رفتن به مطلب

معرفی برترین کاربر سال 1392 لیون کامپیوتر !!!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شما تاج سری داداش آرمین گل

من دارم خدمت شما درس پس میدم (*)

حمید جان شم مارادونای لیونین @};-  @};-  @};- 

آقا آرمین هم پله لیون هستن @};-  @};-  @};- 

ما کاربرا به جفتتون افتخار میکنیم @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

حمید جان و آرمین جان هر دو از گلهای این انجمن هستند و اگر چند زوز نباشن واقعا انجمن میخوابه !

از هر دو ( حمید جان و آرمین جان ) تشکر میکنم که واقعا خودمو خیلی راهنمایی کردن !!

انشالله موفق باشند ...

لینک به دیدگاه

به هر دو عزیز گرامی و دلسوز تبریک میگم....

امیدوارم با تداوم حضورشون در فروم باعث پیشرفت علمی هرچه بیشتر ما بشوند...

لینک به دیدگاه

رای ما رو پس بدید :-D

شوخی کردما :-) نزنین ما رو بن کنین یهو :-D

انتخاب بنده حمیدرضا نظری بوده

بنده از پی تی ایشون رو میشناسم

با جناب آرمین عزیز اصلا اشنایی نداشتم

به هر حال برای هر دو عزیزان آرزوی سربلندی دارم

آقای نظری هم دیگه این حرفو نزن

یعنی چی سال بعدی وجود نداره ؟

بچه ها شما رو دوس دارن

خود من

اصلا منو میشناسی ؟

ولی ارادت داریم ... به قول بچه ها شما مارادونا هستی :-)

کوچیکتیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی شخصا از این انتخاب ناراضی هستم! قصد توهین و اهانت به کسی هم ندارم ! :mellow:

امسال بهترین کاربرحق حمید پرنیان بود  -_-

آقای حسینی شما گفتید که به حق انتخاب شده ولی به نظر من اصلا اینطور نبوده (البته اگر به نظر من اهمیت بدید)

کاربر حمید رضا  یکسال واقعا پر زحمت برای این فروم گذروند و اصلا این حقش نبود

بخاطر این فروم دچار دیسک کمر شد ولی با کمردرد هنوز به خیلیا کمک کرد (که خیلیاشون قدر ندونستن)

به نظر من نظرات این تاپیک برای آقای حسینی اهمیتی چندانی نداشته ؟!

دیگه حرفی ندارم 

البته کاربر آرمین هم زحمت کشیده ولی بیشتر در قسمت مقاله و ترجمه !

واقعا دیگه حرفی ندارم  -_-

فقط خدا کنه در بقیه کار ها اینطوری عمل نشه ( شخصا خیلی ناراحت شدم و دیگه حرفی ندارم بزنم) =((

حرف راست رو باید از ...

البته بی احترامی نشه منظورم عکس پروفایلت بود عزیزphoto-thumb-9091.jpg?_r=1370539056

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا آرمین عزیز مبارکت باشه. تبریک بنده رو هم پذیرا باشین.

بهترین فوتبالیست قرن بیستم پله شد یا مارادونا بالاخره؟؟  ;) 

فیفا گفت پله

مردم گفتن مارادونا

جفتشون ستارن

من هم یکی از مردم لیون آقای حسینی عزیز  @};-  @};-  @};- 

پارسال فکر کنم نظرسنجی و رای گیری هم داشتیم.

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

حرف راست رو باید از ...

البته بی احترامی نشه منظورم عکس پروفایلت بود عزیزphoto-thumb-9091.jpg?_r=1370539056

:)  :)  ;)   :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز من به عنوان یه کاربر خیلی خیلی کوچیک از این انجمن که هم مورد لطف شما و دوستان بودم

یه خواهشی دارم ازتون

برای فروم همکار انجمن انتخاب نمیکنین؟

به عنوان پیشنهاد به کاربر حمیدرضا نظری همکار انجمن رو بدین.

الحق و الانصاف شایسته ایشون هست... @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

آقا آرمین تبریک منو پذیرا باشید.

از صمیم قلبم خوشحال شدم.

اولین نفری که به حضرتعالی رای داد حقیر بودم. :p

واقعا همیشه از پست های شما لذت بردم و میبرم.

ان شاالله همیشه موفق باشید

برای من شما هم پله هم مارادونا هم مسی و هم رونالدو و.... هستید.

:wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز من به عنوان یه کاربر خیلی خیلی کوچیک از این انجمن که هم مورد لطف شما و دوستان بودم

یه خواهشی دارم ازتون

کاملا منم موافقم با این پیشنهاد و ایشون شایسته ی این جایگاه هستند

برای تشکر از زحمات ایشون :)

لینک به دیدگاه

یه خواهشی دارم ازتون

نظر خیلی خوبی دادی :clapping:

وشخصا من از آقای حسینی تقاضا دارم که کاربر حمیدرضا نظری همکار انجمن قرار بدید که واقعا شایسته ایشون هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان از صمیم قلب انتخابت به عنوان برترین کاربر سال 92 لیون رو تبریک میگم  ^_^   :party:  و امیدوارم همیشه و همه جا موفق و خوشحال باشی چون لیاقتش رو داری  ;)  @};- 

حمید جان به شما هم که واقعا همیشه در فروم حضور داری و به همه دوستان کمک و راهنمایی میرسونی تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی  :)   @};- 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقای حسینی عزیز شما عزیز ما هستی. ولی یه درخواست دارم ازتون که فکر کنم حرف خیلی از دوستان باشه.

چرا یه رایگیری درست درمون تو سایت برگذار نفرمودین برای انتخاب بهترین کاربر سایت.

تو این که آقا آرمین خوب بودن حرفی نیست. پستاشون جدید بوده حرفی نیست. ایشون دوست بنده هستن. باهاشون معامله حضوری هم داشتم. ازشون تو خنک سازی کیس کمک هم گرفتم.

ولی خداییش انصافاً رای گیری لازم نبود؟

ممکنه این حرفام به مذاقتون خوش نیاد یا پستم حذف بشه یا ویرایش بشه یا اصلاً کلاً بن بشم.

ولی انصافاً رای بگیرین. مطمئن باشین بالای 70 درصد رای میاره کاربر حمید نظری. (من این رو حدس میزنم) ......... تو یک سال اخیر رویایی ظاهر شده. اینکه شما رای گیری نفرمودین چیزی جز دلسردی برای خیلی از کاربران من جمله من نداره.

به نظر من خیلی سخت نبود یه رای گیری ساده مثل پارسال. کاندیداها هم خودتون مشخص بفرمایین.

ممنون میشم

من ارادت خاصی نسبت به شما و همه لیونیا دارم امیدوارم تند نرفته باشم. @};-  @};-  @};-  @};- 

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز سلام به همگی .

تبریک به آرمین عزیز که واقعا لیاقت این رو داشت که کاربر نمونه انتخاب بشه ، با اینکه مشغله زیادی داره و وقت کم ، اما فعالیت خیلی خوب و مفیدی تو این فروم داشت . لازمه که چند تا نکته رو برای دوستان عزیز توضیح بدم .

تیم مدیریتی لیون هر سال یک کاربر رو به عنوان کاربر نمونه انتخاب میکنن . این کاربر فقط یک نفره و انتخاب کردنش هم خیلی مشکله . چون تقریبا تمام کاربران این فروم نمونه هستن . اما برای اینکه بشه یک نفر رو از بین تمام دوستان معرفی کرد چند تا معیار رو تیم مدیریت در نظر میگیره که یکی از اونها نظر کاربرهای فروم هست . معیار های دیگه ای هم هستن که داخل تیم مدیریتی بررسی میشن . انتخاب سخت بود  . برای همین هم از آقا حمید تشکر ویژه شد . سال های گذشته همچین چیزی نداشتیم . فعالیت اییشون هم خیلی خوب و مفید بود . هیچ شکی توش نیست . از کاربران بسیار خوب و فعال فروم هستن که داشتنشون غنیمته . اما به نظر مدیران فروم آرمین عزیز تو بعضی معیارها بهتر عمل کرده بود و همین باعث شد که به عنوان کاربر نمونه انتخاب بشه . این دلیل نمیشه که حمید و یا حتی کاربرهای دیگه خوب نبودن . تمام این کارها هم برای اینکه که کاربرها به فعالیت بیشتر و مفیدتر تشویق بشن . هرچقدر تو ارتقاء سطح فروم مشارکت بیشتری داشته باشن ، مسلما توسط مدیران دیده میشن و ازشون قدردانی میشه . دوستانی هم که از این انتخاب ناراحت شدن خواهشا درک کنن که اگر برعکس میشد هم شاید کسان دیگه ای همین صحبت ها رو میکردن . اینجا همه با هم دوست هتیم و همه شما هم نمونه هستید . پس دلیلی برای ناراحتی وجود نداره . بهتره که همین دوستیها بیشتر و بهتر ادامه پیدا کنه . از همینجا پیشاپیش سال جدید رو هم به همه شما لیونی ها تبریک میگم و امیدوارم سال بسیار بهتر ، موفق تر و شادتری پیش رو داشته باشید و همینطور شخصا امیدوارم بتونم سال آینده هم در کنار شما دوستان خوب باشم و از وجود شما تو فروم بهره مند بشم . مطمئنا این آرزوی تمام تیم مدیریتی فروم لیون کامپیوتر هست . موفق و پیروز باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود.

آرمین جان تبریک میگم @};- ، فعالیت خوب و مفیدی داشتی، من امسال خیلی کم فرصت پیدا کردم تا تو انجمن شرکت کنم، با این حال جدا از کیمیت، کیفیت پست های شما بسیار خوب بود.

آقا حمید هم  من  بیشتر بخش مشاوره خرید کامپوترشون رو دیدم که عموما پیشنهادهای خیلی خوبی بود. فقط بعضی اوقات یکم قالبش ثابت بود و برای تمامی کاربردها یک تیپ سیستم پیشنهاد میشد که این اگه رفع بشه عالی میشه. درکل کار همه خوب بود. امسال امیدوارم به مدیر نمونه هم انتخاب بشه. نظر من هم آقا حامد عزیز هست. @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبریک به آرمین عزیز که واقعا لیاقت این رو داشت که کاربر نمونه انتخاب بشه ، با اینکه مشغله زیادی داره و وقت کم ، اما فعالیت خیلی خوب و مفیدی تو این فروم داشت . لازمه که چند تا نکته رو برای دوستان عزیز توضیح بدم .

تیم مدیریتی لیون هر سال یک کاربر رو به عنوان کاربر نمونه انتخاب میکنن . این کاربر فقط یک نفره و انتخاب کردنش هم خیلی مشکله . چون تقریبا تمام کاربران این فروم نمونه هستن . اما برای اینکه بشه یک نفر رو از بین تمام دوستان معرفی کرد چند تا معیار رو تیم مدیریت در نظر میگیره که یکی از اونها نظر کاربرهای فروم هست . معیار های دیگه ای هم هستن که داخل تیم مدیریتی بررسی میشن . انتخاب سخت بود  . برای همین هم از آقا حمید تشکر ویژه شد . سال های گذشته همچین چیزی نداشتیم . فعالیت اییشون هم خیلی خوب و مفید بود . هیچ شکی توش نیست . از کاربران بسیار خوب و فعال فروم هستن که داشتنشون غنیمته . اما به نظر مدیران فروم آرمین عزیز تو بعضی معیارها بهتر عمل کرده بود و همین باعث شد که به عنوان کاربر نمونه انتخاب بشه . این دلیل نمیشه که حمید و یا حتی کاربرهای دیگه خوب نبودن . تمام این کارها هم برای اینکه که کاربرها به فعالیت بیشتر و مفیدتر تشویق بشن . هرچقدر تو ارتقاء سطح فروم مشارکت بیشتری داشته باشن ، مسلما توسط مدیران دیده میشن و ازشون قدردانی میشه . دوستانی هم که از این انتخاب ناراحت شدن خواهشا درک کنن که اگر برعکس میشد هم شاید کسان دیگه ای همین صحبت ها رو میکردن . اینجا همه با هم دوست هتیم و همه شما هم نمونه هستید . پس دلیلی برای ناراحتی وجود نداره . بهتره که همین دوستیها بیشتر و بهتر ادامه پیدا کنه . از همینجا پیشاپیش سال جدید رو هم به همه شما لیونی ها تبریک میگم و امیدوارم سال بسیار بهتر ، موفق تر و شادتری پیش رو داشته باشید و همینطور شخصا امیدوارم بتونم سال آینده هم در کنار شما دوستان خوب باشم و از وجود شما تو فروم بهره مند بشم . مطمئنا این آرزوی تمام تیم مدیریتی فروم لیون کامپیوتر هست . موفق و پیروز باشید .

سلام آقا حامد عزیز.

خدا قوت.

حق با شماست. باید کم کم نه اینجا بلکه همه جا عادت کنیم که رای گیری یا کلاً نباشه یا اگر هم هست نتایجش مهم نباشه.

لینک به دیدگاه

سلام آقا حامد عزیز.

خدا قوت.

حق با شماست. باید کم کم نه اینجا بلکه همه جا عادت کنیم که رای گیری یا کلاً نباشه یا اگر هم هست نتایجش مهم نباشه.

عزیز میدونی که برداشت های متفاوتی از این حرفت میشه و حتی ممکنه باعث دردسر فروم هم بشه این حرف . ولی من فقط در مورد همین جا صحبت میکنم .

رای گیری نشد . نظرخواهی شد . شما نظر دادی . بقیه کاربرها هم نظر دادن . نظر همه هم برای ما و همینطور همه کاربران محترمه . ولی همونطور که گفتم یکی از معیارهای انتخاب نظر کاربرها بوده . همین و بس . اگر مدیریت سایت تصمیم بگیرن که مدیر سال رو انتخاب کنن ، مطمئن باشید اون دیگه مستقیما با نظر کاربرهاست و معیار های کاربرها مهمه . عنی هر کاربری میتونه با توجه به معیارهایی که براش مهمه مدیر برتر رو انتخاب کنه . البته همونطور که گفتم اگر مدیریت سایت تصمیم به همیچین کاری بگیرن . اینجا دیگه مدیران هیچ نظری ندارن و فقط کاربرها هستن که مشخص میکنن . امیدوارم این سوءتفاهم که نظر کاربرها رو بی اهمیت فرض کردید از بین رفته باشه . موفق باشید .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی

آرمین عزیز بهت تبریک می گم داداشم  @};-

واقعا اگر قرار بود بهترین رو من انتخاب کنم هیچ وقت به نتیجه نمی رسیدم چون این فروم پره از بچه ها فهمیده و آگاه و گل

حمید جان این که شما انتخاب نشدی از ارزش که شما برای من داری کم نمی کنه

شما داداشم علاوه بر این که کمکم بودی و بهم مشاوره می دادی دوست بسیار ارزشمندی هم هستی

و انشالله خواهی بود.

من که همیشه به کمک هات نیازدارم و تو این مدت که من تو فروم بود میشه با اطمینان تمام بگم توی فروم با حوصله ترین راهنما هستی

و طوری برخورد می کنی که هیچ وقت ادم نگران این نیست که ممکنه سوالات زیاد شما رو ناراحتت کنه

من به اندازه خودم از تموم زحماتی که برای ما کشیدی تشکر می کنم.

انشالله همیشه موفق و لیونی باشی   @};-

-------------------------------------------------------

دوستان هدایاشون رو ، رو کنن ما هم از کنجکاوری در بیایم  :)

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

بسیار عالی

واقعا اگر قرار بود بهترین رو من انتخاب کنم هیچ وقت به نتیجه نمی رسیدم چون این فروم پره از بچه ها فهمیده و آگاه و گل

شما داداشم علاوه بر این که کمکم بودی و بهم مشاوره می دادی دوست بسیار ارزشمندی هم هستی

و انشالله خواهی بود.

من که همیشه به کمک هات نیازدارم و تو این مدت که من تو فروم بود میشه با اطمینان تمام بگم توی فروم با حوصله ترین راهنما هستی

و طوری برخورد می کنی که هیچ وقت ادم نگران این نیست که ممکنه سوالات زیاد شما رو ناراحتت کنه

ممنون سعید جان

شما و بقیه دوستان عزیز به بنده لطف دارین و ازهمین جا ازهمتون تشکر میکنم که باعث دلگرمی بنده هستین

سپاس گذارم @};-

لینک به دیدگاه

چرا همش من دیر میرسم به قافله ؟!!!     :(

داداش آرمین خیلی خیلی مبارکه ! واقعاً همه جا بهترین هستی عزیز دل و از حسن انتخاب جناب حسینی عزیز خیلی خیلی تشکر می کنم  ! :x @};-

یه کم هم خجالت بکش که یه خبری  بهمون نمیدی ! :laughing:

پس بگو چرا  خیلی تمایل نداری ......  ( جای خالی رو خودت میدونم که میتونی با کلمات مناسب پر کنی ! :laughing: )

خیلی شیطونی ! ولی کارت همیشه و همه جا بیسته داداش ! مجدداً مبارکت باشه ! :x :x :clapping: :clapping: :clapping: @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب

آقا آرمین تبریک منو پذیرا باشید.

از صمیم قلبم خوشحال شدم.

اولین نفری که به حضرتعالی رای داد حقیر بودم. :p

واقعا همیشه از پست های شما لذت بردم و میبرم.

ان شاالله همیشه موفق باشید

برای من شما هم پله هم مارادونا هم مسی و هم رونالدو و.... هستید.

:wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub: :wub:

آرمین جان از صمیم قلب انتخابت به عنوان برترین کاربر سال 92 لیون رو تبریک میگم ^_^ :party: و امیدوارم همیشه و همه جا موفق و خوشحال باشی چون لیاقتش رو داری ;) @};-

حمید جان به شما هم که واقعا همیشه در فروم حضور داری و به همه دوستان کمک و راهنمایی میرسونی تبریک میگم و امیدوارم همیشه موفق و سلامت باشی :) @};-

درود.

آرمین جان تبریک میگم @};- ، فعالیت خوب و مفیدی داشتی، من امسال خیلی کم فرصت پیدا کردم تا تو انجمن شرکت کنم، با این حال جدا از کیمیت، کیفیت پست های شما بسیار خوب بود.

آقا حمید هم  من  بیشتر بخش مشاوره خرید کامپوترشون رو دیدم که عموما پیشنهادهای خیلی خوبی بود. فقط بعضی اوقات یکم قالبش ثابت بود و برای تمامی کاربردها یک تیپ سیستم پیشنهاد میشد که این اگه رفع بشه عالی میشه. درکل کار همه خوب بود. امسال امیدوارم به مدیر نمونه هم انتخاب بشه. نظر من هم آقا حامد عزیز هست. @};-

بسیار عالی

و انشالله خواهی بود.

چرا همش من دیر میرسم به قافله ؟!!!    

داداش آرمین خیلی خیلی مبارکه ! واقعاً همه جا بهترین هستی عزیز دل و از حسن انتخاب جناب حسینی عزیز خیلی خیلی تشکر می کنم  !

یه کم هم خجالت بکش که یه خبری  بهمون نمیدی !

پس بگو چرا  خیلی تمایل نداری ......  ( جای خالی رو خودت میدونم که میتونی با کلمات مناسب پر کنی ! )

خیلی شیطونی ! ولی کارت همیشه و همه جا بیسته داداش ! مجدداً مبارکت باشه !

از همه ی سروران و اساتید خودم که به بنده لطف داشتند بسیار ممنونم. دوستان خوبم امیدوارم بتونم با تلاش بیشتر لایق اینهمه لطف و محبتتون باشم.  @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه خواهشی دارم ازتون

آقای حسینی عزیز میدونم سرتون خیلی شلوغ هست روزهای آخر سال ولی اگه زحمت بکشین جواب این پست بنده رو هم بدین ممنون میشم

لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز میدونم سرتون خیلی شلوغ هست روزهای آخر سال ولی اگه زحمت بکشین جواب این پست بنده رو هم بدین ممنون میشم

مدیریت  هر وقت صلاح بدونن همکار انجمن انتخاب میکنن ولی فعلا چنین نظری و نیازی برای فروم نمیبینن

لطفا در بحث مدیریتی سایت دخالتی نکنید و سعی کنید دنبال دادن پستهای مفید باشید

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...