رفتن به مطلب

نصب ویندوز ویستا روی هارد اکسترنال

as57
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

اگه یه هارد اکسترنال رو به سیستمم اضافه کنم میتونم کلا" ویندوز هام رو روی اون نصب کنم!میخوام ویندوز ویستا و اکس پی رو نصب کنم! یه سئوال دیگه هارد های اکسترنال نیاز به پارتیشن بندی دارن؟

لینک به دیدگاه

اگر مادر برد تو جدید باشد. یعنی به عبارتی اگر هنگام نصب هر ویندوزی در موقع انتخاب پارتیشن ، هارد اکسترنال مورد نظر شما نیز نشان داده شود. من سه هارد اکسترنال دارم ، مادر برد قبلی ام ep31 گیگا بایت بود و موقع نصب ویندوز ویستا تنها درایو هارد اینترنال را نشان می داد.ولی الان ep45-ud3r گیگا بایت دارم و موقع نصب ویندوز تمامل درایو ها چه اینترنال و چه اکستر نال را نشان می دهد.دلیلش ریستارت اول نصب است. چرا که بعد از کپی فایل های اصلی ، ویندور باید درایو را بشناسد که قبلا برای هارد اکسترنال در مادر برد های قدیمی این امر میسر نبود.

لینک به دیدگاه

من که هر کاری کردم نشد

تو موفعی که هارد اکسترنال انتخاب میکنی میگه ویندوز از طریق usb نمیتونه نصب بشه :-?

لینک به دیدگاه

هارد اکسترنال نیاز به پارتیشن بندی داره؟ بهترین مارک سیگیت هست؟

لینک به دیدگاه

عرض کردم. اگر مادر برد هارد اکسترنال را در ابتدای بوت بشناسد ، دیگر مسله حل است. هارد های اکسترنال نیاز به فرمات و پارتیشن بندی ندارند. ویندوز ویستا و ویندوز سون هارد اینترنال تکی وتازه نصب شده را ، بدون گرفتن فرمان از کار بر خود به خود فرمات می کند. والله و بالله من چندین شرکت خارجی در ایران و خارج از کشور کار کرده ام ودر طی چندین سال کار با کامپیوتر در شرکت های متعدد خارجی از زمان 286 و 486 ندیدم کسی هارد را پارتیشن بندی کند. یک استاد انگلیسی داشتیم که می گفت : فولدر کار همان پارتیشن را مکند و کاربر وارد بسیاری از روش ها را بلد است که اصلا نیاز به پارتیشن را عملا بی فایده می کند.در ضمن در ویندوز های ویستا و سون این دغدغه ایرانی ها در نظر گرفته شده است . شما هر چند بار ویندوز که می خواهید نصب کنید، هیچی از بین نمی رود و کلیه فایل ها و فولدر ها به فولدر old windows می رود که همه اطلاعات ویندوز قدیمی قابل دسترسی است.

لینک به دیدگاه

• 1 سال بعد...

من هم خواستم روی یه هارد اکسترنال وسترن پاسپورتی یک ترا usb3 ویندوز سون نصب کنم اما نشد

توی مراحل ابتدایی شناخته میشد ولی ویندوز روش نصب نمیشد

مین هم asus z68v pro بودwhew.gif

حتی از روی پورت های قرمز رنگ پشت مین که مخصوص اکسترنال هست هم استفاده کردم اما نشد که نشد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...