رفتن به مطلب

چه پاوری وچه توانی برای این سیستم لازمه

مهمان
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان این قطعات منه((((GA-EP43-UD3L+Core™ 2 Quad Q9550+8gram ddr2-800mhz+9400+hdd500gb)))راستش خودم یک پاور تقریبا 6ماه پیش گرفت 50تومان

ولی فکر کنم توان پاور برای این قطعات کمه میخواستم نظرتون رو درباره پاور من که ایا جوابگو هست یا نه بگید واین که اگر جوابگو نیست چه پاوری با چه

توانی لازمه این هم عکس پاورم http://upload7.ir/viewer.php?file=58093621690904780006.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بزرگوار برای بالا بردن عمر قطعات و جلوگیری از اسیبهای احتمالی همیشه به نوع و کیفیت پاور توجه کنید

در اینجا اول توان مورد نیاز سیستمتونو از طریق نرم افزار گرین محاسبه کرده و طبق توان مصرفی خروجی یک پاور خوب از برند گرین انتخاب کنین

که البته خود سیستم بهتون پشنهاد میکنه .

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان این قطعات منه((((GA-EP43-UD3L+Core™ 2 Quad Q9550+8gram ddr2-800mhz+9400+hdd500gb)))راستش خودم یک پاور تقریبا 6ماه پیش گرفت 50تومان

ولی فکر کنم توان پاور برای این قطعات کمه میخواستم نظرتون رو درباره پاور من که ایا جوابگو هست یا نه بگید واین که اگر جوابگو نیست چه پاوری با چه

توانی لازمه این هم عکس پاورم http://upload7.ir/viewer.php?file=58093621690904780006.jpg

خیلی می بخشید اما 2000 وات؟یا من اشتباه میکنم؟

کمی که چه بگم اما خیلی زیاد هست به نظر من...

یک پاور 350 تا 450 با مارک مطمئن کفایت می کنه

لینک به دیدگاه

عکسی که استارتر گذاشتند پاور فیک هست و مارکش هم ایسوس هست...در صورتی که تا حالا ایسوس پاور نزده!!

یک عدد پاور 600a EU کفایت میکنه برای سیستمتون.

ویرایش شده توسط Mohamad Hajati
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اون پاور رو دربیار و استفاده نکن یه پاور 330 وات  ریل برای سیستم شما کفایت میکنه  نهایت یه 380  وات عالی و زیاده

لینک به دیدگاه

عکسی که استارتر گذاشتند پاور فیک هست و مارکش هم ایسوس هست...در صورتی که تا حالا ایسوس پاور نزده!!

یک عدد پاور 600a EU کفایت میکنه برای سیستمتون.

600 فکر نمیکنید کمی زیاد هست ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متاسقانه دوستان موقع خرید قطعات یا دقت نمیکنن یا اگر هم برای همه قطعات توجه میکنن برای پاور اصلا اهمیت نمیدن من چند روز پیش یک سیستم نو به قیمت 1700000 تومان خریداری شده بود رو دیدم که بخاطر پاور فیک که روش زده بودن فیلیپس!!!!1300 وات!!!!هم بردش سوخت هم هاردش !دوستان دقت کافی رو نشون بدن غیر از برند های مشخصی که توی فروشگاه لایون هست که  برند های قابل خرید وواقعی هستن برند های دیگه اکثرا فیک هستن و استفاده از آن ها ریسک بالایی داره چون ممکنه overload کنن و خودشون و قطعات متصل به انها رو بسوزونن.حتی اگر هم خراب نشن در طول زمان به خاطر اینکه voltage regulator  درست حسابی ندارن باز آسیب میزنن.

لینک به دیدگاه

اقا پاور 2000wنیست.. :blink:  باشه هم مگه 50 هزار تومان میشه خرید :D

لینک به دیدگاه

اقا پاور 2000wنیست.. :blink:  باشه هم مگه 50 هزار تومان میشه خرید :D

والا چی بگم !

گفتم شاید منظورشون 500 هزار ی صفرشو یادشون رفته

بعد از دیدن پاور 2000 وات کمی شکه میشه دیگه...

لینک به دیدگاه

والا چی بگم !

گفتم شاید منظورشون 500 هزار ی صفرشو یادشون رفته

بعد از دیدن پاور 2000 وات کمی شکه میشه دیگه...

پاور 2000واتی رو گرفتم 50هزار تومان :D

لینک به دیدگاه

دوست گرامی به نظرمن چون گرافیکتون ضعیفه و بزودی باید عوضش کنید . (برای گیمای جدید پاسخگو نیست . باید حداقل یه 550ti کارکرده بندازید)

یه دفعه ای یه پاور خوب بگیرید از این سری جدیدای گرین که قیمت خوبی دارن و کابل منیجمنت هم دارن . بگیر خیالتو راحت کن .

GP600A-HP

که حدود 240 تومن باید باشه . البته تازه وارد بازار شدن .

این پاور شما خیلی خطرناکه . من یادمه سیستم اولم یه پاور اینطوری فیک داشت . 10 سال پیش یه دفعه توی کیس آتیش گرفت . زد رم رو هم سوزوند .

البته اگه در آینده میخای کلا سیستمو عوض کنی شاید بهتر باشه GP700A-HP بگیری که اونم 300 تومنه .

این دو پاور به تازگی وارد بازار شدن و هنوز ندیدم کسی تستشون کرده باشه ولی بالاخره گرین هستن و با توجه به اینکه GP600A-EU  که 220 تومن بود دیگه تولید نمیشه اینا جایگزینش شدن .

البته اگه نمیخواهید گرافیکو قویتر کنید . نیازی به پاور 600 نیست .  پاورهای ضعیفتر و بسیار ارزونتر هم کافیه . ولی حتما از برندهای معتبر که واتیج واقعی روشون نوشته شده تهیه کنید و پاور خودتون رد کنید بره چون خطرناکه .

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

دوست گرامی به نظرمن چون گرافیکتون ضعیفه و بزودی باید عوضش کنید . (برای گیمای جدید پاسخگو نیست . باید حداقل یه 550ti کارکرده بندازید)

یه دفعه ای یه پاور خوب بگیرید از این سری جدیدای گرین که قیمت خوبی دارن و کابل منیجمنت هم دارن . بگیر خیالتو راحت کن .

GP600A-HP

که حدود 240 تومن باید باشه . البته تازه وارد بازار شدن .

این پاور شما خیلی خطرناکه . من یادمه سیستم اولم یه پاور اینطوری فیک داشت . 10 سال پیش یه دفعه توی کیس آتیش گرفت . زد رم رو هم سوزوند .

البته اگه در آینده میخای کلا سیستمو عوض کنی شاید بهتر باشه GP700A-HP بگیری که اونم 300 تومنه .

این دو پاور به تازگی وارد بازرار شدن و هنوز ندیدم کسی تستشون کرده باشه ولی بالاخره گرین هستن و با توجه به اینکه GP600A-EU  که 220 تومن بود دیگه تولید نمیششه اینا جایگزینش شدن .

اقا خیلی ممنون که سری به تایپیک گدایی ما زدید :(

یعنی باید یک پاور دیگه بگیرمو وباز خرج کردن پول ^#(^

یعنی نمیشه بااین پاور هم هندلی کار کرد :D

حرف گرافیک هم شد گرافبک خوب هم اگه دوستان موجود دارند که به سیستم گدایی ما بخوره قدمشون روی چشم :)

لینک به دیدگاه

بهترین راه استفاده از نرم افزار Green Calculator (محاسبه توان) هست

لینک به دیدگاه

بهترین راه استفاده از نرم افزار Green Calculator (محاسبه توان) هست

اقا از اون نرم افزارکه دوستمون هم گفته بود هم استفاده کردم میاره830این دور و برا :blink:  :D 

لینک به دیدگاه

سیستم شما طبق نرم افزار محاسبه 388 وات مصرف داره با مخلفاتش

حد اقل 430 وات ریل بردارید

البته ارجینال

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست خوب گقتن خدمتتون شما هی حرف خودت رو میزنی این پاور فیک هستش روزانه هزار تا از اینها میبندن روی سیستم ها دوستان دارن راهنمایی صحیح میکنن که لوازمت خراب نشه ما گفتیم خدمتت اینها پاور نیستن قاتلن حالا باخودتونه

لینک به دیدگاه

دوست خوب گقتن خدمتتون شما هی حرف خودت رو میزنی این پاور فیک هستش روزانه هزار تا از اینها میبندن روی سیستم ها دوستان دارن راهنمایی صحیح میکنن که لوازمت خراب نشه ما گفتیم خدمتت اینها پاور نیستن قاتلن حالا باخودتونه

یه وقت این پست رو میدم فک نکنین توهین به کسی شده

وقتی کسی نمیخواد قبول کنه حقیقت رو بزارین تو ندونستن بمونه نه چیزی به شما اضافه میشه نه چیزی کم! یه واقعیت محض که انکار شدنی نیست

ببینید ما کاربران لیون کامپیوتر طبق تجربه های که تو چند سال کار و تعمیر و بازدید سیستمها دیدیم پاورهای متفرقه و بی نام و نشان با واتهای فضایی!!!!!! هیچ مدار حفاظت از سخت افزاری ندارن و طبق این موارد توپولوژی حفاظتی در برابر نوسان و اتصال کوتاه وجود نداره و تو کوچکترین نوسان و خطری امکان مرحوم شدن قطعات شما یکی پس از دیگری نسبت به پاور های اصلی ده ها برابر بالاتره

دوست عزیز سوال کردی جواب شنیدی حالا خود دانید ما اصلا فضول نیستیم و دخالت نمیکنیم که چکار کنید فقط به عقل خود رجوع کنید چه چیز مناسب کار شماست

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستانی که وقت خود را برای بنده صرف کردن مطما باشید نصیحت های شما را با جان ودل قبول دارم و میدانم شما بزرگواران (استادان)از روی دلسوزی

بنده حقیر را راهنمایی میکنید  باز هم میگم اگه باعث رنجش شما شدم همین جا عذر خواهی بنده را پذیرا باشید به امید موفقیت همه در هر عرصه ای

لینک به دیدگاه

تشکر از همه دوستانی که وقت خود را برای بنده صرف کردن مطما باشید نصیحت های شما را با جان ودل قبول دارم و میدانم شما بزرگواران (استادان)از روی دلسوزی

بنده حقیر را راهنمایی میکنید  باز هم میگم اگه باعث رنجش شما شدم همین جا عذر خواهی بنده را پذیرا باشید به امید موفقیت همه در هر عرصه ای

جا اینکه رنگین کمان تایپ کنی برو به عقلت رجوع کن :angry:  البته بعید میدونم داشته باشی :D

لینک به دیدگاه

اگر احیانا خواستید ارجینال بخرید و هزینش براتون سنگینه به آقای شعبانی پی ام بدید

پاور های اصلی کارکرده در حد و تر و تمیز با قیمت خوبی دارن (سیلور استون - کولر مستر و گرین ازشون گرفتم خیلی خوب جواب داده)

فکر میکنم 400 وات سیلور استون کارکرده رو تو رنج 50 تومن بتونید بگیرید

لینک به دیدگاه

اگر احیانا خواستید ارجینال بخرید و هزینش براتون سنگینه به آقای شعبانی پی ام بدید

پاور های اصلی کارکرده در حد و تر و تمیز با قیمت خوبی دارن (سیلور استون - کولر مستر و گرین ازشون گرفتم خیلی خوب جواب داده)

فکر میکنم 400 وات سیلور استون کارکرده رو تو رنج 50 تومن بتونید بگیرید

+1

تنها راه حل برای شما خریدن پاور کارکرده هست

حالا به فرض محال rampage iv با سی پی یو 4930k رو از من میخریدی

میخواستی با این پاور 2000 وات تستش کنی؟

لینک به دیدگاه

+1

تنها راه حل برای شما خریدن پاور کارکرده هست

حالا به فرض محال rampage iv با سی پی یو 4930k رو از من میخریدی

میخواستی با این پاور 2000 وات تستش کن

iv  با 2000 :I Do not Know:  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...