رفتن به مطلب

چطور به کاربری اعتماد کنیم؟

Recommended Posts

سلام

دوستان  لطف کنید راهنمایی کنید که چطور به کاربری می توان اعتماد کرد و با اون معامله کرد.

من تا حال به صورت اینترنتی از کاربری خرید نکرده ا م  همش حضوری یا از مغازه انجام داده م ولی بعضی اجناس نمی شه تو مغازه ها پیدا کرد.

منظور از کاربر محبوب         برنز  و ....   چیه؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست خوبم

برخى از كاربران معاملاتى پيش از اين انجام دادند، و امتياز بازارچه دارند. قاعدتا" هرچه امتياز بازارچه بيشترى داشته باشند راحت تر مي توان به آنها اطمينان كرد.

امتياز بازارچه متفاوته از Reputation است.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود پیرو حرف اقا ارمین بگم که اگر شما میخاین جنسی از کسی بخرین میتونین برای راحت شدن کار خود یک کاربر با اعتبار که چندین سال است در حال حرید و فروش است را واسطه قرار بدهید وقتی جنس به دست طرف رسید و تایید کرد این کسی که واسطه شده پول رو به حساب واریز کنه اینم میتونه پیشنهاد خوبی باشه ! یعنی پول اول بریزن به حساب واسطه  ;)

لینک به دیدگاه

توضیحات رو دوستان گل دادند

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لیون کامپیوتر از اکثر شهرستانها کاربر با تجربه و معتبر دارد ، میتونید جهت اعتماد سازی به این کاربران مراجعه کنید و یا با هماهنگی با آقای حسینی میتونید با خیال راحت خرید کنید .

لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمام لیونیای عزیز.از مدیریت تا کاربرای تازه وارد.منم مدت زیادی نیست که عضو شدم ووارد این خونواده دوست داشتنی شدم.اولا همین احساسو داشتم ولی بعد مطمئن شدم بچه ها همه قابل اعتمادن.من 16 مورد خرید داشتم همه بچه ها خوش برخورد ومهربون.دوستای زیادی هم پیدا کردم.ازاون نظر نگران نباش مخصوصا وقتی داری با کاربرای باسابقه ودارای امتیاز بازارچه معامله میکنی.چون این عزیزان قبلا مهر تایید خوردن.این فرصت مغتنم شمردم تا یه تشکری از همه بکنم

ویرایش شده توسط hamid5566
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

من تا حالا زیاد خرید و فروش انجام دادم ولی دوستانی که از من خرید کردند کم لطفی میکنن و هیچ امتیازی داخل بازارچه به من ندادند 

پس از رویه امتیاز بازارچه نمیشه واسه اعتماد سازی نتیجه گرفت

لینک به دیدگاه

سلام

من تا حالا زیاد خرید و فروش انجام دادم ولی دوستانی که از من خرید کردند کم لطفی میکنن و هیچ امتیازی داخل بازارچه به من ندادند 

به هیچ وجه نمیشه....کسانی بودند که امتیاز بازارچه ی بالایی داشتند و در معامله صادق نبودند.(امتیاز الکی هم میشه داد.)

در کل اگه اعتماد ندارید میشه با واسطه معامله کنید.

لینک به دیدگاه

سلام

من فکرنمیکنم شما احتیاجی به امتیاز بازارچه (فیدبک) داشته باشین.شما باوجود داشتن سابقه زیاد ولایک های فراوون که نشون میده شخص مفید ومحبوبی هستین گزینه مطمئنی واسه معامله هستین.پیشنهادمیکنم بعداز معامله گوشزد کنید فیدبک بدن یاحتی خودتون پیشقدم شین اول بدین.باعث یاداوری به طرف مقابل میشه

لینک به دیدگاه

سلام

عزیز شما می تونستید امتیاز فروشنده به دوستان بدید و درخواست کنید که متقابلا به شما امتیاز خریدار رو بدن

لینک به دیدگاه

نه که مخالف امتیاز دهی باشم نه این باور منه.

اعتبار یه ادم به سبیل کلفت امتیاز بازارچه نیست.

باس ببینی مرام اون فرد چطوریه.

وگرنه بودن افرادی که امتیاز و اعتبار چند ساله داشتن ولی یک روز ...

با این قسمت حرفتون موافقم.

یه نفر بود تو فروم پرشین تولز که امتیاز بازارچه ش بالای 200 بود همیشه هم از ما میخواست اول جنسو بفرستیم، چون من امتیازم کمتر بود. البته اینو نمیگفت که چون من امتیازم بالاتره تو اول بفرست ولی عملاً اینطوری میشد. پس از دو بار خرید دفعه سوم پس از 40 و خورده ای روز پول ما رو داد. :Frustrated:

هر دفعه هم میگفتیم چی شد میگفت گفتم واریز کنن. :|

ویرایش شده توسط ehsan1344
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه نفر بود تو فروم پرشین تولز که امتیاز بازارچه ش بالای 200 بود همیشه هم از ما میخواست اول جنسو بفرستیم، چون من امتیازم کمتر بود. البته اینو نمیگفت که چون من امتیازم بالاتره تو اول بفرست ولی عملاً اینطوری میشد. پس از دو بار خرید دفعه سوم پس از 40 و خورده ای روز پول ما رو داد. :Frustrated:

به نظرم منم امتیاز ملاک 100% نیست ولی میتونه راحت 50% کمک کنه برا معامله/

نمونش ::  یارو دوست 2 طرفه هستش هنوز قراره امانتی رو بده بیاد ولی خبری نیست / یه چندتا کلید فشار میده و مشکل منم حل میشه / ولی .....

احسان در جریان کار هستش

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

خب اون گفته بوده واریزکنن.اااااااونا واریز نکردن :p

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم منم امتیاز ملاک 100% نیست ولی میتونه راحت 50% کمک کنه برا معامله

امتیاز بازارچه درست مثل انتخاب یک پردازنده ی لو ولتاژه که میشه با پچ نامبری بهتر شانس خودشو کاربر بالا ببره !! 

هیچ وقت اعتبار بالا رو ملاک قراره ندید دوست عزیز ! و بهترین روش همون قرار داادن واسطه خواهد بود !

ویرایش شده توسط NVIDIA&
لینک به دیدگاه

الویت اعتماد سازی از نظر من به این صورته :

1 . انتخاب واسطه : این روش مطمئن و بی دردسر ترین روش معامله هست . البته کمی هم مشکلات خودش مثل انداختن زحمت واسطه گری گردن مدیران عزیز و شرمندگی و ... رو داره !

2 . شناخت طرف مقابل : این روش هم خوبه ولی نیاز به سابقه و فعالیت میخواد تا دوستان معتبر فروم رو بشناسید . مثلا بنده الان چشم بسته از اقای X یا Y خرید میکنم .

3 . امتیاز بازارچه : روشی که میتونید تا حدودی به طرف مقابلتون اعتماد کنید . هر چند مناسفانه برخی از دوستان جنش رو ندارند و از این مورد گه گاهی هم سوء استفاده میکنند. ولی میشه گفت در این مورد احتمال کلاهبرداری خیلی کمه .

4 . گرفتن مشخصات و صحبت با طرف مقابل و ... : این روش اخرین راهه ! میتونید با طرفتون صحبت کنید. ازشون مدارک شناسایی و ... بخواین و از این قبیل موارد. البته خودم تا بحال 2 بار تو کل معاملاتم از این روش استفاده کردم و خیلی استرس زیادی رو تحمل کردم ! 

ویرایش شده توسط Omid_Boy
لینک به دیدگاه

به نظر من کافیه یکی دو هفته توی انجمن بچرخین .....

همه چی دستگیرتون میشه  .....

لینک به دیدگاه

ديروز يه نفر پست گذاشته بود بعضي از واقعيت هارو گفته بود ولي الان پستش نيست!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز ! این اولین پستم توی تاپیک های این انجمن هست و انشاء الله توفیق داشته باشم بیشتر در کنار شما عزیزان  باشم !

ببینید دوستان توضیح دادند منم به توضیح اساتید محترم اضافه و تأیید می کنم  که امتیاز بازارچه  به طور کلی  وجودش  مفیده  و یه منبع بسیار خوب اعتمادسازی کاربران تازه وارد  با کاربران بازارچه هست  ولی به  دو شرط :

1.  کاربران  جنبه استفاده  صحیح از این قابلیت مفید  رو داشته باشند  !

2.  توی هر انجمنی که  این قابلیت در بخش بازارچه فعال هست تیم مدیریت هرچه بیشتر تلاش کنند تا راه های دو زدن وسوء استفاده رو ببندند تا  اعتبار این قابلیت حفظ بشه  !!

هرچند خودم  توی بخش بازارچه فعالیت نداشتم ولی با خوندن تجربیات دیگران در تاپیک انجمن های مختلف  کاملاً   دیگه  با جو آشنا هستم  !

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...