رفتن به مطلب

معرفی برترین کاربر سال 1392 لیون کامپیوتر !!!!

Recommended Posts

• کاربر ویژه

الان مدیریت هم مطمئنا از پست های من راضی نیست ولی این دلیل نمیشه نوشته های ایهام دار بنویسین. ممنون

دوست عزیز فقط مدیریت نیست

بلکه بقیه کاربرها هم ناراضی هستن به خاطر متشنج کردم فضای فرم

لینک به دیدگاه

• ارسال 227
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان دیگه پست نمیدم .... چون مثکه اکثریت میگن نده.

میدونستمم پستام منفی میگیرن ولی لازم دونستم بگمشون.

موفق باشین دوستان....

از تیم مدیریتی هم تشکر میکنم. انصافا خود من هم از طرفدارای لیون هستم.

یا حق

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط میتونم بگم متاسفم...........

خدا نکنه متاسف باشید انشالله سربلند

لینک به دیدگاه

سلام

آره والا وقتي مديريت مدارك رو زده تو تاپيك ديگه چه علتي داره بيان شلوغ كنن و اين و اون كنن !!!!

يه كوچولو در حد عدس منطقي تر ( همه منطقي فكر مي كنيم ) فكر كردن هم خوب چيزيه

الان مدیریت هم مطمئنا از پست های من راضی نیست ولی این دلیل نمیشه نوشته های ایهام دار بنویسین. ممنون

ما هم راضی نیستیم

کشش نده بحثو دیگه حاج اقا

لینک به دیدگاه

با سلام :)

من راستش تا الان نه نظر دادم و نه حرفی زدم در خصوص حواشی پیرامون این موضوع :) چون هم در حدی نیستم که بخواهم قضاوت کنم و نه از نظر سن سال در حد دیگر عزیزان اما خب در هر صورت مشهود است هر دو دوست عزیز تمام تلاش شون این بود تا قسمتی از مشکلات و گره های کامپیوتری کسانی که در این جا هستند حل بشه و به بقیه کمکی برسونن و تجربیات و دانش خودشون رو با دیگران به اشتراک بگذراند که اصل هم همین هست :)

امید وارم این بار غلط املایی نداشته باشه نوشتم B)

لینک به دیدگاه

ما هم راضی نیستیم

کشش نده بحثو دیگه حاج اقا

با چشم باز تصمیم بگیریم:

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=27555&page=3

ویرایش شده توسط payamhetfild
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان تاپیک شفاف سازی رو خوندم واقعا شرم آوره که به سرور ها حمله شده و خرابکاری شده این نشون میده چقدر آدمها ظرفیت دارن واقعا حرکت زشتی بود از طرف یک سری از دوستان که مثلا قرار بوده الگو رفتاری باشن برای کاربران دیگه .

لینک به دیدگاه

من الان تاپیک شفاف سازی رو خوندم واقعا شرم آوره که به سرور ها حمله شده و خرابکاری شده این نشون میده چقدر آدمها ظرفیت دارن واقعا حرکت زشتی بود از طرف یک سری از دوستان که مثلا قرار بوده الگو رفتاری باشن برای کاربران دیگه .

شرم آور؟!؟...فاجعس  این مدارک.. :excl:

واقعا من که هنگ کردم

آخرسالی عجب افتضاحی :(

لینک به دیدگاه

این مدارک که دیدم خداروشکر کردم پیامی ندادم در مورد این موضوع اما از آن جایی که تو این مورد مشکلات تجربه داشتم 

صبر کردم مدارک اقای حسینی ببینم

با خودم گفتم حتما اقای حسینی پیگیریی کردند پس حق با ایشون هست در انجمن ها دیگه اصلا پیگیری نمیشه یا همین شفاف سازی!

منم تبریک میگم به کاربر نمونه سال حقشون بود واقعا 

ممنون از مدیریت لیون

لینک به دیدگاه

سلام

آرمین جان باز هم به شما تبریک عرض میکنم.

دیگه با این شفاف سازی کاملا معلوم شد که حق شما بوده و

خیلی خیلی خوشحالم که از ابتدا انتخابم درست بود.

:wub:  :wub:  :wub:

لینک به دیدگاه

شرم آور؟!؟...فاجعس  این مدارک.. :excl:

واقعا من که هنگ کردم

آخرسالی عجب افتضاحی :(

من خیلی وقته دارم داد میزنم که ایشون با چند نفر یه باند درست کرده و داره سمپاشی میکنه

خدارو شکر که آقای حسینی با هوشیاری دستشو رو کرد و حالا یه نفس راحت میکشیم
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یک سری هم امد تو بخش سخت افزار پرشین تولز دید اونجا چیزی دستش رو نمیگیره

یک چندتا پست داد دیگه پیداش نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان با پست من احساسی برخورد نکنین. البته از منفی گرفتن هراسی ندارم فقط به عرضتون برسونم اگه بدی کردن خوبی هم زیاد داشتن. از آقای حسینی هم تشکر میکنمکه اجازه میده منتقدین هم حرفشونو بزنن. اینم میدونیم که تهدید امنیت یک سرور در نهایت به نفع سرور خواهد بود اگر منجر به نابودیش نشه. من نه توی باندی بودم نه. توی تیمی... فقط ازتون میخام خدا رو بالاسرمون ببینیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این حرف شما داستان 

گاو نه من شیر هست 

که 9 من شیر میده بعد یه تاپاله میندازه توش 

لینک به دیدگاه

من خیلی وقته دارم داد میزنم که ایشون با چند نفر یه باند درست کرده و داره سمپاشی میکنه

خدارو شکر که آقای حسینی با هوشیاری دستشو رو کرد و حالا یه نفس راحت میکشیم

درسته.من شاهدم بارها ایشون گفتن.ولی واقعا هضمش سخته.اون کلمات سخیف وزشت از حمید ودوستان بااون بارعلمیشون بعیدبود.خیلی زشت بوداون کلمات کاش نخونده بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته.من شاهدم بارها ایشون گفتن.ولی واقعا هضمش سخته.اون کلمات سخیف وزشت از حمید ودوستان بااون بارعلمیشون بعیدبود.خیلی زشت بوداون کلمات کاش نخونده بودم

دوست عزیز بارعلمی دلیل بر ادب و نزاکت افراد نمیشه

من استاد دانشگاه دیدم با مدرک دکترا ولی از ادب هیچ بویی نبرده بود

هر چند یک ضربالمثل میگه درخت هرچقدر بارش بیشتر باشه افتادگیش بیشتر میشه

ولی بعضیا این ضرب المثل در موردشون صدق پیدا نمیکنه و برعکس باعث خودشیفتگی شخص میشه

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود این اقای نظری که من بازم با احترام باهاش صحبت میکنم ایشون در این عکسی که گذاشتن کاملا با بنده بودن و من میتونم بگم که چقد ایشون بد دهنن ؟؟؟؟؟ واقعا کاربر پلاتینیوم با ایا اینجوری باشه؟؟؟ 

در عکسی که اقای حسینی قرار دادن نوشته پسره بهش گفتم پست نده رفته پست داده فک کرده نیستم از همه چیز بی اطلاعم که این حرفو در یاهو به منت زد این اقا و گفت که پست نده و من تا وقتی که در توانم باشه و زنده باشیم در این فروم پست خواهم داد و راهنمایی خواهم کرد اما اگر دوستان ما رو قابل بدونن :)

h3oz01hf5avj7je5ide.jpg

ایشون هر کاریی که برای بنده انجام میداد یه پولی نمیدونم شما اسمشو چی بزارین پول زور پول حروم هر پولی ازم میگرفتن و من هم هیچی نمیگم و نمیخوام این قضیه رو کش دار کنم و فقط میخواستم بگم که ایشون چه جور ادمی بوده خیلی از شماها که سنگشو به سینه میزنین !!!!!! مثلا 5 دیقه یه راهنمایی کوچیک تلفنی میکرد این اقا 20 تومن ازم یا کارت شارژ میگرفتند که فقط میگم حرومش باشه تمام 

از اقثای حسینی بسیار بسیار متشکرم که پیگیری کردند و ایشون رو رسوا کردن خیلی ممنون انشالله پرچم لیون همیشه بالا باشه خیلی خیلی ممنون  @};-  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود این اقای نظری که من بازم با احترام باهاش صحبت میکنم ایشون در این عکسی که گذاشتن کاملا با بنده بودن و من میتونم بگم که چقد ایشون بد دهنن ؟؟؟؟؟ واقعا کاربر پلاتینیوم با ایا اینجوری باشه؟؟؟ 

در عکسی که اقای حسینی قرار دادن نوشته پسره بهش گفتم پست نده رفته پست داده فک کرده نیستم از همه چیز بی اطلاعم که این حرفو در یاهو به منت زد این اقا و گفت که پست نده و من تا وقتی که در توانم باشه و زنده باشیم در این فروم پست خواهم داد و راهنمایی خواهم کرد اما اگر دوستان ما رو قابل بدونن :)

h3oz01hf5avj7je5ide.jpg

ایشون هر کاریی که برای بنده انجام میداد یه پولی نمیدونم شما اسمشو چی بزارین پول زور پول حروم هر پولی ازم میj<( k

هرچی میگذره بیشتر گندش در میاد

ویرایش شده توسط WINNER
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هرچی میگذره بیشتر گندش در میاد

درود دوست عزیز من چندین وقت بود میخواستم این قضیه رو بگم ولی بخاطر اقای حسینی که خیلی خیلی برای من بزرگوارن نمیگفتم و میگفتم نظم انجمن بهم نخوره تا امروز که دیگه اینجوری شد گفتم بگم دوست گلم 

به هر کسی زود اطمینان نکنین عزیزم من زود گول خوردم اینجور کاریی سرم داد متاسفانه میخواستم کاربرای دیگه مراقب باشند 

بازم بنده به نوبه ی خودم به ارمین جان که برترین کاربر سال 92 انتخاب شدند تبرییییییییییییییک میگم انشاله همیشه موفق باشند . 

همچنین سال 1393 رو به تمام کاربران و مدیران لیون کامپیوتر تبریک میگم و انشالله سالی خوبی در انتظار همگی باشه 

ویرایش شده توسط Zalman1313
لینک به دیدگاه

h3oz01hf5avj7je5ide.jpg

ایشون هر کاریی که برای بنده انجام میداد یه پولی نمیدونم شما اسمشو چی بزارین پول زور پول حروم هر پولی ازم میگرفتن و من هم هیچی نمیگم و نمیخوام این قضیه رو کش دار کنم و فقط میخواستم بگم که ایشون چه جور ادمی بوده خیلی از شماها که سنگشو به سینه میزنین !!!!!! مثلا 5 دیقه یه راهنمایی کوچیک تلفنی میکرد این اقا 20 تومن ازم یا کارت شارژ میگرفتند که فقط میگم حرومش باشه تمام 

از اقثای حسینی بسیار بسیار متشکرم که پیگیری کردند و ایشون رو رسوا کردن خیلی ممنون انشالله پرچم لیون همیشه بالا باشه خیلی خیلی ممنون  @};-  @};-  @};-  @};-

یا خدااااااا....بالاخره گفتی احسان

ویرایش شده توسط payamhetfild
لینک به دیدگاه

در عکسی که اقای حسینی قرار دادن نوشته پسره بهش گفتم پست نده رفته پست داده فک کرده نیستم از همه چیز بی اطلاعم که این حرفو در یاهو به منت زد این اقا و گفت که پست نده و من تا وقتی که در توانم باشه و زنده باشیم در این فروم پست خواهم داد و راهنمایی خواهم کرد اما اگر دوستان ما رو قابل بدونن  :)

h3oz01hf5avj7je5ide.jpg

از اقثای حسینی بسیار بسیار متشکرم که پیگیری کردند و ایشون رو رسوا کردن خیلی ممنون انشالله پرچم لیون همیشه بالا باشه خیلی خیلی ممنون   @};-   @};-   @};-   @};-

یا خدا

واقعا نمیدونم چی بگم 

آرمین جان داداش مبارکت باشه،خدایی آقا حامد و آرمین جان خیلی حق به گردن ما دارن که بدون منت به ما این همه کمک کردن 

انشالله که خدا اجرشون رو بده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:huh:  :confused:  :eek:  #-o  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یا خدا

واقعا نمیدونم چی بگم 

آرمین جان داداش مبارکت باشه،خدایی آقا حامد و آرمین جان خیلی حق به گردن ما دارن که بدون منت به ما این همه کمک کردن 

انشالله که خدا اجرشون رو بده

بله دوست گلم اقا ارمین و همه ی دوستان دیگه خیلی گلن بدون هیچ هزینه ای دنیا وقت برا ادم میزارن خیلی گلن خیلی خیلی فک کنم ایشون ( نظری ) هر چند وقتی یه ادم اسکلی چیزی پیدا میکرد و این اخازی ها رو میکرد ما هم جزو اون اسکلان شدیم متاسفانه نمیخواستم این حرفو بزنم

:huh:  :confused:  :eek:  #-o  ~x(

بله معین جان اینجور ادما هم هستند متاسفانه :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این نشون میده که مدیریت باید بیشتر گوش به زنگ باشن و رفتار و فعالیت کاربرها رو بیشتر نظاره و مانیتورینگ بکنن که دیگه از این مشکلا پیش نیاد

مثلا من داشتم تو فرم چرخ میزدم که یکی از کاربرها و امتیازاتی که گرفته بود نظرمو خیلی جلب کرد

با اینکه تازه عضو شده و تعداد پستهایی که داره خوب امتیاز گرفته یک نگاه که کردم دیدم تو یک تاپیک راهنمایی هارد 20 امتیاز گرفته

و یک جا برای شکلک گذاشتن 2 امتیاز گرفته

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...