رفتن به مطلب

مشکل عجیب***** فوری

astaragg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من امروز یه سیستم خریدم که متاسفانه تو اولین روز کلی عصاب خراب کرد... بگذریم

موقعی که سیستم به دستم رسید اولین بار با hdmi به مانیتور وصلش کردم که دیدم وین 7 نصب هستش، همونجا خواستم دی وی دی وین 8 رو بزارم که بوت کنم بعد وین عوض کنم با اولین فشار به دکمه دی وی دی کیس دکمه فرو رفت گیر کرد به خود دکمه دی وی دی رام...(کیس x1)

به سختی دی وی دی رو گذاشتم بعد رستارت کردم با کماله تعجب مانیتور دیگه سیستم رو نمیشناخت.. نه vga نه hdmi

بعد کلی کشتی گرفتن با این دو به ذهنم ریست شاید مشکل از همین دی وی دی رام هست...از مین جداش کردم حالا مانیتور رو میشه به سیستم وصل کرد....اینم از اولین روز خرید :(

باز دی وی دی را رو وصل کردم ماجرا تکرار شد!

اگه میتونید راهنمایی کنین ...مرسی

لینک به دیدگاه

ما که نفهمیدیم چیکار کردید؟! می خواستید ویندوز 8 نصب کنید بعد مانیتور سیستم رو نشناخت؟!

معمولا سیستم باید سایر قطعات رو شناسایی کنه

اینطور که شما توضیح دادید چیزی نفهمیدم.شاید سایر دوستان با تجربه تر بتونن راهنمایی کنن

من خودم شخصا هر وقت سیستم می بندم، قسمت پنل دی وی دی رام کیس رو برمیدارم که وقتی دی وی دی رایتر باز و بسته میشه به اون گیر نکنه و خراب نشه درش

برای مشکل تصویر ندادن سیستم شما چند راه رو امتحان کنید

یه بار Cmos Clear رو انجام بدید، باطری مادربرد رو دربیارید و برق پاور رو قطع کنید و بعد چند بار دکمه پاور کیس رو بزنید

اگر تصویر نداد، رم ها رو بردارید و جای اسلات هاش رو عوض کنید.البته یه بار هم بدون اینکه رم رو روی برد بذارید سیستم رو روشن کنید، اگر بوق ممتد زد، مادربرد سالمه

فعلا همین راه ها رو برید و اعلام کنید نتیجه داد یا نه

لینک به دیدگاه

دی ویدی ربطی به مانیتور نداره البته این به ذهنم رسید که شاید دی وی دی رام که وصل میکنید پاورتون کم میاره و برق به خوبی یه کارت گرافیک نمیرسه !!!! که اصلا منطقی نیست

لینک به دیدگاه

چه ربطی به مین داره؟؟ماشالله به راهنمایی های دوستان...

دی وی دی رام با سی دی سیستم رو نمیزاره بیاد بالا؟؟خوب با یه دی وی دی رام دیگه تست کن...

سی دی رو خوب تمیز کن بعد بزار تو دستگاه...

نتیجه رو گزارش کن.

لینک به دیدگاه

والا منم ربطشو نمیدونم! فقط میگم تا دکمه دی وی دی کیس رو زدم تا ته رفت تو چسبید به خود دکمه دی وی دی رام، گیر کرد یعنی، وقتی سیستم رو ریست کردم مانیتور no signal نشون میداد،الان دی وی دی رام روجدا کردم از مین مشکل رفع شد!

لینک به دیدگاه

درود

قطعا دی وی دی رایتر مشکل داره و مانع بوت شدن سیستم میشه .

لینک به دیدگاه

والا منم ربطشو نمیدونم! فقط میگم تا دکمه دی وی دی کیس رو زدم تا ته رفت تو چسبید به خود دکمه دی وی دی رام، گیر کرد یعنی، وقتی سیستم رو ریست کردم مانیتور no signal نشون میداد،الان دی وی دی رام روجدا کردم از مین مشکل رفع شد!

الان در دی وی دی رام بسته ست؟؟روشو نگاه کن یه سوراخ هست با یک سوزن خیلی ملایم فشار بیار باز میشه درش...

اگه میتونی دی وی... رام رو روی یک سیستم دیگه چک کن بعدم سی دی رو...

کابل دی وی دی رام مشکلی نداره؟؟

لینک به دیدگاه

الان در دی وی دی رام بسته ست؟؟روشو نگاه کن یه سوراخ هست با یک سوزن خیلی ملایم فشار بیار باز میشه درش...

اگه میتونی دی وی... رام رو روی یک سیستم دیگه چک کن بعدم سی دی رو...

کابل دی وی دی رام مشکلی نداره؟؟

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.من مانیتورم aoc2217pwc وب کمش کار نمیکنه. سی دی نصبشم گم کردم!توی نت هم درایورشو پیدا نکردم که نصبش کنم :( حالا چیکار کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.من مانیتورم aoc2217pwc وب کمش کار نمیکنه. سی دی نصبشم گم کردم!توی نت هم درایورشو پیدا نکردم که نصبش کنم :( حالا چیکار کنم؟

عزیز حالا چرا شما مشکلتو اینجا مطرح کردی؟؟!!

تاپیک مشکله کسی دیگه اس بعد شما اومدی مشکل خودتو مطرح میکنی؟؟!!

باید یه تاپیک جدا بزنی برای مشکل خودت

از اینجا میتونی دان کنی >>> http://driverscollection.com/?file_cid=419391677763cf98d1a63579b0e

کد رو بزن بعد دانلود کن و نصب و تمام

لینک به دیدگاه

پارازیت در حد تیم ملی بودا

دمت گرم

خدایا این شادیا رو ازمون نگیر

لینک به دیدگاه

اقا احتمالا از کابل دیتای دی وی دی رام هست

شما کابل رو جا بجا کن به یه ساتا ی دیگه بزن.

به کابل برق دی وی دی هم چیز دیگه ای وصل نکن مخصوصا هارد

اگر مشکل از اونجا نبود و خود کابل رو عوض کردی بازم مشکل داشت شما باید دی وی دیتو بدی گارانتی اگه داره.

اگر دی وی دی شما بدون دیسک به سیستم وصل شد یعنی چیزی توش نبود(cd dvd) و سیستم بوت شد احتمالا از برق هست یا پاور یا مشکل قسمت پاور خود دی وی دی

لینک به دیدگاه

اینکه با DVD بوت نمیشه احتمال داره به خاطر تنظیمات دیفالت بایوس بوردتون باشه : که باید first boot device رو به  Boot from dvd rom تغییر بدید .

البته بعید میدونم شما امتحان نکرده باشید . با اینحال گفتم شاید فراموش کردید چک کنید .

شاید هم پاورتون قدرت کافیو نداره . میشه بگید چن وات هستش

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

دوستان ببخشید نتونستم پاسخ بدم،آخرش مشکل با دراوردن پنل دی وی دی رام کیس حل شد ولی هنوز نمیدونم ربطش به سیگنال مانیتور چی بودددد

اینطور که معلوم بود دکمه ی دی وی دی رام رو یکسره نگه میداشت

مرسی از همه لطفتون @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط astaragg
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان ببخشید نتونستم پاسخ بدم،آخرش مشکل با دراوردن پنل دی وی دی رام کیس حل شد ولی هنوز نمیدونم ربطش به سیگنال مانیتور چی بودددد

اینطور که معلوم بود دکمه ی دی وی دی رام رو یکسره نگه میداشت

مرسی از همه لطفتون @};- @};- @};-

هر چیزی که تو کیس باعث اتصال کوتاه بشه میتونه جلوی تصویر دادن سیستم رو بگیره

احتمالا دیویدی رام شما داخلش یه نقصای الکتریکی داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...