رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم بازی همراه با مانیتور تا 7 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوستان به دلیل نبود قطعات و تغییرات از طرف خودم تغییراتی در سیستمم ایجاد شد که با قرمز نشون میدم

CPU: Intel i7 4770k

Mainboard: Asus ROG Maximus VI Hero

Ram: 2x8g GSkill Trident x 2666

VGA: Asus 780 GTX DCII OC 3g ddr5

HDD:  2 Tb WD blue & 120 Gb ssd force GS 128

Power: Corsar HX750

Case: Green X7 v2

Monitor: Asus VX228H

Cooler: ThermalRight True Spirit 120M CPU FAN

asus Vx229H بهتره یا VX228H

IPS مهمتره یا پاسخگویی سریع تر؟

229 5ms و 228 1ms

کدوم بهتره؟

ssd چه طوره؟

درود دوست گرامی 

برای گیم پنل ips تاثیر چندانی نداره و یک گیمر بهتره بدون پنل ips برداره و از همه مهمتر برای یک گیمر در انتخاب مانیتور زمان پاسخگویی که شما باید تلاش کنین یک مانیتور با زمان پاسخگویی کم بست بیارید من اگر خودم باشم 228 رو میخرم چون زمان پاسخگوییش 1ms هست و عالیه ! 

ssd طبق تجربه ای که بنده داشتم زیاد ssd جالبی در برابر سامسونگ نیست اما دقت کنین میگم در برابر یامسونگ اما اگر نمیتونین صبر کنین ssd های samsung برسه میتونه بهترین انتخابتون همین باشه !

اما نکته ای دیگه که باید بگم زمان پاسخگویی آن نان به چشم نمیاد اما بهتره 1ms رو انتخاب کنین شما که گیمرین 

رمهایی هم کهانتخاب کردین واقعا عالیست باس 2666 خیلی عالیه و چیپ خوبی به کار رفته توش  ;)

با سپاس

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

درود دوست گرامی 

برای گیم پنل ips تاثیر چندانی نداره و یک گیمر بهتره بدون پنل ips برداره و از همه مهمتر برای یک گیمر در انتخاب مانیتور زمان پاسخگویی که شما باید تلاش کنین یک مانیتور با زمان پاسخگویی کم بست بیارید من اگر خودم باشم 228 رو میخرم چون زمان پاسخگوییش 1ms هست و عالیه ! 

ssd طبق تجربه ای که بنده داشتم زیاد ssd جالبی در برابر سامسونگ نیست اما دقت کنین میگم در برابر یامسونگ اما اگر نمیتونین صبر کنین ssd های samsung برسه میتونه بهترین انتخابتون همین باشه !

اما نکته ای دیگه که باید بگم زمان پاسخگویی آن نان به چشم نمیاد اما بهتره 1ms رو انتخاب کنین شما که گیمرین 

رمهایی هم کهانتخاب کردین واقعا عالیست باس 2666 خیلی عالیه و چیپ خوبی به کار رفته توش  ;)

با سپاس

ssd های سامسونگ گارانتی نداره و این برام مهمه، همچنین 150 تومان گرونترن

درباره مانیتور هم 229 خیلی خوشگلتره (*)

ویرایش شده توسط don corleone
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ssd های سامسونگ گارانتی نداره و این برام مهمه، همچنین 150 تومان گرونترن

بله صحیحه تمام ssd های سامسونگ بدون گارانتیه اما چنین ssd با این کیفیت محاله خراب بشه اما اگر خیلی گارانتی مهمه و میخاین کمتر هزینه کنین همون کورسیر رو بردارین  (*)  ;)

خیلی تو انتخاب قطعه فکر نکنین زودتر جمع کنین و از سیستم لذت ببرین 

شاید قیافه 229 زیباتر باشه اما هیچ وقت فراموش نکنین مدل 228 زمان پاسخگوییش 1ms هست اون 5ms این شاید برای شما تاثیر چشمگیری داشته باشه چون یک گیمرین باز هم انتخاب با خودتون !

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت دوستای گلم

اول از همه باید خدمتتون عرض کنم من قبل از این انتخاب خیلی تحقیق کردم، تقریبا 20 تا سایتو دیدم فهمیدم که 290x چیزی بین 780 و 780ti هست ولی 4 تا نکته مهم وجود داشت:

1- تو بعضی بازی ها 780 به اندازه 2 فریم بهتر بود بعضی ها مساوی و تو بقیه تا 10 فریم کمتر بود 

2- فاصله این 2 تا وقتی زیاد می شد و 290x جلو می زد که رزلوشن از فول اچ دی بیشتر می شد

3-من دارم 780 DCII OC می گیرم که اگه بخوام 290x DCII OC بگیرم 560 تومن اختلاف قیمتشه که کم نیست

عزیز نکته ی چهارم یادت رفت :D

لینک به دیدگاه

عزیز نکته ی چهارم یادت رفت :D

4-کلا با nvidia بیشتر حال می کنم :D

لینک به دیدگاه

از اول میگفتی اینو :D

آخه زمان تحقیق واقعا این علاقه رو کنار گذاشتم ولی دیدم نمیرزه 560 تومن اختلاف و اگه پول داشتم 780ti میگرفتم که قاطعانه اول هست ;)

لینک به دیدگاه

آخه زمان تحقیق واقعا این علاقه رو کنار گذاشتم ولی دیدم نمیرزه 560 تومن اختلاف و اگه پول داشتم 780ti میگرفتم که قاطعانه اول هست ;)

برادر من خوب اونم بخوای با کولر غیررفرنس بگیری 2900-3000 تومن واست آب  میخوره!حداقل 500 گرونتر درمیاد :lol: ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز 780ti اصلا نمیارزه با قیمتی که داره و الان به صرفه ترین کارت تو کارتای nvidia فقط 780 هست !

لینک به دیدگاه

دوست عزیز 780ti اصلا نمیارزه با قیمتی که داره و الان به صرفه ترین کارت تو کارتای nvidia فقط 780 هست !

من باهاتون موافقم

لینک به دیدگاه

دوستان به دلیل نبود قطعات و تغییرات از طرف خودم تغییراتی در سیستمم ایجاد شد که با قرمز نشون میدم

CPU: Intel i7 4770k

Mainboard: Asus ROG Maximus VI Hero

Ram: 2x8g GSkill Trident x 2666

VGA: Asus 780 GTX DCII OC 3g ddr5

HDD:  2 Tb WD blue & 120 Gb ssd force GS 128

Power: Corsar HX750

Case: Green X7 v2

Monitor: Asus VX228H

Cooler: ThermalRight True Spirit 120M CPU FAN

asus Vx229H بهتره یا VX228H

IPS مهمتره یا پاسخگویی سریع تر؟

229 5ms و 228 1ms

کدوم بهتره؟

ssd چه طوره؟

منم چندتا نکته رو بگم

1. مانیتور برای شما باید زمان پاسخگویش پایین باشه چون واسه گیم میخواین

2.رم رو دارین الکی هزینه میکنین اولا 8 گیگ کافیه و دوما باس بالا نیاز ندارین واسه گیم

3. پاور گرین بردارید بهتره به نظرم ارزونتر و گارانتی بهتر

4. مانیتور 22 کوچیکه منم 22 دارم به فکر مانیتور بزرگتر هستم

رم رو میتونید بعدا هم ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم چندتا نکته رو بگم

1. مانیتور برای شما باید زمان پاسخگویش پایین باشه چون واسه گیم میخواین

2.رم رو دارین الکی هزینه میکنین اولا 8 گیگ کافیه و دوما باس بالا نیاز ندارین واسه گیم

3. پاور گرین بردارید بهتره به نظرم ارزونتر و گارانتی بهتر

4. مانیتور 22 کوچیکه منم 22 دارم به فکر مانیتور بزرگتر هستم

رم رو میتونید بعدا هم ارتقا بدید

درود داداش !

درباره ی نکته ی اولتون باید بگم که بله صحیحه منم همینو عرض کردم !

نکته ی دوم دیشب بحث سر همین بود که ایشون عاشق 16 گیگ هستن و حتما باید رمشون 16 باشه ما نمیتونیم جلو خریدار رو بگیریم ! اما پیشنهاد میدیم !

پاور انتخابی ایشون خوبه و بنظرم نیاز نیت گرین بردارن !

مانیتورکه دیگه خیلی گفتم ! 

"""" باز هم میگم دوست عزیز برای سوکت 1150 همیشه دو ماژول استفاده کنین اگر میخواهین کارایی بیشتری بدهد مثلا 8*2 یا 4*2 """"" 

لینک به دیدگاه

درود داداش !

درباره ی نکته ی اولتون باید بگم که بله صحیحه منم همینو عرض کردم !

نکته ی دوم دیشب بحث سر همین بود که ایشون عاشق 16 گیگ هستن و حتما باید رمشون 16 باشه ما نمیتونیم جلو خریدار رو بگیریم ! اما پیشنهاد میدیم !

پاور انتخابی ایشون خوبه و بنظرم نیاز نیت گرین بردارن !

مانیتورکه دیگه خیلی گفتم ! 

"""" باز هم میگم دوست عزیز برای سوکت 1150 همیشه دو ماژول استفاده کنین اگر میخواهین کارایی بیشتری بدهد مثلا 8*2 یا 4*2 """"" 

درباره مانیتور که باید بگم من اونقدر فکر نکنم زمان پاسخ گویی مهم باشه چون اونقدر به گیم حساس نیستم

و اینکه تو سایت های خارجی خیلی از کیفیت پنل IPS تعریف می کردند و می گفتن کیفیت رنگش خیلی بهتره

در مورد رم هم 2 تا 8 هست و من میخوام این سیستمو تا چند سال دست نزنم و فقط sli کنم برای همین یم سره دارم می کنم کارو و من فقط برای گیم نمی خوام و ممکن هست برای نرم افزارهای مختلف بهش نیاز داشته باشم

درمورد 2666 بودنش هم به دو دلیل انتخاب کردم یکی اختلاف قیمت کم با 2400 و دیگری 2*8 بودنش، 2400 موجود 4*4 هست که به نصیحت شما گوش کردم

یه سوالی داشتم اینکه wireless رو external بگیرم یا داخلی و اینکه چی بگیرم؟

لینک به دیدگاه

این سیستم برای گیم شما دارید می بندید اولین چیزی که به چشم ادم میاد هر کسی که حتی از سیستم چیزی ندونه اول مانیتورو میبینه میگه چه سیستم شاخیه .... مدل های 228 21.5 اینچ می باشند و 238  23 اینچ فول هستن و عریض نیستن ضمنا پنل  ips  کلا برای کارای گرافیکی و گیم می باشد چون تقویت سه رنگ اصلی رو بر عهده دارد و شفافیت و کیفیت خیلی بیشتری نسبت به پنل معمولی دارد اینا رو من از خودم در نمیرام  من خودم دارم این مانیتور وتستش کردم چه قدر هم که کیس خوبی ببندی همه اینا به مانیتور ختم میشه به نظر من ارزششو داره  MX239h  ASUS

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

عزیز عکس سیستم رو بزار من وقتی داشتم عکسشو می گرفتم مموری توی دوربین نبود :wub:

لینک به دیدگاه

عزیز عکس سیستم رو بزار من وقتی داشتم عکسشو می گرفتم مموری توی دوربین نبود :wub:

اخه سیستمو باز نکردم

هم امتحان دارم

هم مانیتور ندارم

شما که تو جریانید :(

لینک به دیدگاه

دوستان

دست همتون درد نکنه

من دیروز سیستممو گرفتم فقط همونطور که تو پست قبل گفتم مانیتور ips asus کلا تموم شد و هیچ جا گیر نمیاد

برای همین من بی مانیتور گرفتم سیستممو :(

الان تنها گزینه ای که میمونه 27 اینچ هست که به نظره من خیلی بزرگ هست

بدون توجه به قیمت و اینکه فاصله من با مانیتور 60 سانتر هست گرفتن اون منطقی هست؟

لینک به دیدگاه

دوستان

دست همتون درد نکنه

من دیروز سیستممو گرفتم فقط همونطور که تو پست قبل گفتم مانیتور ips asus کلا تموم شد و هیچ جا گیر نمیاد

برای همین من بی مانیتور گرفتم سیستممو :(

الان تنها گزینه ای که میمونه 27 اینچ هست که به نظره من خیلی بزرگ هست

بدون توجه به قیمت و اینکه فاصله من با مانیتور 60 سانتر هست گرفتن اون منطقی هست؟

با این قیمت نه!ولی 27 اینچ خوب چیزیه!:دی

لینک به دیدگاه

27 خیلی باهاله به نظر من واسه فیلم نگاه کردن خوبه بازی رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز کاربر S.A.M.U.R.A.I یکی برای فروش داره.اینم لینکش

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26211&page=6

لینک به دیدگاه

1.       Intel Core i7-4770K

2.       ASUS Z87-A LGA1150 Z87 MB

3.       Kingstone HyperX Beast 2*4GB 2400

4.       ASUS GTX 780 Ti OC DCII

5.       Green X7 Cougar White

6.       Green GP850B-OC

7.       Seagate Barracuda 2TB 7200 RPM

8.       Cooler THERMALRIGHT ARCHON Rev.A

9.       ASUS VS247HR 24inch LED Monitor

اگر تونستی 500هزار به بودجهات اضافه کنی مانیتور  ASUS MX279H AH-IPS 27inch Monitor بگیر

بعدا هم یک ssd اضافه کن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...