رفتن به مطلب

علاقه مندان ارتقا به Broadwell احتمالا" باید تا زمستان 93 صبر کنند

Recommended Posts

به گزارش DigiTimes انبارهای اینتل و شرکایش پر از پردازنده ها و چیپ های خانواده ی Haswell است و مادامی که این انبارها پر باشند اینتل انگیزه ای برای ارائه ی خانواده ی نسل بعد یعنی Broadwell ندارد. شرکت اینتل پیش از این نیز دلیل تاخیر در ارائه ی پردازنده های خانواده برادول را بروز مشکلات در ساخت پردازنده در سایز کوچکتر عنوان کرده بود.

qitga3asfwln48mpyt.jpg

البته اینتل بعدها اعلام کرد همه ی مشکلات برطرف شده و نسل بعدی پردازنده ها طبق برنامه (در تابستان 93) وارد بازار می شوند. اما منابع سایت DigiTimes ادعا کردند به دلیل وجود انبارهای لبریز از هسول، اینتل تا جای ممکن تولید انبوه و ارائه ی پردازنده های نسل بعد را به تعویق می اندازد.

در پاسخ به این شایعات اینتل به PCMag اعلان کرده است همه چیز طبق برنامه پیش خواهد رفت و شاهد ورود پردازنده های برادول تا "پایان سال خواهیم بود". این بخش آخر خود تاییدی است که نسل آینده به جای سه ماهه سوم سال 2014، در پایان سال 2014 و اوایل 2015  وارد بازار خواهند شد.

از این رو کاربرانی که به امید ورود پردازنده های برادول سیستم هایشان را به هسول ارتقا ندادند، احتمالا باید یک سال دیگر تا ورود نسل بعدی پردازنده ها صبر کنند.

منبع: bit-tech

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

اینتل هم با تغییرهر ساله چیپهاش شورش رو دراورده :unsure:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

ممنون بابت خبر آرمین جان .  فکر کنم اینجوری بهتر باشه . حداقل اونایی که سوکت 1150 تهیه کردن بیشتر ازش استفاده میکنن .  :)

@};-

لینک به دیدگاه

خب خدا رو شکر، دنبال یه دلیل می گشتم که این یه سال رو بجای ارتقاء، روی تعویض از Intel به AMD فکر کنم، می زنیم توی AMD، ببینیم چطوره، به به...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرمین جان درود خسته نباشی.

آقا من خیلی دوست داشتم زمانی رو که اینتل دیر به دیر سراغ تغییر سوکت و پلتفرم میرفت!واقعا یک باریک ویدیو ازجان کارمک برنامه نویس id softwear رو توی یک مصاحبه ای چند سال پیش در نمایشگاه e3 بود فکر کنم آره دیدم ،آقا حرفی زد حرف بود واقعا ،گفت که این جنگ سوکت و ترافلوپس گیگافلوپس که شرکت های سخت افزاری راه انداختن واقعا کار اشتباهیه چون هر پلتفرم چند سال طول میکشه تا بشه از نهایت قدرتش استفاده کرد دقیق مثل کنسول های بازی اونموقع تازه 360 وps3 میخواستن عرضه بشن یادمه بحث بحث crysis 1  بود و سری 8 کارتهای اونودیا و کارتهای ati .خلاصه کارمک گفت توسعه دهندگان نرم افزار حالا بازی یا هر برنامه ایی روی pc طول میکشه تا بتونن از تمام توان این سخت افزار ها استفاده کنن .واقعا راست میگفت شما ببیند کارتهای گرافیک رو، برای مثال یک کنسول 7 سال عمر کرده بعد توی این فاصله انویدیا و amd چند کارت گرافیک زدن هر کدوم با قدرت خیلی بیشتر از کنسول ها ولی تند تند چند ماهی یک بار نهایتش سالی یک بار تمام همه چی از نوروز از نو.

اینجوری آدم هیچ وقت اون احساس استفاده خوب و مفید و یا غلبه بر تکنولوژی روکه در دست داره نمیبره تا میاد ارتقا میده و هنوز کلی میشه از سیستم استفاده کرد توان پردازنده هنوز میشه باش کار کرد شما ببین با پردازنده 5سال پیش هم میشه هنوز کار کرد ولی نمیذارن استفاده درست بشه .

از یک کارت گرافیک خوب میشه با کمک درایور های جدید  در طول زمان نهایت قدرت رو درآورد و واقعا بهینه ازش استفاده کرد اینو کارمک گفت نه من!!خلاصه وقتی یک آدمی در اون سطح که خودش سالهاست api توسعه داده روی سخت افزارها و به عینه توسعه سخت افزاری و نرم افزاری رو دیده این حرفو میزنه نشون میده که واقعا شرکت های سخت افزاری حریص هستند.

برای ترجمه امیدوارم خسته نباشی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون بابت خبر بسیار خویتون اقا ارمین ! واقعا عالی بود ! پس خیالمون راحت شد تا زمستون میتونیم با سیستم فعلی حال کنیم  :D  :p

لینک به دیدگاه

آقا من خیلی دوست داشتم زمانی رو که اینتل دیر به دیر سراغ تغییر سوکت و پلتفرم میرفت!واقعا یک باریک ویدیو ازجان کارمک برنامه نویس id softwear رو توی یک مصاحبه ای چند سال پیش در نمایشگاه e3 بود فکر کنم آره دیدم ،آقا حرفی زد حرف بود واقعا ،گفت که این جنگ سوکت و ترافلوپس گیگافلوپس که شرکت های سخت افزاری راه انداختن واقعا کار اشتباهیه چون هر پلتفرم چند سال طول میکشه تا بشه از نهایت قدرتش استفاده کرد دقیق مثل کنسول های بازی اونموقع تازه 360 وps3 میخواستن عرضه بشن یادمه بحث بحث crysis 1  بود و سری 8 کارتهای اونودیا و کارتهای ati .خلاصه کارمک گفت توسعه دهندگان نرم افزار حالا بازی یا هر برنامه ایی روی pc طول میکشه تا بتونن از تمام توان این سخت افزار ها استفاده کنن .واقعا راست میگفت شما ببیند کارتهای گرافیک رو، برای مثال یک کنسول 7 سال عمر کرده بعد توی این فاصله انویدیا و amd چند کارت گرافیک زدن هر کدوم با قدرت خیلی بیشتر از کنسول ها ولی تند تند چند ماهی یک بار نهایتش سالی یک بار تمام همه چی از نوروز از نو.

اینجوری آدم هیچ وقت اون احساس استفاده خوب و مفید و یا غلبه بر تکنولوژی روکه در دست داره نمیبره تا میاد ارتقا میده و هنوز کلی میشه از سیستم استفاده کرد توان پردازنده هنوز میشه باش کار کرد شما ببین با پردازنده 5سال پیش هم میشه هنوز کار کرد ولی نمیذارن استفاده درست بشه .

از یک کارت گرافیک خوب میشه با کمک درایور های جدید  در طول زمان نهایت قدرت رو درآورد و واقعا بهینه ازش استفاده کرد اینو کارمک گفت نه من!!خلاصه وقتی یک آدمی در اون سطح که خودش سالهاست api توسعه داده روی سخت افزارها و به عینه توسعه سخت افزاری و نرم افزاری رو دیده این حرفو میزنه نشون میده که واقعا شرکت های سخت افزاری حریص هستند.

رضا جان، با شما کاملا" موافق هستم. اما دیگه روزگار اینطوری شده. مصرف گرایی شدید و توجه به چیزهای جدید به حرص و تمع شرکتهای سخت افزاری دامن زده.

قبلا بازیگرهای سینمای یکی که معروف میشد توی 10 تا فیلم بازی میکرد اسطوره میشد. الان دیگه هر روز یکی جدید میاد و مصرف میشه و یکی دیگه جاش رو میگیره. سیستم های کامپیوتری و موبایل هم همینه. 6 ماه 6 ماه چیزهای جدید میاد و باید با گذشتگان خداحافظی کرد و این وسط این شرکت ها سود های فراوانی از قبل این به روز رسانی ها نصب خود می کنند.

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

....

علاقه مندان Broadwell یه سال صبر میکنند ....

علاقه مندان AMD تا کی باید صبر کنند که یه CPU خفن بیاد ؟

لینک به دیدگاه

علاقه مندان Broadwell یه سال صبر میکنند ....

علاقه مندان AMD تا کی باید صبر کنند که یه CPU خفن بیاد ؟

AMD کلا" زده تو کار APU، خیلی دنبال CPU از AMD نباشید دوست عزیز  (*)  (*) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و تشکر از آرمین جان 

پس اونطور که معلومه تا یه سال بازار هاسولی ها گرم میمونه ! اونایی که منتظر برادول بودن همین فردا برین سراغ هاسول و لذت فردا رو امروز تجربه کنین ...

از کارای اینتلم کسی سردرنمیاره و معلوم نیست چه خوابی برامون دیده !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

AMD کلا" زده تو کار APU، خیلی دنبال CPU از AMD نباشید دوست عزیز  (*)  (*)

درود دقیقا دوست خوب همینجور که آرمین گفتن کلا زیاد چشم انتظار cpu  از amd نمیشه بود.

لینک به دیدگاه

نه کاملا موافق نیستم 

مثلا دنیایه پزشکی رو در نظر بگیر قرص هایی مثل ادالت کولد کی اومد بر می  گرده به خیلی وقت پیش 

حالا این قرص های جدید که اومده 2 رنگ هست که برای صبح و شب داره  یا اموکسی کلاو که چند سالی ازشون می گذره 

خوب شما هنوز هم قادر به درمان سرما خوردگی هستید با ادالت کولد ولی این قرص ها دیگه دارن از رده خارج می شن چرا چون بیماری دارن با دارو وقف پیدا می کنن تو طول زمان  قوی تر می شن   اگر این طور نبود دیگه چه نیازی به اموکسی سیلین یا قرص های دیگه بود خود اون ها هم درمان می کنند ولی نه باسرعت و با قدرت قرص های جدید ( من یادم هست روی برد 755 اینتل با یه core i7 خیلی قوی برای کانورت یه فیلم 1 روز وقت می برد ولی با 4770k فقط 2 ساعت و نیم طول می کشه ) 

دنیایه تکنولوژی همینه کاریش نمی شه کرد همین حریص بودن مردم هست که باعث پیشرفت و یا حتی در استفاده ی نادرست باعث نابودی بشریت می شه 

کسی کسی رو مجبورنکرده که سوکت جدید اومد به سرعت برن سراغ سوکت جدید مگر که حریص باشی ( چه خوب چه بد ) 

شما شاید بتونید با سوکت های قدیمی تر کارهارو راه پیش ببرید ولی نه به سرعت کسی که برد های جدید تر دارند درست نمی گم 

مثلا همین انیمیشن frozen خدا می دونه چند دفعه این انیمیشن رو دیدم و توکف این هستم که چه طوری همچین انیمشنی رو ساختن حالا یه نگاه به کار های قدیمی تر دیزنی بندازید تفاوت رو در طول زمان می تونید حس کنید 

حالا شمار فکر می کنی که ما ایرانی ها هم بتونیم همچین چیزی بسازیم نه نه نه وقتی توی دانشگاه هنوز از ویندروز xp استفاده می کنن خوب معلوم هست که نمی شه 

این دنیا دنیای علم و تکنولژی و حریص بودن  ( خوب نه بد . نه که میلیارد ها دلار بدزدی ) شده .  بدون این 3 تا پیشرفت در جامعه نخواهد بود  .هر کس هم نجنبه عقب می مونه مثل کشور خدمون و کشور های جهان سومی دیگر 

اگر فورم هایی مثل لیون و خیلی از فروم هایه دیگه نبودن خدا می دونست که ..... اره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته Haswell Refresh هم تو راهه برای ماه May و شایدم april که "تاکِ" 1150 به حساب میاد ... مثل 3770کا که بعد از 2600کا اومد

لینک به دیدگاه

البته Haswell Refresh هم تو راهه برای ماه May و شایدم april که "تاکِ" 1150 به حساب میاد ... مثل 3770کا که بعد از 2600کا اومد

5770k :D

لینک به دیدگاه

این سیستم تیک تاک اینتل بهتره به نظرم تا اینکه کلا سوکت رو عوض کنه و پدر همه رو در بیاره

یه سوکت بزنه اقلا 4 سال برای همون بروزرسانی انجام بده.خیلی خوب میشه.

بروزرسانی " تاک " باید چیز خوبی از آب در بیاد

لینک به دیدگاه

نه کاملا موافق نیستم 

مثلا دنیایه پزشکی رو در نظر بگیر قرص هایی مثل ادالت کولد کی اومد بر می  گرده به خیلی وقت پیش 

حالا این قرص های جدید که اومده 2 رنگ هست که برای صبح و شب داره  یا اموکسی کلاو که چند سالی ازشون می گذره 

خوب شما هنوز هم قادر به درمان سرما خوردگی هستید با ادالت کولد ولی این قرص ها دیگه دارن از رده خارج می شن چرا چون بیماری دارن با دارو وقف پیدا می کنن تو طول زمان  قوی تر می شن   اگر این طور نبود دیگه چه نیازی به اموکسی سیلین یا قرص های دیگه بود خود اون ها هم درمان می کنند ولی نه باسرعت و با قدرت قرص های جدید ( من یادم هست روی برد 755 اینتل با یه core i7 خیلی قوی برای کانورت یه فیلم 1 روز وقت می برد ولی با 4770k فقط 2 ساعت و نیم طول می کشه ) 

دنیایه تکنولوژی همینه کاریش نمی شه کرد همین حریص بودن مردم هست که باعث پیشرفت و یا حتی در استفاده ی نادرست باعث نابودی بشریت می شه 

کسی کسی رو مجبورنکرده که سوکت جدید اومد به سرعت برن سراغ سوکت جدید مگر که حریص باشی ( چه خوب چه بد ) 

شما شاید بتونید با سوکت های قدیمی تر کارهارو راه پیش ببرید ولی نه به سرعت کسی که برد های جدید تر دارند درست نمی گم 

مثلا همین انیمیشن frozen خدا می دونه چند دفعه این انیمیشن رو دیدم و توکف این هستم که چه طوری همچین انیمشنی رو ساختن حالا یه نگاه به کار های قدیمی تر دیزنی بندازید تفاوت رو در طول زمان می تونید حس کنید 

حالا شمار فکر می کنی که ما ایرانی ها هم بتونیم همچین چیزی بسازیم نه نه نه وقتی توی دانشگاه هنوز از ویندروز xp استفاده می کنن خوب معلوم هست که نمی شه 

این دنیا دنیای علم و تکنولژی و حریص بودن  ( خوب نه بد . نه که میلیارد ها دلار بدزدی ) شده .  بدون این 3 تا پیشرفت در جامعه نخواهد بود  .هر کس هم نجنبه عقب می مونه مثل کشور خدمون و کشور های جهان سومی دیگر 

دوست عزیز مگه 775 ها core i7 هم میخورن؟!!

لینک به دیدگاه

755 نه قبل از 1156 و 1155 چی بود یادم نمیاد 

یا دم نیست مادربرد قبلیم چه سوکتی بود فقط یادم هست cpu 2.8 گیگاهرتز بود 45 نانو متر هم بود 

صوتی رو هم بر پایه خواب الودگی بذار

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

755 نه قبل از 1156 و 1155 چی بود یادم نمیاد 

یا دم نیست مادربرد قبلیم چه سوکتی بود فقط یادم هست cpu 2.8 گیگاهرتز بود 45 نانو متر هم بود 

صوتی رو هم بر پایه خواب الودگی بذار

1366 ;)

معلومه خیلی خواب آلوده هستی (سوتی، نه صوتی :دی)

لینک به دیدگاه

احتمالا اشتباه تایپی بوده.

منم با نظر ایشون موافقم تکنولوژی مثل پازل که کنار هم کذاشته بشه باعث پیشرفت میشه و همین چهار پنج درصد ها هست که بشر تا اینجا پیشرفت داشته شما نمی تونی انتظار داشته باشی که یک دفعه بیست درصد تو هر سوکت پیشرفت باشه ولی خوب من با نظر اون دوستمون هم موافقم که هر سال اینتل برای سود بیشتر سوکت تغییر میده خوب علتش بر میگرده به تک قطبی بودن و هر جور که اینتل بخاد میتونه با یوزر ها رفتار کنه این مورد ادامه داره تا وقتی که amd یا هر شرکتی دیگه بتونه با اینتل رقابت کنه ولی حالا شما به پردازندهای موبایل اگه دقت نین چون چندین کمپانی با هم در حال رقابت هستن پردازندهای موبایل تو هر نسل قویتر و کم مصرفتر و ارزونتر میشند.

لینک به دیدگاه

1366 ;)

معلومه خیلی خواب آلوده هستی (سوتی، نه صوتی :دی)

نه الان خیلی خوبم صوتی درسته  :D  :D  :D  من کلا دیکته بالای 12 تو دبستان نگرفتم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

5770k :D

منم همین فکر رو میکردم اما قراره که Haswell refresh اینا باشن:

Core i7-4790, Core i5-4690, Core i5-4590, Core i3-4360, Pentium G3450 and Celeron G1840 and low-power Core i7-4790S, Core i5-4590S and Core i3-4150T.

اون 2 تای اولی K هم دارن و چیپست هم Z97 هستش که پردازنده هاش روی z87 هم کار خواهند کرد

باید دید که چی پیش میاد

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

منم همین فکر رو میکردم اما قراره که Haswell refresh اینا باشن:

Core i7-4790, Core i5-4690, Core i5-4590, Core i3-4360, Pentium G3450 and Celeron G1840 and low-power Core i7-4790S, Core i5-4590S and Core i3-4150T.

اون 2 تای اولی K هم دارن و چیپست هم Z97 هستش که پردازنده هاش روی z87 هم کار خواهند کرد

باید دید که چی پیش میاد

کاملا درست

نمی دونم چقدر برد و چیپ جدید می تونه تو کارایی تاثیر بزاره فکر کنم اگر پردازنده های 97 رو برای 87 استفاده کنیم بهتر باشه فقط امید وارم مشکل دمای هاسول رو نداشته باشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه کاملا موافق نیستم 

عزیز شما دنبال رندر فروزن هستنی؟گرامی اونا رو خدا میدونه با چه سوپر کامپیوتر هایی رند میکنن.به نظر من حرف شما درست نیست من خودم همیشه اول هر نسل ارتقا میدم الان هم دارم از 4770 استفاده میکنم بحث من اینه که حالا اومدن سوکت 5 ماه بعد تغییر زیادی ایجاد نمیکنه  شما 775 رو با 4770 مقایسه میکنید؟اینتل حتی نزاشته جوهر اسم ایناخشک شه پردازنده داره میده بیرون مگر چقدر تفاوت دارن ؟مثلا haswell refresh رو ببنید همینا هستن با اسم جدید یکم حالا دستکاری شدن خوب چقدر اختلاف ایجاد میشه ؟مثلا  کنسول ها روببین 7 سال عمر کرده داره هنوز بازی ها رو اجرا میکنه به نظرت من چند تا کارت کرافیک از  زمان  خریدن 360 ,ps3 گرفتم؟480 sli  برد evga که صداشون و حرارت شون خیلی اذیتم کرد ولی خوب کیفیت evga بود.580 یکی دیگه .670 sli گینوارد الان هم 770 خب  شما ببین همون 480 هم هنوز کار داره میده خیلی ها دارن استفاده میکنن درسته؟حرفی که کارمک زد گفت میشه یکم سرعت تولید قطعاتی  که واحد پردازشی هستن مثل پردازنده ,gpu با فاصله بیشتر بشه تا بشه از نهایت توان بهره برد این حرف من نبود حرف استاد کارمک هستش.

لینک به دیدگاه

عزیز شما دنبال رندر فروزن هستنی؟گرامی اونا رو خدا میدونه با چه سوپر کامپیوتر هایی رند میکنن.به نظر من حرف شما درست نیست من خودم همیشه اول هر نسل ارتقا میدم الان هم دارم از 4770 استفاده میکنم بحث من اینه که حالا اومدن سوکت 5 ماه بعد تغییر زیادی ایجاد نمیکنه  شما 775 رو با 4770 مقایسه میکنید؟اینتل حتی نزاشته جوهر اسم ایناخشک شه پردازنده داره میده بیرون مگر چقدر تفاوت دارن ؟مثلا haswell refresh رو ببنید همینا هستن با اسم جدید یکم حالا دستکاری شدن خوب چقدر اختلاف ایجاد میشه ؟مثلا  کنسول ها روببین 7 سال عمر کرده داره هنوز بازی ها رو اجرا میکنه به نظرت من چند تا کارت کرافیک از  زمان  خریدن 360 ,ps3 گرفتم؟480 sli  برد evga که صداشون و حرارت شون خیلی اذیتم کرد ولی خوب کیفیت evga بود.580 یکی دیگه .670 sli گینوارد الان هم 770 خب  شما ببین همون 480 هم هنوز کار داره میده خیلی ها دارن استفاده میکنن درسته؟حرفی که کارمک زد گفت میشه یکم سرعت تولید قطعاتی  که واحد پردازشی هستن مثل پردازنده ,gpu با فاصله بیشتر بشه تا بشه از نهایت توان بهره برد این حرف من نبود حرف استاد کارمک هستش.

من کاری به اینتل ندارم حرف شما رو هم کاملا قبول دارم اینتل دیگه شورش رو دراورده به نظر من 4770k از 3770k هم بدتر هست ( با توجه به این که خودم هم 4770k دارم )چرا محصولی که فقط چند درصد از 3770k قوی تر هست به چه دردی می خوره وقتی خمیری که توش استفاده کردن از پلاستیک هم بی کیفیت تر هست 

هیچ نیازی نبود که اینتل این سوکت 87 رو بده بیرون وقتی 77 فقط چند درصد از 87 ضعیف تر هست ولی یا 97 درصورتی که مشکلات قبلی رو نداشته باشه موافق هستم که حتی زودتر بیاد بیرون تا ببینیم برادول چی می کنه 

درباره کنسول ها هم باید بگم که گرافیکی که بازی ها دارن توی کنسول رو نمی شه با کامپبوتر مقایسه کرد gtx650 من tomb raider  رو بهتر از 360 اجرا می کرد ( فکر نکنم  :D ) البته کنسول برای بازی پس بازی ها رو باید بتونه تا مدت زیادی ساپروت کنه ولی کامپبوتر اینجوری نیست 

من فن nvidia ولی از بعضی از سیاست هاش بدم میاد gtx780ti رو در نظر بگیر 3 گیگ به رم اضافه کرده فرکانس رو برده بالاتر اسمش رو کرده تایتان بلک که چی 300 دلار بگشی روش نه این زیاده خواهی این ها باعث پیشرفت نمی شه 

باید از amd یاد بگیره منتل پرفرمنس بیشتر بدون دادن پول کم کم من هم دارم می رم سمت amd با این گرونی ها 

در باره frozen خیلی دوست دارم بدونم دیزنی از چه کامپوتر هایی استفاده می کنه 

فکر نکنبد من از حرفی که زدم برگشتم نه هنوز هم سر حرف هم هستم ولی بعضی از چیزها z87 نیازی به تولیدشون نیست این زیاده خواهیی اینتل یا هرشرکتی دیگه هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کاری به اینتل ندارم حرف شما رو هم کاملا قبول دارم اینتل دیگه شورش رو دراورده به نظر من 4770k از 3770k هم بدتر هست ( با توجه به این که خودم هم 4770k دارم )چرا محصولی که فقط چند درصد از 3770k قوی تر هست به چه دردی می خوره وقتی خمیری که توش استفاده کردن از پلاستیک هم بی کیفیت تر هست 

هیچ نیازی نبود که اینتل این سوکت 87 رو بده بیرون وقتی 77 فقط چند درصد از 87 ضعیف تر هست ولی یا 97 درصورتی که مشکلات قبلی رو نداشته باشه موافق هستم که حتی زودتر بیاد بیرون تا ببینیم برادول چی می کنه 

درباره کنسول ها هم باید بگم که گرافیکی که بازی ها دارن توی کنسول رو نمی شه با کامپبوتر مقایسه کرد gtx650 من tomb raider  رو بهتر از 360 اجرا می کرد ( فکر نکنم  :D ) البته کنسول برای بازی پس بازی ها رو باید بتونه تا مدت زیادی ساپروت کنه ولی کامپبوتر اینجوری نیست 

من فن nvidia ولی از بعضی از سیاست هاش بدم میاد gtx780ti رو در نظر بگیر 3 گیگ به رم اضافه کرده فرکانس رو برده بالاتر اسمش رو کرده تایتان بلک که چی 300 دلار بگشی روش نه این زیاده خواهی این ها باعث پیشرفت نمی شه 

باید از amd یاد بگیره منتل پرفرمنس بیشتر بدون دادن پول کم کم من هم دارم می رم سمت amd با این گرونی ها 

در باره frozen خیلی دوست دارم بدونم دیزنی از چه کامپوتر هایی استفاده می کنه 

فکر نکنبد من از حرفی که زدم برگشتم نه هنوز هم سر حرف هم هستم ولی بعضی از چیزها z87 نیازی به تولیدشون نیست این زیاده خواهیی اینتل یا هرشرکتی دیگه هست 

ببینید بحث z87 نیست من  از پلتفرم قبلی اومدم به 87 راضی هم هستم هم قدرت اجرا بازی ها نسل جدید رو داره هم راحت از پس برنامه ی مدرن برمیاد این پلتفرم رو کار ندارنم کلا میگم کاش سرعت تولید کمتر بود ببینید مثال کنسول من کاملا درسته من سالهاست گیمر هستم  شما دقت کن همون موقع هم کارت برای مثال 480 یا 580 بازی ها ر ور خیلی بهتر از 360 ps3 اجرا میکردن شما ببینید رزولوشن همون بازی که 1080 60 فریم بود روی pcروی کنسول خیلی پایین تر بود و افت فریم داشت پس نمیشه بگید  که روی pc نمیشه یا اینجور نیست چرا هست منتها شرکت های توسعه دهنده سخت افزار نمیخوان،برای مثال  اگر همین کارت سری 7 از اونویدیا رو  فعلا بگذاریم باشن  و amd  هم جو گیر نشه  کارت گرافیک بده بیرون که باز مجبور به توسعه و عرضه نسل جدید بشن فکر میکنی همین کارتهای 770 یا 780 یا r9 280 -r9 290 نمیتونن بازی ها رو تا چند سال دیگه اجرا کنن؟؟چرا راحت با توسعه درست پورت درست و درایور های درست میشه تا چند سال ازشون کار کشید شما قدرت کارت 780ti ببین خودش برا خودش کنسولیه چقدر قدرت پردازش گرافیکی داره آیا نمیتونه بازی های پورت شده x1ps4 رو اجرا کنه؟البته که میتونه قط پورت درست درایور خوب میخواد همین منتها نه چون amd کارت جدید زده پس انویدیا هم بایدgpu جدید تولید کنه  یا برعکس. این کارت هم از قدرتش هیچ استفاده نمیشه یا کلا مثلا سری 7 و میریم نسل بعدی کارتها باز همین قصه .موضوع اینه بهرحال دیگه نمیشه بیشتر از این تاپیک رو به بیراهه برد موفق باشی.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...