رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم بازی همراه با مانیتور تا 7 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

عزیز گرافیک رو ببین مخصوصا تو بازی Crysis3

البته هنوز ادامه داره

ببخشید لینک یادم رفت

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=26589#entry296727

البته توی این تست ها مدل خاصی از 780 وجود داره به اسم گیگاهرتز!شما باید 290X رو با 780 برند MSI توی همون بنچمارک ها مقایسه کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 121
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

برای تایید حرف دوستان باید بگم که R9 290X غیر رفرنس تو بعضی بازی ها مثله Batllefield حتی بهتر از 780Ti عمل کرده !!

لینک به دیدگاه

ناراحت شدیییییی؟؟؟لحنم بد بود؟؟؟ :D نازیییییییی ببخشید....با Review چیکار داری؟؟؟انقد بدم میاد بعضیا این FRAME رو یاد گرفتن....مهم اینه که بازی کاملا روون و بدونه لگ اجرا بشه...حالا 10تا FRAME بالاتر یا پایینتر که چشمو مغز انسان تفاوتشو حس نمیکنه... بعدم از استارتر معذرت میخوام اینجا جای این بحسا نیست ولی بعضی مواقع نمیشه جواب نداد...دوستان تجریبیات جالبی دارن آخه :lol:

الان به نظر شما 20 فریم بر ثانیه با 30 فریم بر ثانیه یکیه !!! شما که تجربیاتت جالب تره  :D

لینک به دیدگاه

من یکم از اون چیزی که شما نداریو به خرج میدم و دیگه بیشتر از این جوابتو نمیدم...مدرکو سند هم دارم...بگممم؟؟؟بگم؟؟؟LOL ;) :lol:

تو که جنبه بحث نداری بحث نکن چرا توهین میکنی ؟! تقریبا همه قبول دارن R9 290X قوی تر از 780 هست . حتی R9 290 تو بعضی بازیا بهتر عمل میکنه .

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز شما خیلی دارین رو پاور بودجه میزاری ، پاور 850 گرین من تو سیستم دوستم (دشمنم :D ) هر کاری کردم کم بیاره نشد ! شما با پول اضافه میتونی گرافیک بهتر یا مانیتور بهتر بداری . یه چیز دیگه این که هیچ وقت کیفیت رو فدای زیبایی نکن که مثلا قطعات کیست *ست* بشه .شما بهترین چیزایی که میتونی انتخاب کن اگه تو دو تا چیز گیر کردی اون موقع به ظاهر گیر بده .کیس هم به نظر من X7 با توجه به این که فن هاش فن های شرکت کوگار هست خیلی خوبه .

ویرایش شده توسط rastin
لینک به دیدگاه

الان به نظر شما 20 فریم بر ثانیه با 30 فریم بر ثانیه یکیه !!! شما که تجربیاتت جالب تره  :D

دوست عزیز تو اون رنجو نمیگم دیگه از 40...45 به بعد هیچ تفاوتی احساس نمیکنی...

لینک به دیدگاه

تو که جنبه بحث نداری بحث نکن چرا توهین میکنی ؟! تقریبا همه قبول دارن R9 290X قوی تر از 780 هست . حتی R9 290 تو بعضی بازیا بهتر عمل میکنه .

والا من توهینی نکردم...بعضیا  قدرت های فرا بشری دارن از رو Text لحن تشخیص میدن به منچه!!!! :) حالا شما ببخش...بجای این حرفا بیشتر رو موضوع اصلی تمرکز کنید.(با لحنه دوستانه)

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

دوست عزیز تو اون رنجو نمیگم دیگه از 40...45 به بعد هیچ تفاوتی احساس نمیکنی...

دوست عزیز تو بیشتر بنچمارک ها 780 تو بازی کرایسیس 3 ،  30 فریم میده و این اصلا چیز خوبی نیست ! اما R9 290X بهتره .

لینک به دیدگاه

درود

کاربر عزیز Hooman.tk لطفا با لحن دوستانه تری با دوستان مکالمه کنید چون اینجا همه دوست شما هستن .

پستهای نامربوط پاک شد

با سپاس

لینک به دیدگاه

بحث جالبی شد  :lol: . ولی باز تاکید می کنم R9 290X یه چیزی بین 780 و 780ti هست و تو بعضی بازی ها از 780ti هم رد میشه . 

لینک به دیدگاه

تو بازی crysis 3  تفاوت 290x و780  خیلی هست  قیمتشون رو دیدی 300 هزار تومن فقط برای 5 تا فریم

لینک به دیدگاه

حداقل 40 فریم و تو این بازی این قدره اختلافشون ، تو بازی هایه دیگه با 780ti اختلافش در حد 4 یا 5 فریم هست .

لینک به دیدگاه

منظورت بین 780 با 290x  رو میگی     42  و 45   اینو من از خودم در نمیارم  عزیزم  در 1080

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

منظورت بین 780 با 290x  رو میگی     42  و 45   اینو من از خودم در نمیارم  عزیزم  در 1080

مگه من چیزی گفتم ؟! در هر حال باید قبول کنیم R9 290X بهتر از 780 هست . 

لینک به دیدگاه

برادر من به من که هیچی نمیرسه ولی اینو میگم که در ایران فعلا با وضیعت فعلی به صرفه تره  ما قسط جسارت نداریم همین طوری دوره هم هستیم و داریم از تجربیات شما استفاده می کنیم  :)  :)

ویرایش شده توسط W/!\NTED
لینک به دیدگاه

قبلا که 290  انلاک می شد به 290x   خیلی به صرفه تر بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیزم واقعا در شخصیت کاربران لیون نیست باهم اینجوری حرف می زنید....

بدون در نظر گرفتن قیمت کارتهای رده high end به این صورت هستن

780ti - 290x

780 - 290

780 رقیبش 290 هست و با این باید مقایسه بشه نه با 290x

من خودمم 780 دارم فکر نکنید دارم الکی حرفی می زنم، واقعیت رو باید قبول کرد چه 1 فریم تفاوت باشه چه 10

از نظر شخصی من در حال حاضر 780 بهترین گزینه برای خرید هست به نسبت قیمت به کارایی بخصوص مدلهای غیر رفرنس

لینک به دیدگاه

ما برای تمام کاربران لیون احترام خاصی قائل هستیم  و این گفتگو دوستانه هست و فقط برای بالا بردن سطح آگاهی از PC نه چیزه دیگه  :)

لینک به دیدگاه

تو بازی crysis 3  تفاوت 290x و780  خیلی هست  قیمتشون رو دیدی 300 هزار تومن فقط برای 5 تا فریم

دوست گرامی

شما فقط یک گیم رو نباید مدنظر قرار بدید...باید کلی تر نگاه بندازید

توی همون ریویویی که خودتون گفتین برم ببینم و رفتم دیدم!از خیلی جهات(حالا نگیم همه جهات!)290X قوی تر ظاهر شده حتی برخلاف گفته ی شما این کارت توی مبحث Performance/Price سرتر از 780 هستش

post-10952-0-89838800-1392559392_thumb.gif

در ضمن در کارتهای رده بالا همین چند فریم بعضاً باعث تفاوتهای چند صد هزار تومنی میشن(این جور مسائل نه تنها توی کارتهای گرافیک بلکه توی خیلی از محصولات دیگه مثل اتومبیل و وسایل خونگی و چه چه دیده میشن)

شما با این کارت دارید بازده و خروجی یک کارت 3 میلیونی مثل تایتان رو میگیرید!پس مشخصه که این کارت ارزش خیلی خوبی به نسبت 780 داره...ضمن اینکه در این که کارتهای انویدیا overpriced هستن هم بحثی نیست(من خودم هم از انویدیا استفاده میکنم بحث بحث تعصب و اینجور مسائل مطرح نیست)

شما مطلبی هم در مورد cuda مطرح کردید...هسته های کودا ربط مستقیمی به گیم ندارن و بیشتر توی کارهای رندرینگ و ادیتینگ ویدئو و این قبیل کارها کاربرد دارن..ولی بطور غیر مستقیم میتونن تاثیر جزئی توی پرفورمنس داشته باشن

در ضمن اگه توجه کرده باشید اینجا تاپیک برای راهنمایی استارتر هست نه بحث در مورد کارت گرافیک...من پیشنهادم به ایشون دو تا کارت 290X یا 780Ti هستن

امیدوارم توضیحاتم قانع کننده بوده باشه @};-

ویرایش شده توسط SaeidKoochooloo
لینک به دیدگاه

من همون اول هم گفتم که ما اینجا هستیم که  یه چیزی یاد بگیریم از شما  و اینکه در مورد گرافیک باید بگم که درایران هم به صرفه تره و هم کارایی بیشتر داره از اونجایی که دوستمون گفتن من برای  game  سیستم میخوام  گفتم تفاوت چندانی نداره برای چند فریم 300 هزار تومن بیشتر  بدین 

لینک به دیدگاه

الان کارت تایتان به نظر شما ارزش 3 تمون راداره با توجه به کاراییش یا دو کارت 770 رو sli  کنی بهتره با 2400 در ایران به نظر من اول قیمت کالا مهمه با توجه به کارایش 

لینک به دیدگاه

الان کارت تایتان به نظر شما ارزش 3 تمون راداره با توجه به کاراییش یا دو کارت 770 رو sli  کنی بهتره با 2400 در ایران به نظر من اول قیمت کالا مهمه با توجه به کارایش 

کارت تایتان هنوز هم یکی از بهترین های دنیاست و در این قضیه شک نکنید!قیمتش رو من هم موافقم که مناسب نیست و پرته!ولی بازده بالایی هم داره و برای کسی که گیمینگ واسش مهمه!ولی همونطور که دوستمون هم اشاره داشتن 290X با 780ti مقایسه میشه از لحاظ بازده و نه 780...قیمت 780ti هم حدود 2800 هستش!البته من نمیدونم دوستمون در نهایت چطور نتیجه گرفتن 780 به صرفه تره در حالی که توی فروم و ریویو های مختلف به این موضوع اشاره شده که 290X صرفه ی بهتری نسبت به 780 داره...فکر هم نمیکنم برای کسی که 7 میلیون تومن داره برای گیمینگ هزینه میکنه 300-400 تومن بالا-پایین باعث بشه کلاً قید سیستم رو بزنن!

در مورد SLI کردن و مشکلاتش هم بحث های زیادی شده که در فروم موجوده میتونید جستجو کنید

قلب تپنده ی یک سیستم گیمینگ کارت گرافیکشه!تا اونجایی که امکان داره باید سعی کرد روی این مورد خرج بشه...یعنی اولویت نسبی بالاتری بهش داد

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد خدمت دوستای گلم

اول از همه باید خدمتتون عرض کنم من قبل از این انتخاب خیلی تحقیق کردم، تقریبا 20 تا سایتو دیدم فهمیدم که 290x چیزی بین 780 و 780ti هست ولی 4 تا نکته مهم وجود داشت:

1- تو بعضی بازی ها 780 به اندازه 2 فریم بهتر بود بعضی ها مساوی و تو بقیه تا 10 فریم کمتر بود 

2- فاصله این 2 تا وقتی زیاد می شد و 290x جلو می زد که رزلوشن از فول اچ دی بیشتر می شد

3-من دارم 780 DCII OC می گیرم که اگه بخوام 290x DCII OC بگیرم 560 تومن اختلاف قیمتشه که کم نیست

لینک به دیدگاه

دوستان به دلیل نبود قطعات و تغییرات از طرف خودم تغییراتی در سیستمم ایجاد شد که با قرمز نشون میدم

CPU: Intel i7 4770k
Mainboard: Asus ROG Maximus VI Hero
Ram: 
2x8g GSkill Trident x 2666

VGA: Asus 780 GTX DCII OC 3g ddr5

HDD:  2 Tb WD blue & 120 Gb ssd force GS 128

Power: Corsar HX750

Case: Green X7 v2
Monitor: 
Asus VX228H

Cooler: ThermalRight True Spirit 120M CPU FAN

asus Vx229H بهتره یا VX228H

IPS مهمتره یا پاسخگویی سریع تر؟

229 5ms و 228 1ms

کدوم بهتره؟

ssd چه طوره؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...