رفتن به مطلب

فروش تفنگ بادی حرفه ای Gammo Whisper X 5.5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

من هم گامو مدل شادو رو دارم واقعا تفنگ عالی هستن . جناب خسروی یا همون mr pc خودمون زحمتش رو برام کشیده بودن . واقعا دایانا و گامو تفنگهای عالی هستن توی ایران

لینک به دیدگاه

درود 

من هم گامو مدل شادو رو دارم واقعا تفنگ عالی هستن . جناب خسروی یا همون mr pc خودمون زحمتش رو برام کشیده بودن . واقعا دایانا و گامو تفنگهای عالی هستن توی ایران

سلام آقای حسینی گل...اول از همه ممنون از تعریفتون...و یه نکته جالب اینکه از دیروز اومده بود تو ذهنم که از شما بپرسم که این بدردتون میخوره....چون شما  میرید شمال و جاهای توپشو بلدین یه همچین چیزی جون میده برای شکار...مدل شادو هم خیلی عالیه فکرکنم قدرتش از اینم بیشتر باشه. :)

ویرایش شده توسط Hooman.tk
لینک به دیدگاه

سلام آقای حسینی گل...اول از همه ممنون از تعریفتون...و یه نکته جالب اینکه از دیروز اومده بود تو ذهنم که از شما بپرسم که این بدردتون میخوره....چون شما  میرید شمال و جاهای توپشو بلدین یه همچین چیزی جون میده برای شکار...مدل شادو هم خیلی عالیه فکرکنم قدرتش از اینم بیشتر باشه. :)

واقعیتش تقریبا از 4 سال پیش تصمیم گرفتم هیچ حیوونی رو نزنم . چون یه کلاغی رو زده بودم و وقتی دستم گرفتم اینقدر زیبایی توش دیدم که دیگه از اون موقع لوله تفنگ رو به سمت هیچ حیوونی نگرفتم

لینک به دیدگاه

کبف پول دیده بودم بفروشن اینجا ولی نه تفنگ 

بزار با پدر صحبت کنم ببینم سر کیسه رو شل می کنه خیلی زیباست اوفف می خوامش

لینک به دیدگاه

کبف پول دیده بودم بفروشن اینجا ولی نه تفنگ 

بزار با پدر صحبت کنم ببینم سر کیسه رو شل می کنه خیلی زیباست اوفف می خوامش

hahaha آره منم یه خورده تو قسمته متفرقه چرخیدم دیدم چیزای دیگه هم هست روم شد اینو گذاشتم :D  آخه خداییش بچه های لیون همه آدم حسابین من اینو تو یه سایت دیگه آگهی کرده بودم طرف PM میداد که داداش من 400 خریدارم!!!!یکی دیگه میگفت آقا چه خبره لیزر که 40تومنه(طرف از این تبلیغات کیلیکی دیده بوده فکر کرده این از اوناست و منم بچه زرنگم اونم از من زرنگتر :lol: )یکی نیست بگه بابااا این حساب کتاب داره مثله دوربینش میمونه که با ضربه اسلحه تنظیمش بهم نمیریزه و مخصوص تفنگه...اینم فقط برای اطلاع میگم این تفنگ با همه مخلفاتش 1.150 برای خودم تموم شده...البته دلار که اومد پایین یکم ارزونتر شد منم با توجه به این موضوع این قیمتو گذاشتم که واقعا منصفانه هست...سری جدیدا همه چینی هست 2تا تیر از خودت در کنی تلنگش در میره :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طرفای ما همه چی گیر میاد بزنی کلی هم فضا هست ، اما دلم نمیاد زبون بسته های گوگولی مگولی رو بزنم  :x

ولی واسه تخلیه روحی و خالی کردن عقده ها خیلی خوبه :D

ویرایش شده توسط ۞ MR_MOHAMMAD ۞
لینک به دیدگاه

طرفای ما همه چی گیر میاد بزنی کلی هم فضا هست ، اما دلم نمیاد زبون بسته های گوگولی مگولی رو بزنم  :x

ولی واسه تخلیه روحی و خالی کردن عقده ها خیلی خوبه :D

راستشو بخوای منم تا حالا باهاش چیزی به غیر از سیبل نزدم اونم برای تنظیم دوربین و لیزرش که تنظیم اولیه یکم سخته...برای همین نمیدونم چه حسی داره :) ...من کارو درسم با هم میکس شد دیگه نتونستم ازش استفاده کنم...ولی واقعا لذت داره استایلش مثله اسلحه واقعی میمونه...این همه تعریف کردم یکی بخره دیگه :p :D

لینک به دیدگاه

یا امامزاده فامیل.... :wacko: :wacko:

اسنایپیه واسه خودش.تیرش به کسی بخوره هدشات میشه. :p

با این میشه گوزن شکار کرد چه برسه به کلاغ. :D  

ویرایش شده توسط Mahyar23172
لینک به دیدگاه

هومن جان بردش چقدر ه؟

Sent from my SP C5303 using Tapatalk

ویرایش شده توسط Naji
لینک به دیدگاه

هومن جان بردش چقدر ه؟

Sent from my SP C5303 using Tapatalk

راستش منم دقیقا نمیدونم...ولی خیلیه :)  یه نگاه به این فیلم بنداز ببین چه میکنن

ویرایش مدیریت:کاربر محترم قرار دادن لینک از هر گونه سایت ف ی ل ت ر به جهت مشکلاتی که ممکنه برای سایت و فروم ایجاد کنه ممنوع هست

لینک به دیدگاه

راستش منم دقیقا نمیدونم...ولی خیلیه :)  یه نگاه به این فیلم بنداز ببین چه میکنن

ویرایش مدیریت:کاربر محترم قرار دادن لینک از هر گونه سایت ف ی ل ت ر به جهت مشکلاتی که ممکنه برای سایت و فروم ایجاد کنه ممنوع هست

اوکی من در جریان نبودم...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست گلم ای بابا ما که بی پولیم عجب تفنگیه محشره انشالله خوب بفروشی داداش گلم  (*)

لینک به دیدگاه

میگم قیمت اکش که !!؟!!

الان همش 720 ینی با لوازم کامل دیگه؟

چیکار کنم مشتری نداره از یه طرفم مونده خونه خاک میخوره گفتم یه قیمت عالی بدم که فروش بره.

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم ای بابا ما که بی پولیم عجب تفنگیه محشره انشالله خوب بفروشی داداش گلم  (*)

مرسی دوست عزیز قابلتم نداره ها...

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...