رفتن به مطلب

مزایده هارد Seagate FreeAgent 1T

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان مشخصه قصد فروش هارد seagate free agent 1T USB 2 رو دارم هارد بسیار بسیار سالم و تمیز هست کار کردش بسیار کم بوده به دلیل اینکه هارد ارشیو بوده و تا 2\6\2015 هم گارانتی سازگار داره،هارد داخلش برخلاف دیگر هار های اکسترنال ۷۲۰۰rpm هست و سرعت بسیار عالی ای با توجه به usb2 بودن ارائه میده
دلیل فروش هم خرید هارد با حجم بالاتر و نیازی نداشتن به این هست
تمامی لوازم هارد موجود هست
۱۰۰ درصد سالم هست
قیمت پایه هارد ۱۳۹ تومن فوری ۱۶۵(همراه دیتا 2013)
گام مزایده ۵ تومن
پایان مزایده هم جمعه که شنبه ارسال بشه(ممکن هست به یک شنبه و ارسال دوشنبه تغییر کنه چون شاید نتونم شنبه ارسال کنم)
اولویت تهران تحویل حضوری
هزینه ارسال به عهده خریدار هست
ارسال فقط با پست هست
هارد به بهترین نحو بسته بندی خواهد شد و قبل از ارسال از سلامت هارد فیلمی تهیه خواهد شد
هر گونه اسپم و بحث=گزارش
در صورت دادن پیشنهاد و ناپدید شدن هنگام واریز امتیاز منفی خواهم داد
عکس و تست ها(به دلیل طولانی بودن مدت زمان تست ارور اسکن هارد امشب نتونستم قرار بدم تا فردا قرار خواهم داد ۱۰۰ درصد مطمین باشید کاملا سالم هست)
29000059840160402215_thumb.jpg
67650665324637437721_thumb.jpg
85251012184548890565_thumb.jpg
40181396198809299406_thumb.png
21910152744323840193_thumb.png

ویرایش شده توسط kdo
لینک به دیدگاه

سلام دوستانی که در خواست تخفیف میکنند تنها میتونم دیتا ۲۰۱۳ رو برای قیمت پایه هم بریزم

لینک به دیدگاه

145 هستم ولى ميخواستم بگم هزينه ارسال با شما گفتم شايد ناراحت بشين براى همين ميگم ديتا رو بهمون تخفيف بده بريز اگه هم تا 1 ترا ريختى كه برات دعا كنيم با اينكه خودم كلى آرشيو دارم كه هنوز به دسته بندى كامل نرسيده... B)

لینک به دیدگاه

مشکلی نیست برای شما ولی بابت دیتا شرمنده من همین الان اومده بودم از تاپیک دیتا رو حذف کنم واقعا فرصت نمیکنم بریزم ولی میتونم ۱۴۰ هزینه ارسال با شما و یا ۱۴۵ هزینه ارسال نصف تقدیم کنم دیتا ۲۰۱۳ رو هم تا هرجا بتونم میریزیم ولی احتمالا کامل بریزم خواستید در خدمتم تا شب اطلاع بدید که فردا میرم پست این رو هم ارسال کنم

لینک به دیدگاه

داداش پیام خصوصیتو چک کن لطفا

فروخته شد به ايشون تاپيك قفل شود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...