رفتن به مطلب

معرفی برترین کاربر سال 1392 لیون کامپیوتر !!!!

Recommended Posts

ماشالا به همه پهلوونای لیون . آقا من از ابتدا که ایشون با یه سیستم زپرتی اومد تو فروم ها پیگیرش بودم. حتما میپرسید چرا ؟؟!! خب یه بار 8 ماه پیش سعی کرد یه جفت رم ژیل 2400 رو 2لا پهنا تو پاچه من کنه و من از همون روز به این فروم و کاربرانش بی اعتماد شدم و به فروم مجله رفتم. اما به دلیل معاملاتی که داشتم به لیون مرتب سر میزدم و در جریان بودم که داره به کلاه برداریهاش ادامه میده و عنوان کاربری هم گرفته.
خلاصه به خاطر پول گرفتن و اخاذی از احسان بهاور هم به مدیران تذکر دادم و خدارو شکر امروز دست این خبیث رو شد و دمش چیده شد. 
خداوند شر همه این کلاهبردار ها رو از سر ما کم کنه. دوستانی هم که میگن ایشون بار علمی داشته باید بهشون عرض کنم بار پهن هم نداشته چه برسه به بار علمی. و یک آبدارچی بیشتر نبوده و نیست.
زنده باد آقای حسینی و دست اندر کاران خنثی کردن این توطئه  :wub:

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

ماشالا به همه پهلوونای لیون . آقا من از ابتدا که ایشون با یه سیستم زپرتی اومد تو فروم ها پیگیرش بودم. حتما میپرسید چرا ؟؟!! خب یه بار 8 ماه پیش سعی کرد یه جفت رم ژیل 2400 رو 2لا پهنا تو پاچه من کنه و من از همون روز به این فروم و کاربرانش بی اعتماد شدم و به فروم مجله رفتم. اما به دلیل معاملاتی که داشتم به لیون مرتب سر میزدم و در جریان بودم که داره به کلاه برداریهاش ادامه میده و عنوان کاربری هم گرفته.

خلاصه به خاطر پول گرفتن و اخاذی از احسان بهاور هم به مدیران تذکر دادم و خدارو شکر امروز دست این خبیث رو شد و دمش چیده شد.

خداوند شر همه این کلاهبردار ها رو از سر ما کم کنه. دوستانی هم که میگن ایشون بار علمی داشته باید بهشون عرض کنم بار پهن هم نداشته چه برسه به بار علمی. و یک آبدارچی بیشتر نبوده و نیست.

زنده باد آقای حسینی و دست اندر کاران خنثی کردن این توطئه :wub:

سلام

اول از همه عرض کنم گرامی آبدارچی بودن ایرادی نداره و کار عار نیست که شما این شغل و به سخره میگیرین.

دوماً ایشون هرکاری هم کرده باشن نه تنها شما و نه هیچ کس در مقامی نیستین که بخاین به خودتون اجازه بدین به کسی توهین کنین.

پس لطفاً رعایت کنین. ممنون

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

تک تک مطالبتون رو خوندم و بهتون حق میدم که ناراحت باشید . ولی مطمئن باشید بیشتر از شما خود این دوستان ناراحتن . لطفا قضیه رو از دید این دوستان هم ببینید .

باید خوب توجه کنیم که این دوستان الان بسان انسانهایی هستن که ما دست و پاشون رو بستیم و داریم مورد ضرب و شتم قرارشون میدیم !! ایا از دید شما این عمل درسته ؟؟؟ دوستان همه چیز شفاف شده ولی اینها بخشی از اعمال این دوستان بوده . اگه خوب نگاه کنیم روزها و ساعتهایی بوده که همین دوستان به کاربران عزیز کمک کردن حالا هر نیتی که  داشتن ( منو و شما نمیتونیم قضاوت کنیم ) . الان این دوستان نمیتونن بیان اینجا در مورد مسائلی که الان دارید عنوان میکنید توضیح بدن پس کلاهتون رو قاضی کنید که ایا این عمل درسته ؟؟؟؟

ما انسانها همه نوع رفتار و خصلتها رو در خودمون داریم مطمئن باشید همه خصلتها رو و شک نکنید . ایا منو شما اشتباه نمیکنیم ؟ اگه خوب به خودمون نگاه کنیم لحظه هایی بوده که اشتباه کردیم . این دوستان فقط بجای حرف زدن ودرخواست کردن از راه منفیش وارد شدن که بسیار هم اشتباه کردن و خودشون هم به این مسئله پی بردن و عذر خواهی هم کردن . همین الان به پستهای قبلی نگاه کنید میبینیم که خیلی از دوستان چیزهایی به هر دلیل در دلشون بوده ولی بیان نکردن . منظورم این نیست که اینجا بیان نکردن منظورم اینه که بخود این افراد بیان نکردن .

من این دوستان رو بخشیدم و اصلا و به هیچ عنوان کینه ای به دل ندارم چون حرفهام رو بهشون زدم و حرفهاشون رو هم شندیم و الا ن  کاملا اسوده اسودم .

عادت به این نکنیم که تا یک نفر اشتباهی کرد بهش توجه کنیم . میتونیم عادت کنیم اول کارهای خوب و مثبت دیگران رو ببینیم و بعد بیایم اگر اشتباهی داشتن به خودشون متذکر بشیم و اگر هم میخوایم بگیم هدف اصلاح و عدم تکرار اون نوع رفتار باشه .

من الان از این دوستان طرفداری نمیکنم ولی میخوام چشمامونرو باز کنیم و ادمها و خصلتهای خودمون رو هم ببینیم و ببینیم که اونجاهایی که حرف نزدیم چه کارهای مخربی کردیم .

ما تاپیک انتقادهای تند و تیز رو ایجاد کردیم و حتی اعلام کردم که اگر هر چقدر دلتون پره واگه میخواید از کلمات رکیک هم استفاده کنید برای من پیغام خصوصی کنید . البته گفتم که اگه جواب من هم همانند جواب شما بود ناراحت نشید . اینو به این دلیل ایجاد کردیم که اینجوری خودمون رو تخلیه کنیم و نیایم کارهای این چنینی مخرب انجام بدیم و خدای نکرده هم باعث اسیب خودمون رو دیگران بشیم .

ازتون میخوام که این دوستان رو ببخشید و به اعمال مثبتشون خوب نگاه کنید . و ببخشید چون شما خودتون لایق ارامشید

اما کاربر عزیز Zalman1313 اینجا کلی مشاوره رایگان میدن دوستان شما رفتید خودتون ازشون مشاوره و هر خدمت دیگه ای گرفتید و ایشون هم گفتن به ازاش بنده پول میگیریم . اینها به گفته خودتون هستش . هیچ کسی نمیتونه از کسی پول زور بگیره  . شما به هر دلیلی بابت خدمت و هر کار دیگه ای که براتون انجام داده پول پرداخت کردید ولی این دلیل نمیشه که الان حرومش بشه . ایشون نیست ولی خداش که هست  . مگه اینجا بابت مشاوره هایی که میگیرید پول پرداخت میکنید ؟‌؟ پس چرا چنین کاری رو خودتون انجام دادید ایشون به حساب شما هم که دست رسی نداشته بیاد از حسابتون پول برداشت کنه پس لطفا منطقی برخورد کنید . حالا این دوستان یه اشتباهی کردن ولی قرار نیست تمام اعمالشون اشتباه باشه که دوست گلم

از دوستان میخوام همیشه به ادمها فرصت بدن درسته ناراحتتون کردن ولی این بخشی از حصلتهاشونه و مطمئن باشید که اینقدر حصلتهای و اعمال و رفتار خوبی دارن که خود شما به این دوستان با مثبتهاتون تایید کردید .

پایان سال 1392 هستیم با خاطره ای خوش به استقبال بهار و سال نو بریم . همه اینها روزی از یادمون میره

از شما عاجزانه خواهش میکنم در هیچ فروم و سایتی این مسائل رو به روی این دوستان نیارید .

اگر شب کسی را در حال گناه دیدی، فردا به آن چشم نگاهش نکن، شاید سحر توبه کرده و تو نمی دانی .

حضرت علی ( ع )

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...