری شما خواهد داشت .

اگر الان جنس ارزان تر بخرید بعدا تعداد دفعات بیشتری به خاطر کم شدن عمر  باید باتری بخرید و به این شکل اصلا به صرفه نیست .

عکاسان حرفه ای معمولا از Camelion استفاده میکنند و مارک شناخته شده ای هست .

CFL کیفیت چندانی نداره و سونی با قیمت 20 تومن بنظر با کیفیت نیست و چیزی که همه از سونی انتظار دارند معمولا در مدل های بالاتر این برند موجود هست .

ویرایش شده توسط esthesist
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کملیون دارم. خیلی هم راضیم.

البته باتری هم کملیون هست و قلمی. از نوع alway ready camelion

خوبیش اینه که اگه شارژ بشه و یه مدت استفاده نشه شارژش خالی نمیشه و همیشه آماده کار هست.

لینک به دیدگاه

من خودم چن وقت پیش دنبالش بودم و خریم Camelion مارک خوب و شناخته شده ایی هست و میخواستم بگیرم یه بنده خدا که آشنا بود گفت camelion جالب نیس نگیر یکی از دوستان هم گرفته بود راضی نبود یه شارژر دیگه خرید بهترین گزینه panasonic هست  با باطری اصلی  تقلبیش زیاده خود panasonic چن مدل داره من یه مدل گرفتم خودش قطع میکنه که گرونترین مدل بود فکر کنم 45 یا 50 خریدم 2ماه پیش واقعا همه چی تمومه میگن شارژر رو دستش نیس باطری اصلیش هم گیر بیاری رو دستش نیس camelion و sony رو ول کن من از پخش کننده گرفتم همه چی داشت میگف توشون panasonic حرف اول رو میزنه گرفتم کاملا راضیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...