رفتن به مطلب

مشکلی عجیییب کم و زیاد شدن حافظه هارد درایو C

Soroosh.3d
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من هاردم  مثلا 3 مگ  دانلود می کنم 200  مگ  اضافه میشه به درایو سی  24  ساعت که میگذره  2 گییگ  اضافه میشه  بعد چند ساعت و گشتو گزار تو اینترنت  میزنه  low disk Space  

هاردم  کاامل  فورمت کردم نششد  پارتیشن بندی کردم نشششششد   هارد بری  لپ تاپ  هست  DELL  Vostro  1510

کلا  فضای  درایو سی  کمو زییاد میشه  کمممممممک کنیییییییییییییید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گزینه Compress this drive to save disk space رو فعال کردید؟ ممکنه اگر فعال باشه فضای خالی دیسک تغییر بکنه. یک علت دیگرش هم تغییر سایز Page File میتونه باشه که اگر روی اتوماتیک باشه میتونه سایزش تغییر بکنه. یا فولدر Temp که فایل های موقتی بعضی برنامه ها رو ذخیره میکنه.

لینک به دیدگاه

تست کردم فعال نییست 

ویرایش شده توسط Soroosh.3d
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب اون کم وزیاد شدن حجم درایو cمربوط به page file هستش اگر راهنمایی خواستی پیغام بده کامل برات توضیح میدم.نگران نباش هارد خراب نیست کاملا طبعیه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

ببینید اینجا  تو عکس  زده 4 گیگو خورده ای  خالی  داره اما میرم  روی مای کامپوتر  2 گیگ  فری  زده

post-6798-0-56026700-1392627975_thumb.png

لینک به دیدگاه

یه درایو مجازی توی درایو c برای ایمیج از اطلاعاتتون در لبتاپ ها وجود داره منم گاهی این قضیه رو توی لبتاپ خودم دیدم احتمالا از اونه. البته اساتید بیشتر میدونن

ویرایش شده توسط amir_pumpit
لینک به دیدگاه

• 9 سال بعد...
در ۱۳۹۲/۱۱/۲۷ در 00:38، rezagtx گفته است:

دوست خوب اون کم وزیاد شدن حجم درایو cمربوط به page file هستش اگر راهنمایی خواستی پیغام بده کامل برات توضیح میدم.نگران نباش هارد خراب نیست کاملا طبعیه

لطفا در مورد کم و زیاد شدن حجم درایو c در ssd بیشتر توضیح بدید

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، ali11 گفته است:

لطفا در مورد کم و زیاد شدن حجم درایو c در ssd بیشتر توضیح بدید

دادا 10 سال پیش، این تاپیک برای 10 سال پیشه، اصلا چطوری پیداش کردی. تموم شده رفته موضوع. تاپیک قدیمی بالا نیارید، مشکل دارین تاپیک جدید بزنید.

• حالم خوب شد 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...