رفتن به مطلب

مشاوره خرید سیستم تا 5/800

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان میخوام یه سیستم همراه مانیتور بگیرم بودجه 5/800 کاربرد: برنامه نویسی-گیم-فیلم-وبگردی. نظرتون درباره این سیستم چیه? آینده نگری هم کمی در نظر گرفتم..cpu:‎ ‎4770k main:‎ z87-a ram:‎ kingston hyperxbest ‎2x4‎ ‎2400‎ hdd:‎ seagate barcuda ‎2tb odd:asus ssd:‎ samsung ‎840‎ pro ‎128‎ vga:‎ gigabayte gtx770 ‎2Gb case:‎ x7‎ ver2‎ power:‎ green ‎850‎ cooler:‎ enermax etd-t60‎ vd monitor:‎ asus vx229h fhd ips

لینک به دیدگاه

داداش فقط شک بنده در مورد کیفیت اون مدل رم کینگستون و مانیتور که با توجه به اینکه آی پی اس هست زمان پاسخگوییش 5میلی ثانیه هست تو بازی مشکل ایجاد میکنه یا نه ? البته بعضیا میگن تفاوت زمان پاسخگویی تو مانیتور 5میلی ثانیه با مانیتور 2میلی ثانیه زیاد احساس نمیکنی

ویرایش شده توسط Blacksound
لینک به دیدگاه

دوستان رم میخوام از برند Gskil‏ بگیرم.ایا کولر که اون مدل قیمتش 230هست یه مدل دیگه ارزون تر انتخاب کنم رم جی اسکیل رو بگیرم یا همون کولر خوبه دست نزنم حدود هفتاد تومن افزایش بودجه بدم? دو تا ماژول 4گیگی با فرکانس 2400بگیرم..جی اسکیل کدوم مدلو پیشنهاد میدید ?

لینک به دیدگاه

دوستان رم میخوام از برند Gskil‏ بگیرم.ایا کولر که اون مدل قیمتش 230هست یه مدل دیگه ارزون تر انتخاب کنم رم جی اسکیل رو بگیرم یا همون کولر خوبه دست نزنم حدود هفتاد تومن افزایش بودجه بدم? دو تا ماژول 4گیگی با فرکانس 2400بگیرم..جی اسکیل کدوم مدلو پیشنهاد میدید ?

سیستمه خوبی انتخاب کردی...فقط رمو Kingston نگیر اصلا کاراییش با چیزی که تو کاغذ نوشته یکی نیست...G.Skill انتخاب خوبیه Trident...کولرتم من دارم واقعا کاراییش خوبه قیافشم بد نسیت حداقل رنگش عوض میشه از تکراری بودن درمیاد :)

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

داداش trident ‎‏ دو تا 4گیک با فرکانس 2400 مگه هست ?من فکر میکردم tridentواسه ماژولای 16 گیگی و با فرکانس بالای 2400هست..میشه قیمت تقریبی این مدلو بدی trident ‎2x4‎ 8Gb ‎2400mhz

لینک به دیدگاه

داداش trident ‎‏ دو تا 4گیک با فرکانس 2400 مگه هست ?من فکر میکردم tridentواسه ماژولای 16 گیگی و با فرکانس بالای 2400هست..میشه قیمت تقریبی این مدلو بدی trident ‎2x4‎ 8Gb ‎2400mhz

درود

قیمت درحدود400تومن هست

البته برای اورکلاک اصلا پیشنهاد نمیشه!

چون چیپ ضعیفی داره

فعلا بین رم های موجود دربازار gskill ares 2400 2*4g گزینه منطقی هست

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز هست...باید تو بازار بگردی...البته یه زنگ به لیون بزن شاید برات گیر آوردن...این لینکو ببین اونا با چه قیمتای مفتی خرید میکنن :(  http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16820231587

لینک به دیدگاه

در ضمن VGA هم اگه میتونی اینو بگیر که تو سری 770 حرف اولو میزنه  Inno3D GTX 770 iChill HerculeZ X3 Ultra 2GD5

خیلی هم خوشکله :) 8-X

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

دوستان با توجه به اینکه میگید چیپ ‏trident‏ واسه اورکلاک ضعیفه البته من فعلا قصد اور ندارم شاید دوسال دیگه اونم مطمئن نیستم میخوام از همه لحاظ اوکی باشن.با این حساب Gskill Ripjawsx 2x4=8GB 2400mhz DDR3 اینو بگیرم یا ares‎‎‏ کدومشون از نظر کیفیت چیپ زمان تاخیر پایین سرعت و کارایی مناسب هستن ??

لینک به دیدگاه

درباره vgaایا inno ‎3dواقعا نسبت به gigabyte ‎770قوی تر و مناسبتره ? اخه میگن سیستم خنک کنندگی از لحاظ کولینک گیگا مناسبتره همچنین کیفیت و گارانتی خوبی داره...کولینگ و کیفیت innoهمچنین گارانتیش چطوره ?درباره اینم یه راهنمایی بکنید ممنون میشم .

لینک به دیدگاه

درباره vgaایا inno ‎3dواقعا نسبت به gigabyte ‎770قوی تر و مناسبتره ? اخه میگن سیستم خنک کنندگی از لحاظ کولینک گیگا مناسبتره همچنین کیفیت و گارانتی خوبی داره...کولینگ و کیفیت innoهمچنین گارانتیش چطوره ?درباره اینم یه راهنمایی بکنید ممنون میشم .

راستش در مورد گارانتی اطلاعی ندارم ولی مطمئن باش از گیگا بهتره...کلی ازش Review دیدم...بنچمارکاش هم تو نت هست یه چک بکن...

لینک به دیدگاه

ممنون ..دوست عزیز سایت یا جایی رو تو تهران سراغ دارید که inno ‎770 دو گیگشو موجودی داشته باشه.قیمتش تقریبیشو اطلاع دارید ? قیمت گیگا 1/250تومن بود..چند تا سایتو نگاه کردم inno ‎3d ‎770رو موجودی نداشتن.به لیون هم زنگ زدم گفتن فقط ایسوس داریم ..گفتم نمیتونید واسم یه دونه بیارید ? گفتن نه نمیشه !

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا همیشه اینجوریه چیزی تکو خوبه همیشه کم میارن فرتی هم تموم میشه...نه مطصفانه جایی رو نمیشناسم...تنبلی نکن پاشو برو بازار :) خرید اونجوری که از خریده اینترنتی بیشتر حال میده :D :p

لینک به دیدگاه

دوستان من هنوز جوابمو نسبت به این موضوع نگرفتم..مانیتور asus vx229h fhd ipsرو میخوام بگیرم زمان پاسخگوییش 5میلی ثانیه هست ایا تو بازی مشکل ایجاد میکنه ?? تو بازیهای مثل pesو need for speedو دیگر بازیها تو تصاویر سریع منظورمه ..اگه مشکل ایجاد میکنه برم سراغ مدل دیگه مثل vx228h‏ زمان پاسخگوییش 1 میلی ثانیه هست و پنلش tnهست.خواهشا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هنوز جوابمو نسبت به این موضوع نگرفتم..مانیتور asus vx229h fhd ipsرو میخوام بگیرم زمان پاسخگوییش 5میلی ثانیه هست ایا تو بازی مشکل ایجاد میکنه ?? تو بازیهای مثل pesو need for speedو دیگر بازیها تو تصاویر سریع منظورمه ..اگه مشکل ایجاد میکنه برم سراغ مدل دیگه مثل vx228h‏ زمان پاسخگوییش 1 میلی ثانیه هست و پنلش tnهست.خواهشا راهنمایی کنید

درود دوست عزیز / مشکل ایجاد نمیکنه آنچنان اما اگر شما یک گیمری همیشه برین طرف یک مانیتوری که زمان پاسخگویی کمتری رو داره برای بازی پنل IPS بی ارزشه و هیچ ارزشی نداره و اصلا پیشنهادن میشه اگر نظر منو بخواین VX228H واقعا انتخاب بهتری برای شما خواهد بود !

لینک به دیدگاه

سیستمه خوبی انتخاب کردی...فقط رمو Kingston نگیر اصلا کاراییش با چیزی که تو کاغذ نوشته یکی نیست...G.Skill انتخاب خوبیه Trident...کولرتم من دارم واقعا کاراییش خوبه قیافشم بد نسیت حداقل رنگش عوض میشه از تکراری بودن درمیاد :)

دوست عزیز نظر شخصیته من که خریدم البته 2*8خیلی هم راضی ام فقط مادربرد  قدرتمند میخواد تا باسش تا 2800 بره اونموقع متوجه میشی تبلیغاته که کینگیستون خوب نیست

لینک به دیدگاه

دوستان با توجه به اینکه میگید چیپ ‏trident‏ واسه اورکلاک ضعیفه البته من فعلا قصد اور ندارم شاید دوسال دیگه اونم مطمئن نیستم میخوام از همه لحاظ اوکی باشن.با این حساب Gskill Ripjawsx 2x4=8GB 2400mhz DDR3 اینو بگیرم یا ares‎‎‏ کدومشون از نظر کیفیت چیپ زمان تاخیر پایین سرعت و کارایی مناسب هستن ??

جواب این سوالمو هم بدید ممنون میشم.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جواب این سوالمو هم بدید ممنون میشم.

دوست عزیز با توجه به تامینگهایی که بین این دو بررسی شد رم G.SKILL Ripjaws Z Series 8GB (2 x 4GB) میتونه گزینه ی بهتری براتون باشه چون تایمینگهاش واقعا عالیه و شاید بتونین یه کارایی باهاش بکنین و فکر کنم میشه فرکانس 2666 رو با تایمینگ 11,13.13.35 زد ! 

و درباره ی سری ترایدنت باید عرض کنم که باس 2400 خوب نتونسته عمل کنه اما بعضی از ترادینتها با باس 2666 واقعا عالی در میاد اما اونایی که تازه ساخته شرکت g.skill نه قدیمیاش رو دارم میگم ولی 2666 کلا دارای چیپ خوبیه ! با توجه به تجربه 

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز / مشکل ایجاد نمیکنه آنچنان اما اگر شما یک گیمری همیشه برین طرف یک مانیتوری که زمان پاسخگویی کمتری رو داره برای بازی پنل IPS بی ارزشه و هیچ ارزشی نداره و اصلا پیشنهادن میشه اگر نظر منو بخواین VX228H واقعا انتخاب بهتری برای شما خواهد بود !

ممنون ‏...دوست عزیز کاربردم فقط گیم نیست در کنار کیم فیلم هم میبینم کیفیت و واقعی بودن رنگا تو فیلم هم واسم مهمه..پنل تی ان هم میگن کیفیت رنگاش و زاویه دید خوبی نداره..با این حساب بنده یا باید کیفیت و واقعی بودن رنگارو فدای زمان پاسخگویی تو بازی کنم یا زمان پاسخگویی رو فدای واقعی بودن رنگا تو فیلم و زاویه دید خوب مانیتور بکنم..ایا درست متوجه شدم یا نه ‏‏?‏ ‏
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون ‏...دوست عزیز کاربردم فقط گیم نیست در کنار کیم فیلم هم میبینم کیفیت و واقعی بودن رنگا تو فیلم هم واسم مهمه..پنل تی ان هم میگن کیفیت رنگاش و زاویه دید خوبی نداره..با این حساب بنده یا باید کیفیت و واقعی بودن رنگارو فدای زمان پاسخگویی تو بازی کنم یا زمان پاسخگویی رو فدای واقعی بودن رنگا تو فیلم و زاویه دید خوب مانیتور بکنم..ایا درست متوجه شدم یا نه ‏‏?‏ ‏

خواهش میکنم دوست عزیز / برای یکگیمر حرفه ای واقعا زمان پاسخگوییش براش باید مهم باشه اما اگر باز میخواین فیلم هم ببینین اونایی که ips دارن دارن بهتر عمل میکنن در نهایت من میگم فیلم بیشتر میبینن یا بیشتر یک گیمر هستین ؟ اگر هر دو هست همون 229 تهیه کنین داداش اما اگر یک گیمر حفه ای هستین بازم میگم و تاکید میکنم زمان پاسخگویی مهم خواهد بود !!!( حتما بدونین که یک مانیتور 5ms با یک مانیتور 1ms زمان پاسخگوییش تو بازی هیچ وقت بدون تاثیر نخواهد بود و تثیر خواهد داشت )

لینک به دیدگاه

اقا اگه از خیر 22 اینج و ips بگذریم مانیتور 24 اینچ با زمان 1ms و هرتز بالا  چی بیشنهاد میکنید؟ ایا مدل VG248QE که در 24 اینج به نوعی از همه مدلا سرتره گیر میاد تو بازار ؟ نظرتون درباره این مدلا چیه ؟

ASUS VN247H

880.000 تومان

850.000 تومان

ASUS VS247HR
830.000 تومان

ASUS VS247HV

830.000 تومان

ASUS VS228HR
700.000 تومان
ویرایش شده توسط Blacksound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عمرا گیر نمیاد ؛ یا یه عده وارد کردن گرون میفروشن که حق دارن تا حدودی ، یا اینکه باید سفارش بدی .

اصلا با VS ایسوس حال نمیکنم . حس میکنم مانیتور های خونگی و آفیسن ! فقط VG نشد PB نشد MX ، برای گیم البته . بماند PB زیاد برای گم مناسب نیست ولی پنل مشتی داره و رنگ عمیقی میده و بیشتر به MX نزدیکه تا VG .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...