رفتن به مطلب

فروش کارت گرافیک 770 جی تی ایکس

mhved
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دورد
یک عدد کارت گرافیک گیگابایت 770 جی تی ایکس به فروش میرسه 
گارت از کانادا خریداری شده و برای همین جعبش نیست 
اما سی دی و دفترچه موجوده 
در مورد این کارت بگم که تمام بازی های بازار رو مثل کرایسیس با بالاترین نتظیمات به راحتی 60 فریم در حالت 1080 پی اجرا میکنه ( بعضی بازیا که از 60 فریم هم به راحتی رد میشه ) 
این کارت تا 1189 گیگاهرتز به صورت کارخونه ای اورکلاک شده و به راحتی تا 1228 با نرم افزار EVGA اورکلاک میشه
خودم تا حد بسیار کمی این کارت رو با نرم افزار های استاندارد اور کردم فقط برای تست
لینک سازنده 
GIGABYTE - Graphics Card - NVIDIA - PCI Express Solution - GeForce 700 Series - GV-N770OC-2GD
این کارت یکی از بهترین 770 های بازاره
دلیل فروش نیاز مالی می باشد
قیمت 1090 

post-13791-0-17383000-1392213189_thumb.jpg

post-13791-0-87026400-1392235696_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mhved
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

عزیز جسارتا آکبند کارتتون با گارانتی سه ساله آواژنگ 1285 هزار تومنه هاااا

:unsure:  :unsure:

اگه قصدتون فروشه بهتره تجدید نظر کنید در قیمت

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ اجباریه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر میکنم نیاز مالی شما یه مقدار زیاده چون قیمتی که گذاشتید بیشتر به کارتی میخوره که گارانتی اصلی در ایران داره و بسیار بسیار بسیار هم کم کارکرد و تمیز و در حد آکبند هستش! که حتی برای کارتی با اون شرایط هم باز حد اقل حدود 15 درصد از قیمت آکبندش کم میشه. که با توجه به 1285 بودن آکبندش میشه 1090

لینک به دیدگاه

جسارت نشه دوستان درسته قیمت این دوستمون تند هست ولی قوانین فروم رو رعایت کنید و این رو مد نظرتون قرار بدید فروشنده هر قیمتی رو میتونه برای جنسش بزاره و اگه گرونه میتونید بگزرید...

پوزش عرض میکنم ولی نظرم کلی بود و به شخص خاصی متذکر نشدم..

لینک به دیدگاه

دوستان واقعا مصرف این کارت به تنهایی طبق لینک خود گیگا 600 وات هست ؟؟

System power supply requirement: 600W

http://www.gigabyte.com/products/product-page.aspx?pid=4629#ov

لینک به دیدگاه

درود

با اجازه استاتر عزیز

مهدی جان جای سوال درتاپیک دیگری هست ولی جهت اطلاع دوستان عرض میکنم

حداقل پاورمورد نیاز برای این گرافیک 600 وات هست ولی درحالت کلی 230وات  مصرف کارت هست با توجه با دارابودن یک کانکتور6پین 75 واتی و یک کانکتور 8 پین 150 واتی!

بازهم پوزش از استارتر عزیز

لینک به دیدگاه

تو PT داشت asus 770 رو که تا 2016 گارانتی داشت و 50 روز کارکرده بود میداد 1100 اونوقت شما میدین 1200 ؟

من خریدارم به شرطی که قیمت معقول باشه ! 

لینک به دیدگاه

بله 

عزیز جسارتا آکبند کارتتون با گارانتی سه ساله آواژنگ 1285 هزار تومنه هاااا

:unsure:  :unsure:

اگه قصدتون فروشه بهتره تجدید نظر کنید در قیمت

چشم 

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . ارسال تصویر از کالا به همراه نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ اجباریه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

عکس گذاشته شد 

فکر میکنم نیاز مالی شما یه مقدار زیاده چون قیمتی که گذاشتید بیشتر به کارتی میخوره که گارانتی اصلی در ایران داره و بسیار بسیار بسیار هم کم کارکرد و تمیز و در حد آکبند هستش! که حتی برای کارتی با اون شرایط هم باز حد اقل حدود 15 درصد از قیمت آکبندش کم میشه. که با توجه به 1285 بودن آکبندش میشه 1090

قیمت کاهش پیدا کرد 

جسارت نشه دوستان درسته قیمت این دوستمون تند هست ولی قوانین فروم رو رعایت کنید و این رو مد نظرتون قرار بدید فروشنده هر قیمتی رو میتونه برای جنسش بزاره و اگه گرونه میتونید بگزرید...

پوزش عرض میکنم ولی نظرم کلی بود و به شخص خاصی متذکر نشدم..

ممنون

بله - ترجیها پاور 600 داشته باشید 

درود

با اجازه استاتر عزیز

حداقل پاورمورد نیاز برای این گرافیک 600 وات هست ولی درحالت کلی 230وات  مصرف کارت هست با توجه با دارابودن یک کانکتور6پین 75 واتی و یک کانکتور 8 پین 150 واتی!

ممنون از کمکتون 

تو PT داشت asus 770 رو که تا 2016 گارانتی داشت و 50 روز کارکرده بود میداد 1100 اونوقت شما میدین 1200 ؟

من خریدارم به شرطی که قیمت معقول باشه ! 

قیمت کاهش پیدا کرد 

اقا مخ کار گیریه طرف رفته :D

بله ؟

لینک به دیدگاه

قیمت خوب باشه کارت مال من ! 

واقعا قیمت باید خوب باشه چون گارانتی نداره و کارکرده هم هست که کلی کم میشه ! 

ویرایش : اصلا این قیتی که گذاشتی با قیمت که باید باشه فاصله داره ! 

کارت asus 770 تو pt میداد 1100 با 3 سال گارانتی سازگار/  کم کارد و اور نشده ! شما میدی 1090 ؟

به نظر من یا قیمت خوب بزار یا نفروش ! چون مشکل مالی تو خیلی برطرف نمی کنه ! 

ویرایش شده توسط JCAT
لینک به دیدگاه

قیمت خوب باشه کارت مال من ! 

واقعا قیمت باید خوب باشه چون گارانتی نداره و کارکرده هم هست که کلی کم میشه ! 

ویرایش : اصلا این قیتی که گذاشتی با قیمت که باید باشه فاصله داره ! 

کارت asus 770 تو pt میداد 1100 با 3 سال گارانتی shc'hv !  کم کارد و اور نشده ! شما میدی 1090 ؟

به نظر من یا قیمت خوب بزار یا نفروش ! چون مشکل مالی تو خیلی برطرف نمی کنه ! 

رفیق من جنسمو با یه مقدار انعطاف میفروشم اما انتظار نداشته باش بدمش 500 تومن ! 

من کارتمو اور نکردم . فقط سه چهار با اونم واسه تست و اینکه کنجکاویم در مورد اور کلاک بر طرف بشه 

در ضمن این کارت کمترین خرابی توی کارت های 770 رو داره . واسه همین من غصه ای از بابت خراب شدنش ندارم . 

وقتی جنس خوب و اصل میخری خیالت راحته 

جنس اگه بخواد خراب باشه معمولا همون اول خراب از اب در میاد وگرنه اگه ازش درست استفاده بشه درصد خرابیش خیلی کمه 

لینک به دیدگاه

من نگفتم شما مفت بده ! و اصلا نمی خوام فک کنی می خوام به اصطلاح بزنم تو سر مال اما الان نوش 1250 هست درست ؟ چک کن قیمت رو ! 

حالا من نه یه فروشنده یا خریدار حرفه ای بخواد ازت بخره حداقل 20 درصد کم میکنه که میشه حدود 1 تومن + گارانتی هم که نداره دیگه خودت حساب کن ! 

نمی تونم قیمت دقیق بگم اما زیر 1 تومن هست کمی قیمت ! 

ویرایش شده توسط JCAT
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز مگر حدود دو سه ماه پیش نگفتید این کارت فروخته شد به همشهری و کلی بی ادبی کردین به ما و دوستان ؟؟ چرا دارین دروغ میگین ؟ 

ماشاالله اون موقع هم که به قول خودتون این کارت 1639 بود گزاشته بودین 1200 الانم که اکش 1250 هست بازم در نظر دارین 1200 بفروشین ؟؟ اونم کارتی که نه کارتن و نه گارانتی داره ؟

این تایپیک شماست با عکسای کامل ولی همون کیس و متعلقاتش که معلومه فروش نرفته و مونده دستتون 

؟ کلیک کنید 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مگر حدود دو سه ماه پیش نگفتید این کارت فروخته شد به همشهری و کلی بی ادبی کردین به ما و دوستان ؟؟ چرا دارین دروغ میگین ؟ 

ماشاالله اون موقع هم که به قول خودتون این کارت 1639 بود گزاشته بودین 1200 الانم که اکش 1250 هست بازم در نظر دارین 1200 بفروشین ؟؟ اونم کارتی که نه کارتن و نه گارانتی داره ؟

این تایپیک شماست با عکسای کامل ولی همون کیس و متعلقاتش که معلومه فروش نرفته و مونده دستتون 

؟ کلیک کنید 

من حال میکنم کارتمو بدم 1200 

مشکلی داری ؟

اون موقع هم حال نکردم بفروشمش ؟

بازم مشکلی داری ؟

پول دستم اومد پشیمون شدم از فروشش

لینک به دیدگاه

درود

با اجازه استاتر عزیز

سلام

بله عذر میخوام از استارتر عزیز

به کلمه system تو توضیحات سایت دقت نکرده بودم به همین خاطر بود که تعجب کردم

برای مصرف کلی سیستم حداقل پاور 600 وات نیاز هست

ممنون از توضیحات :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود عطا جان خودتونو ناراحت نکنین هیچ گرافیکی با این قیمت اونم بدون کارتون و بدون گارانتی هیچ وقت در این انجمن فروش نخواهد شد چون همه ی لیونی ها کاربرایی فهیم هستن ! 

عطا جان این جور افراد یا هنوز تازه کارن یا خودشونو به تازه کاریی میزنن 

برای این دستمون ارزوی موفقیت میکنم  ;)

لینک به دیدگاه

درود

کاربران محترم بارها تکرار شده که مسئولیت خرید هر کالایی و ارزیابی ارزش و قیمت اون کالا فقط و فقط به عهده خریدار هست و اگر مورد خاصی مشاهده میکنید باید گزارش کنید و تاپیک فروشنده رو با پست هایی که احتمال به وجود اوردن چالش رو همراه داره مشکل دار نکنید.متاسفانه با وجود تذکرات قبلی تعدادی از شما که کاربران با سابقه انجمن هم بعضا هستند تکرار میکنید و این چاره ای برای تیم مدیریت نمیگذاره غیر از اخطار و اعمال قانون های شدید تر.دوستانی که تکرار کردند بار آینده شک نداشته باشید که بدون هیچ تذکری برای بار اول دو هفته از دسترسی به انجمن محروم خواهند شد.

لینک به دیدگاه

درود عطا جان خودتونو ناراحت نکنین هیچ گرافیکی با این قیمت اونم بدون کارتون و بدون گارانتی هیچ وقت در این انجمن فروش نخواهد شد چون همه ی لیونی ها کاربرایی فهیم هستن ! 

عطا جان این جور افراد یا هنوز تازه کارن یا خودشونو به تازه کاریی میزنن 

برای این دستمون ارزوی موفقیت میکنم  ;)

مدیر محترم جوابتونو دادن ! 

درود

کاربران محترم بارها تکرار شده که مسئولیت خرید هر کالایی و ارزیابی ارزش و قیمت اون کالا فقط و فقط به عهده خریدار هست و اگر مورد خاصی مشاهده میکنید باید گزارش کنید و تاپیک فروشنده رو با پست هایی که احتمال به وجود اوردن چالش رو همراه داره مشکل دار نکنید.متاسفانه با وجود تذکرات قبلی تعدادی از شما که کاربران با سابقه انجمن هم بعضا هستند تکرار میکنید و این چاره ای برای تیم مدیریت نمیگذاره غیر از اخطار و اعمال قانون های شدید تر.دوستانی که تکرار کردند بار آینده شک نداشته باشید که بدون هیچ تذکری برای بار اول دو هفته از دسترسی به انجمن محروم خواهند شد.

ممنونم ! 

واقعا من نمیدونم چرا بعضیا احساس میکنن همش باید حرف بزنن و نظر بدن ؟ 

من صاحب جنس هستم . به هر قیمتی هم که بخوام میفروشمش ! 

اگه خریداری که میخری وگرنه دلیلی نداره که بیای و اضهار نظر کنی ! 

لینک به دیدگاه

من خودم این کارت رو دارم واقعا کارت فوق العاده هست . آقا من وسط بازی از این تست گرفتم روی دمای حدودا 60 درجه بود و دور فن ها روی 2300 بود . جالبیش اینه روی 2300 میچرخیدن فن هاش درصد استفاده از سرعت فن رو 50 درصد مزد یعنی صد درصد که بشه خونه رو باد میبره .. هه . اینو گفتم خریدار بدونه با چی طرفه ... بقیشم که نیاز به تعریف نداره

S4 from TapTalk

لینک به دیدگاه

مدیر محترم جوابتونو دادن ! 

ممنونم ! 

واقعا من نمیدونم چرا بعضیا احساس میکنن همش باید حرف بزنن و نظر بدن ؟ 

من صاحب جنس هستم . به هر قیمتی هم که بخوام میفروشمش ! 

اگه خریداری که میخری وگرنه دلیلی نداره که بیای و اضهار نظر کنی ! 

دوست عزیز

شما هم در نظر داشته باشید که ما در اینجا  اجرای قوانین رو به صورت یکسان و برای همه بدون استثنا اجرا خواهیم کرد و شما هم اگر با نظرات کاربران شرکت کننده در تاپیکتون مخالف بودید باید گزارش میکردید و رعایت نزاکت و ادب در نوشتار هر کاربری برای ما از درجه اول اهمیت قرار داره که شما متاسفانه زیاد رعایت نکردید و شما هم اگر این مورد رو تکرار کنید شامل اعمال قوانین بازدارنده خواهید شد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...