رفتن به مطلب

amd یا intel با 3.5 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

میخوام سیستم جمع کنم 

amd یا intel با 3.5 پول البته موس و کیبورد و گرافیک و اسپیکر دارم.

مده نظرم سوکت 2011 هستش با cpu  خداقل 4 هسته ای با کش 13 به بالا با رم هرتز 2400.در کل یه چیز به روز میخوام و سوال آیا صبر کنم واسه نسل جدید  cpu های intel? 

لینک به دیدگاه

میخوام سیستم جمع کنم 

مده نظرم سوکت 2011 هستش با cpu  خداقل 4 هسته ای با کش 13 به بالا با رم هرتز 2400.در کل یه چیز به روز میخوام و سوال آیا صبر کنم واسه نسل جدید  cpu های intel? 

در ضمن کدوم سوکت به روز تره

لینک به دیدگاه

میخوام سیستم جمع کنم 

با این میزان بودجه 2011 بهترین گیزنه هست

به نظر من صبر نکنید چون حتی اگر هم بیاد مدتی طول میکشه که قیمت هاش واقعی بشه در بازار

گرچه باز به خودتون مربوط هست اما به نظر من سیستم بگیرید و لذت ببرید

لینک به دیدگاه

در ضمن کدوم سوکت به روز تره

منظورتون چی هست؟

اگر شما برای کار های سنگین همچون رندر گیری و اینها می خواهید هزینه کنید 2011 هست که احتمل این که پردازنده های برادول روی این سوکت باشند هم هست

در غیر این صورت برید روی 1150 که پردازنده های هاسوا -ای هم در راه هستند گرچه زیاد با هاسول از نظر قدرت تفاوتی ندارند و هزینه مونده رو یا روی کارت گرافیک بزارید یا اس اس دی

لینک به دیدگاه

با این بودجه، هرگز نمی تونید از سوکت 2011 سیستم خریداری کنید! هرگز!

کاربریتون رو بفرمایید...

مانیتور هم نیاز دارید؟

ویرایش شده توسط Hessam II
لینک به دیدگاه

کاربری بازی  و فیلم و موزیک http://lioncomputer.ir/product/3286/ASUS%20VS248H%2024inch%20LED%20Monitor/ این مانیتور خوبه به نظرم اره میخوام کاره سمگینم بازی و اینترنته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما نیازی به 2011 ندارین عزیز 

1150 برایه شما بهتره 

مصرف کمتر 

راندمان خوب 

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

سوکت 1150 بهترین انتخابه

این مینبرد با گارانتی اصلی هست و pp  فوق العاده ای داره

http://lioncomputer.ir/product/2475/GIGABYTE%20Z87X-UD5H%20LGA1150%20Z87%20MB/

یا اسوس ماکسیموس هیرو

یا اگر یوزرفرندلی مهمه براتون این مورد عالیه:

http://lioncomputer.ir/product/3615/ASUS%20Z87-Deluxe/QUAD%20LGA1150%20Z87%20MB/#!prettyPhoto

اگر اورکلاک میکنید مدلای تخصصی بگیرید مثل:

http://lioncomputer.ir/product/2926/ASUS%20Maximus%20VI%20Formula%20LGA1150%20Z87%20MB/

پردازنده هم4770کا بدون شک!

رم هم که جی اسکیل و ..عالیه16گیگ ترجیحا

لینک به دیدگاه

همین سیستم با سوکت 1150 برای شما چندین سال بدون و حرف کار میکنه ! شما انتظار محاسباتی و کارهای rendering ندارین پس 2011 برای شما بی معنیه ! در عوض یه مادربرد خوب + 4770K + سیستم خنک کننده آبی ... خوبه !
اگه این رو بگیرین میتونید آورکلاک هم کنید تا سرعت . کارایی رم و CPU بره بالا ...

همینطور که دوستان گفتن شما 1150 بگیری بهتره ...

من خودم الان دنبال 2011 هستم ! حساب کردم باید کم کم 7 میلیون خرج کیس کنم :) شما همین 1150 رو بگیر که با بودجت مناسب بشه ...

ولی اگه بخوای تا چند سال سیستم جوابگو بازی های بروز باشه باید فکر کارت گرافیک خوب هم باشی !
کسی که جای شماست با این بودجه نباید بره دنبال 2011 چون خرج اضافی هست برای امکاناتی که نیاز ندارین ...

تازه زمستان 93 پردازنده های Boradwell اینتل معرفی میشن ... یه چند ماه هم طول میکشه که قیمتش تو ایران واقعای تر بشه که تقریباً میشه 1.5 سال !
که ارزش صبر کردن رو برای شما نداره ... :) همین 1150 رو با یه کانفیگ خوب که دوستان متخصص بهت میگن رو انتخاب کن ...که برات عالیه :دی
و صد در صد هم Intel بگیر !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر دوست عزیز 

دوست عزیز همانطور که استادان عزیز گفتن سسوکت 1150 میتونه بهترین انتخاب برای شما به حساب بیاد و شما میتونین با انتخاب سوکت 1150 کارایی بسیار خوبی بگیرین !

درسته که 2011 یکی از بهترین سوتکهاست اما خیلی هم خرج داره برخی از خرجاشو من مینویسم تا بودنین : 

خرید مادربردی گران قیمت در سوکت 2011 اما در 1150 میشه یه مین 800 تومنی گرفت با امکانات عالی ! 

سی پی یو های گران قیمت 2011 ولی 1150 سی پی یو های قدرتمند در عین حال ارزون داره !

نیازمند پاوری قویتر ! 

استفاده از خنک کننده ی مرغوب در 2011 ! 

رم باید به صورت کواد باشه تا بهترین نتیجه دست پیدا کنین !

پس با این تفاسیر میفهمین که با بودج ی 3.5 شما نمیتونین چنین سیستمی ببندین باید و باید همون 1150 ببندین ! 

با تشکر 

لینک به دیدگاه

mikham ye sistem jam konam migam muse o kibord o vga darim va spaker ye chiz ke ta chand sal bashe vasam

بله. ببخشید. ویرایش شد لیست./

لینک به دیدگاه

بنده الان یه سیستم 2011 دارم برای فروش که تاپیکش هم هست، اما همونطور که دوستان گفتن پیشنهاد بنده هم به شما سوکت 1150 هست برای کاربری که دارید!

با اینکه برام بهتره سیستمم زودتر فروش بره اما وظیه و وجدان حکم میکنه بهترین گزینه رو برای شما مشاوره بدیم

کلا ما اینجا هستیم که در ابتدا مشاوره درست بدیم

پس باز هم تاکید می کنم سوکت 1150 بردارید و با خیال راحت 5-4 سال ازش پرفورمنس عالی بگیرید

ویرایش شده توسط pedram sharif
لینک به دیدگاه

اگر برای بازی و اینترنت می خواهید نیازی به خرید 4770k نیست می تونید  یه 4670k بگیرید هیچ گونه گلوگاه ایجاد نمی کنه و با یه اور خوب می تونید یه پرفورمنس عالی از cpu بگیرید و بقیه رو برروی کارت گرافیک بگذارید البته اگر کارت گرفتید همون 4770k بگیرید  

بهترین سوکت هم برای شما 1150 من هم برد http://lioncomputer.ir/product/2424/ASUS%20Z87%20SABERTOOTH%20LGA1150%20Z87%20MB/ رو انتخاب می کنم چون خودم هم دارم امکانات کامل کامل به راحتی می تونید اور کنید و مهم تر از همه طول عمر گارانتی شده از طرف asus

موفق باشد

لینک به دیدگاه

خب با تشکر و راهنمایی ازتون برم چندتا گزینه بزنم بیارم بذارم اینجا تا نظر شما رو بدونم

لینک به دیدگاه

یا نه شما یکی پیشنهاد بدین فقط مانیتور full hd 2mc 24 inch mikham

va mouse o kibord o spaeaker o vga daram

لینک به دیدگاه

یا نه شما یکی پیشنهاد بدین فقط مانیتور full hd 2mc 24 inch mikham

va mouse o kibord o spaeaker o vga daram

انتخاب مانیتور وابسته به بودجه شماست !

برای مانیتور پیشنهاد اول من اینه:

ASUS MX239H AH-IPS 23inch Monitor

و پیشنهاد دوم:

ASUS VK248H 24inch LED Monitor

سعی کن از برند ایسوس بگیری ! من مانیتورم ایسوس و از کیفیتش راضی ام ...

و البته مانیتوری بگیر که پنل LED ایش IPS باشه ! که اون مورد اولی داره ...

اگه مانیتور مورد نظر IPS نباشه برای دیدن تو زوایا مختلف به مشکل برمیخوری !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...