رفتن به مطلب

هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم!-مشکل با پرینتر سامسونگ

Arthur
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام و عرض ادب خدمت همه ی دوستان.
بنده یک عدد چنده کاره Samsung SCX3201G دارم.قابل شما رو هم نداره! 4.gif
خوب اصل مطلب...
چند وقت پیش مشما همراه با کاغذ کشیده شد و چسبید به هیتر و غلطک پرس رو ما رو هم داغون کرد!22.gif45.gif
با توجه به بی لیاقتی سام سرویس خودم تصمیم به تعمیرش گرفتم و موفق شدم و پرینتر بدون هیچ مشکلی کار میکرد.
تا اینکه چند وقت پیش لبه ی بالایی کاغذ رو زخم میکرد و چند روز بعد دیگه اصلا کاغذ رو داخل نمیکشید و گیر میگرفت.
دو-سه روز پیش کل پرینتر رو باز کردم (بعلاوه کارتریج) و پس از روغن کاری و سرویس و چک کردن و تمیز کاری و شارژ مجدد کارتریج دوباره پرینتر رو بستم.
خوشبختانه صداهای اضافی پرینتر (اعم از ویز ویز و جیر جیر 4.gif) از بین رفته اما پرینتر دیگه کاغذ رو داخل نمیکشه!
اصلا هیچ تلاشی برای کشیدن داخل اون انجام نمیده!
حال دوستان گرامی بنظر شما مشکل از کجاست؟قطعه ای باید تعویض بشه؟
این هم Parts Guide که خودم با کمک این پرینتر رو باز و بسته کردم.
پ ن:دفعه اول تعمیر 3 پیچ و دفعه دوم 7 پیچ اضافه اومد که کلا میشه 10 پیچ! 4.gif 4.gif ولی فکر نمیکنم اشکال از این باشه...
این هم تصاویر...
19121677045323637732_thumb.jpg
85219195424619090690_thumb.jpg
29084041596808173638_thumb.jpg
59935307886875145264_thumb.jpg
23302608059135704026_thumb.jpg
22988934183344594157_thumb.jpg
پیشاپیش از کمک همه دوستان ممنونم.

لینک به دیدگاه

پرینتر یک قسمتی داره که کاغذ رو به صورت غلتکی میکشه . اگر اون قسمت حرکت میکنه پس تنظیم نیست و باید کالیبره کنیش . اگر هم حرکت نمیکنه که مشکل داره و ممکنه چرخ دنده ای رو نبسته باشی :D

دستور پرینت میره برای پرینتر ؟ پرینتر عکس العمل نشون میده . این پرینتر کاغذ رو به صورت دستی قبول میکنه ؟ منوال فیدر داره  ؟اگر داره از اونجا کاغذ میکشه ؟

لینک به دیدگاه

پرینتر یک قسمتی داره که کاغذ رو به صورت غلتکی میکشه . اگر اون قسمت حرکت میکنه پس تنظیم نیست و باید کالیبره کنیش . اگر هم حرکت نمیکنه که مشکل داره و ممکنه چرخ دنده ای رو نبسته باشی :D

دستور پرینت میره برای پرینتر ؟ پرینتر عکس العمل نشون میده . این پرینتر کاغذ رو به صورت دستی قبول میکنه ؟ منوال فیدر داره  ؟اگر داره از اونجا کاغذ میکشه ؟

مرسی بابت پاسخگویی.

کلا اون قسمت تکون نمیخوره!

نه مطمعن هستم همه چی رو بستم.

دستور پرینت میره.

پرینت Warm هم میکنه.

عکس العمل نشون میده.به صورت دستی کاغذ قبول نمیکنه.

منوال فیدر نداره.

لینک به دیدگاه

پس احتمال داره یک پیچ رو نبسته باشه که اتصال اون محور برقرار نمیشه . بهتره بازش کنی و از اول با دقت بندی . این پیچهای اضافه کار دستت دادن احتمالا :D

لینک به دیدگاه

پس احتمال داره یک پیچ رو نبسته باشه که اتصال اون محور برقرار نمیشه . بهتره بازش کنی و از اول با دقت بندی . این پیچهای اضافه کار دستت دادن احتمالا :D

از همین میترسیدم!!!

دوباره باز کنم!!

وای خدای من.....

مثل اینکه چاره ای نیست....

فردا باید بازش کنم لامصب رو...

خدایا خودت کمک کن!!! :D

آقا دستت درد نکنه...

خیلی لطف کردی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...