رفتن به مطلب

آشپزخانه ی AMD مشغول آماده سازی R9 280 است

Recommended Posts

شرکت AMD در کنار آماده سازی R7 265 مشغول کار برای عرضه ی کارت دیگری از سری R9 است. کارت R9 280 بر اساس هسته ی پردازشی از خانواده ی تاییتی و مشخصاتی مشابه HD 7950 تا پیش از Computex 2014 وارد بازار خواهد شد. چیپ این کارت مجهز به 1792 جریان پردازشی، 112TMU، 32 ROPs، و رابط حافظه ی 384 بیتی با حجم 3 گیگابایت DDR5 است.

pc7x2oivpdd4s0n7jonv.jpg

هسته ی R9 280 می تواند بالای 800 مگاهرتز فرکانس داشته باشد و فرکانس موثر حافظه ی آن احتمالا" 5 گیگاهرتز است. با توجه به این مسئله که قیمت R9 280X بر روی کاغذ قرار بود معادل 300 دلار باشد، می توان انتظار داشت قیمت کارت R9 280 نیز زیر 300 دلار باشد تا بازار کارتهای زیر 300 دلار گرمتر شود.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

پس احتمالا یه Ti  جدید هم معرفی بشه

280X قرار بود 300 دلار باشه که به لطف miner  های عزیز شده 500 دلار ( تازه دیروز 580 دلار بود )

newegg - 280X

ویرایش شده توسط Mahdi-Lion
لینک به دیدگاه

پس احتمالا یه Ti  جدید هم معرفی بشه

280X قرار بود 300 دلار باشه که به لطف miner  های عزیز شده 500 دلار ( تازه دیروز 580 دلار بود )

newegg - 280X

ممنونم مهدی جان، درسته، در متن هم اشاره شده بود که قرار بود 300 دلار باشد، که متن گزارش اصلاح گردید. ماشالا به این تیز بینی شما. @};- :blush:

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

760TI بزودی میادش

یه چیزی تو مایه های 670 هست

به احتمال زیاد یخورده قویتره

جوری که فاصله بین 760 و 770 رو میخواد پر کنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خسته نباشی آرمین جان .البته باید گفت که واقعا بازار کارت گرافیک در گیری جنگ تمام عیار تکنولوژی شده و این وسط ما گیمرها داریم بمباران میشیم!

لینک به دیدگاه

خسته نباشی آرمین جان .البته باید گفت که واقعا بازار کارت گرافیک در گیری جنگ تمام عیار تکنولوژی شده و این وسط ما گیمرها داریم بمباران میشیم!

رضا جان، ای کاش حداقل در این جنگ چیز جدیدی وارد بازار می شد، متاسفانه هر دو شرکت AMD و nVidia سخت مشغول Rebranding هستند و کارت های سابق خود را بهینه سازی و به نام جدید وارد  میکنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا اینقدر کارت دارن میدن بیرون معلوم نیست برای چی

رفتیم توی برج 2 از سال 2014 هنوز خبر رسمی و درست حسابی از بازی های درست درمون نیومده که کی میخوان بیان، شاید کمتر از تعداد انگشتان یک دست هستن گیمهای بدرد بخور و گرافیکی 2014

این تغییر نسل کنسول ها هم بد چیزیه انگار

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

تا حالا چندبار خودم قصد تعویض کارتم رو داشتم ولی خوب چون بازی جالبی دیگه بعد از بتل و کالاف نیومده منصرف شدم. یه حس بدی بهم میگه دیگه بازی دندون گیری برای سیگنل پلیر نمیاد و خیلی بازی ها بصورت مولتی پلیر میخاد عرضه بشه. اگه اینجوری بشه دیگه سیستمو آپدیتش نمیکنم و به فکر کپسول باید باشم البته فکر نکنم زیاد فرقی با بازی های پی سی داشته باشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا حالا چندبار خودم قصد تعویض کارتم رو داشتم ولی خوب چون بازی جالبی دیگه بعد از بتل و کالاف نیومده منصرف شدم. یه حس بدی بهم میگه دیگه بازی دندون گیری برای سیگنل پلیر نمیاد و خیلی بازی ها بصورت مولتی پلیر میخاد عرضه بشه. اگه اینجوری بشه دیگه سیستمو آپدیتش نمیکنم و به فکر کپسول باید باشم البته فکر نکنم زیاد فرقی با بازی های پی سی داشته باشه.

دوست خوب بازی های عالی توراهه من تعجب میکنم تازه نسل شروع شده من سیستم بستم بخاطر همین بازی ها

چند روز دیگه باید بریم به ملاقات با مستر تیف در Thief 3 !!هنوز خاطره تیف 1و deadly shadows  رو نمیتونم فراموش کنم.

احتمال 1000%gta v برای pc عرضه میشه اونم چه عرضه ایی با dx11!!

باید مراقب سگ های نگهبان هم باشیم !!!

و آخرزمان بازی هم در راهه گرلت بزرگ اهل ریویا witcher 3 the Wild hunt!!نمیخواید شکار وحش برید؟؟

عنوان پشت عنوان میاد .نفرمایید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...