رفتن به مطلب

درخواست مشاوره خرید مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان مانیتور 22یا24اینج با زمان پاسخگویی 1 و هرتز بالا چی تا 850تومن برای گیم و فیلم دارای کیفیت تصویر بالاچی پیشنهاد میدید..اولش میخواستم مانیتور 22اینج vx229hرو بگیرم اما چون ipsبود و زمان پاسخگوییش 5 میلی ثانیه بود میگن بدرد گیم نمیخوره.تو 22 اینج فک کنم vx228hخوب باشه تو 24 نظرتون درباره vn247hچیه? گزینه پیشنهادیتون رو بگید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مانیتور 22یا24اینج با زمان پاسخگویی 1 و هرتز بالا چی تا 850تومن برای گیم و فیلم دارای کیفیت تصویر بالاچی پیشنهاد میدید..اولش میخواستم مانیتور 22اینج vx229hرو بگیرم اما چون ipsبود و زمان پاسخگوییش 5 میلی ثانیه بود میگن بدرد گیم نمیخوره.تو 22 اینج فک کنم vx228hخوب باشه تو 24 نظرتون درباره vn247hچیه? گزینه پیشنهادیتون رو بگید

سلام دوست عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه 

vx229h برای گیم خیلی پیشنهاد نیمیشه اما کسی هم که بگیره مشکل ساز انچنان نخواهد بود اما شما که هنوز نگرفتین پیشنهاد میکنم این مدلو نگیرین چون شما برای گیم میخواین مانیتوری که بدرد گیم بخوره ویژگی هایی اعم از زمان پاسخگویی مناسب ، هرتز مناسب رو باید داشته باشه برای گیم باز هم میگم پنل ips هیچ کارایی نخواهد داشت و شاید بدتر هم باشد ! 

مانیتور vn247h متاسفانه فروشگاه لیون کامپیوتر موجود نداره اما اگر بخایم یک بررسی کلی روش بندازیم یک مانیتور رو به بالا محسوب میشه که دارای زمان پاسخگویی 1ms هست که برای گیم عالیه و 80,000,000:1 هست و از دید بنده این مانیتور هم میتونه تمام نیازهای شما رو براورده کنه ! 

اما از زمان پاسخگویی که بگذریم میرسیم به هرتز یک مانیتور هرتزهای بالا در مانیتور بسیار کم هستن و شاید یک کاربر هرتز 144 بخاد که باید بودجه ی بالای 1300 داشته باشه و اینکه از اونور سفارش بده ! 

بنظر من بهترین انتخاب برای شما همین مانیتور vn247h خواهد بود!

لینک به دیدگاه

سلام داداش..برای فیلم چی ?vn247h با توجه به پنلش که tnهست.تو فیلمهای کیفیت 720.1080از نظر کیفیت تصویرش خوبه ?

ویرایش شده توسط Blacksound
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام داداش..برای فیلم چی ?vn247h با توجه به پنلش که tnهست.تو فیلمهای کیفیت 720.1080از نظر کیفیت تصویرش خوبه ?

درود با توجه به اینکه پله ی اول شما گیم هست و قدم دوم فیلم همین پینهاد میشه پنل tn هیچ مشکلی براتون ایجاد نمیکنه داداش مطمئن باشین !

من الان 5 باره دارم بدون پنل ips میگیرم دادش و هیچ مشکلی هم ندارم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...