رفتن به مطلب

EVGA پنج مدل کارت GeForce GTX Titan Black ارائه می کند

Recommended Posts

پس از مدتها انتظار قوی ترین کارت گرافیک جهان TITAN Black به بازار راه یافت. شرکت EVGA نیز به مانند دیگر برند ها انواع مدلهای تایتان بلک خود را روانه ی بازار کرد. این مدلها از قرار زیر است:

مدل کلاسیک تایتان بلک EVGA با قیمت 999 دلار بدون کوچکترین تغییر با کولر رفرنس و مشخصات رفرنس شامل حد اکثر فرکانس 980  و 7000 مگاهرتز به ترتیب برای GPU و Memory می باشد.

2r1pfw6vj5q59h4o3yag.jpg

مدل GTX TITAN Black SC دارای حداکثر فرکانس هسته ی 1072 مگاهرتز و فرکانس Memory برابر 7000 مگاهرتز می باشد. این کارت اوورکلاک شده به قیمت 1020 دلار عرضه می شود.

ydjiupv6beuy71u14f3v.jpg

مدل GTX TITAN Black SC Signature دارای مشخصات فنی مشابه مدل SC است اما لوازم جانبی اضافی دارد. این کارت به قیمت 1070 دلار به فروش می رسد.

ffwv4hcor1vubsdz8hu.jpg

مدل GTX TITAN Black HydroCopper دارای حداکثر فرکانس هسته ی 1111 مگاهرتز و فرکانس Memory برابر 7000 مگاهرتز می باشد.

v9stw27svq0p60gpv2w.jpg

مدل آخر هم GTX TITAN Black HydroCopper Signture است که مشخصات فنی اش مشابه کارت قبلی است اما لوازم جانبی اضافی به همراه خود دارد.

wuvtjtdbui8dt87y1h5m.jpg

متاسفانه تاکنون قیمتی برای مدلهای HydroCopper هنوز ارائه نشده است.

منبع: Techpowerup

مترجم: آرمین ابیشی

ویرایش شده توسط ARMIN 2012
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با این کارتا باید تو 4K بازیهای روز رو ترکوند :دی

لینک به دیدگاه

من الان با گرافیک 5450 داریم با رزولوشن 600*800 بازی ها رو می ترکونم!  :D 

البته قرار خونمون رو بفروشم و یکی از این کارتا بخرم! :wub: 

لینک به دیدگاه

سلام من منتظر این کارت بودم و بالاخره معرفی شد . میخواستم برند Asus  رو بخرم . حالا EVGA طبق خبر بالا 4 مدل اضافه تر داره به نظر شما کدومش بهتره ؟؟

Asus  یا  EVGA ( از بین 4 مدل کدام بهتره ) قیمتش اصلا برام مهم نیست .

فقط قدرت میخوام و کیفیت .

لینک به دیدگاه

سلام من منتظر این کارت بودم و بالاخره معرفی شد . میخواستم برند Asus  رو بخرم . حالا EVGA طبق خبر بالا 4 مدل اضافه تر داره به نظر شما کدومش بهتره ؟؟

Asus  یا  EVGA ( از بین 4 مدل کدام بهتره ) قیمتش اصلا برام مهم نیست .

فقط قدرت میخوام و کیفیت .

هر دو برند Asus و EVGA بهترین ها رو ارائه میدن

شما ببینید نیازتون بر چه اساسیه. از مدلهای بالا 2 تاش واتر کولینگ مسیر باز نیاز داره آیا شما واتر کولر دارید؟

ضمن اینکه مدلهی دیگه اش به دلیل اسفتاده از فن رفرنس جذاب نیستند. اگر ایسوز فن غیر رفرنس DCII رو استفاده کنه بله اون بهتر از EVGA خواهد بود.

لینک به دیدگاه

هر دو برند Asus و EVGA بهترین ها رو ارائه میدن

شما ببینید نیازتون بر چه اساسیه. از مدلهای بالا 2 تاش واتر کولینگ مسیر باز نیاز داره آیا شما واتر کولر دارید؟

ضمن اینکه مدلهی دیگه اش به دلیل اسفتاده از فن رفرنس جذاب نیستند. اگر ایسوز فن غیر رفرنس DCII رو استفاده کنه بله اون بهتر از EVGA خواهد بود.

یعنی واقعا ایسوس از EVGA بهتره؟ با سیستم کولینگ DCII?

من اگه باشم مدل 4 یا 5 همین برند رو انتخاب میکنم

لینک به دیدگاه

وقتی کولینگ همه رفرنس هستش و مثلا خنک کننده ای مثل کلاسفید یا دایرکتو قرار نیست روی تایتان باشه اصلا ارزش خرید نداره خودم تایتان داشتم دیگه!!

لینک به دیدگاه

وقتی کولینگ همه رفرنس هستش و مثلا خنک کننده ای مثل کلاسفید یا دایرکتو قرار نیست روی تایتان باشه اصلا ارزش خرید نداره خودم تایتان داشتم دیگه!!

اگر کمی به عکس ها دقت می کردید متوجه میشدید که مدل های غیر مرجع هم تولید میشه

لینک به دیدگاه

اگر کمی به عکس ها دقت می کردید متوجه میشدید که مدل های غیر مرجع هم تولید میشه

برادر کوش؟ مگه کولر غیر مرجع داره؟

اون 2 تا رو میگی که برای واتر کولره؟

منظور من و دوستمون ایرکولر غیر مرجع هست، نه واتر کولر!

لینک به دیدگاه

یعنی واقعا ایسوس از EVGA بهتره؟ با سیستم کولینگ DCII?

من اگه باشم مدل 4 یا 5 همین برند رو انتخاب میکنم

مدل 4 و 5 که برای واتره.

منظور ما از کولینگ مناسب ایرکولره اختصاصی برند هاست که خیلی بهتر از کولر رفرنس عمل میکنه. اگر DCII روی این بیاد که بهتر، نیاد که فرقی نداره شما برد رفرنس رو از هر برندی بخری یه کارته.

لینک به دیدگاه

مدل 4 و 5 که برای واتره.

منظور ما از کولینگ مناسب ایرکولره اختصاصی برند هاست که خیلی بهتر از کولر رفرنس عمل میکنه. اگر DCII روی این بیاد که بهتر، نیاد که فرقی نداره شما برد رفرنس رو از هر برندی بخری یه کارته.

اوهوم، پس با این تفاسیر احتمال بکارگیری Air Cooler روی این کارت هست.اگر نبود که  EVGA سیستم HydroCopper رو روی این کارت اعمال نمیکرد، درست متوجه شدم؟

لینک به دیدگاه

اوهوم، پس با این تفاسیر احتمال بکارگیری Air Cooler روی این کارت هست.اگر نبود که  EVGA سیستم HydroCopper رو روی این کارت اعمال نمیکرد، درست متوجه شدم؟

دقیقا" B)

ما همه دست به دعا هستیم که این اتفاق بیفته ;) و شاهد حضور کارت هایی با ایرکولر های اختصاصی باشیم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این کارتو واسه گیم میخوام . کولر هم ندارم مشخصات سیستم من تو امضا هستش . یعنی اگه این کارتو بخوام یا باید کولر بگیرم یا منتظر DCII Asus باشم که اگه بیاد یا یکی از HydroCopper EVGA رو بگیرم که خودش کولینگ داره ؟؟؟؟؟؟؟

من تو بخش سخت افزار زیاد حرفه ای نیستم .  :(

ویرایش شده توسط farhad828
لینک به دیدگاه

دوست عزیز من این کارتو واسه گیم میخوام . کولر هم ندارم مشخصات سیستم من تو امضا هستش . یعنی اگه این کارتو بخوام یا باید کولر بگیرم یا منتظر DCII Asus باشم که اگه بیاد یا یکی از HydroCopper EVGA رو بگیرم که خودش کولینگ داره ؟؟؟؟؟؟؟

من تو بخش سخت افزار زیاد حرفه ای نیستم .  :(

فرهاد جان، دادا همه این کارت رو واسه گیم میخوان. ;)

HydroCopper خودش کولینگ نداره، و باید واتر کولر مثلا" XSPC رو بخری و ازش استفاده کنی. اون خودش 1 میلیونه.

به نظرم بهتره صبرکنی، هر سه شرکت MSI و Asus و Gigabyte از این مدل کارت Titan Black احتمالا" میارن تو ایران، ببین هر کدومشون کولر غیر رفرنس داشت بخرش با خیال راحت. اگر هم که نشد که ناچار هستید همون مدل رفرنس رو خریداری کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ولی من میگم اشتباه Titan تکرار میشه و کولر ایر غیر رفنس براش تولید نمیشه . یه چیز دیگه چون برد زیاد تغییری نکرده همون کولر های 780 و 780Ti روش نصب میشه ، یعنی ایر کولر های تولیدی که کم هستن . البته گیگابایت برای تایتان قبلی ، کولر ایر غیر رفرنس زد اما روش نصب نمیکرد ! با یک پکیج میفروخت Link .

لینک به دیدگاه

ولی من میگم اشتباه Titan تکرار میشه و کولر ایر غیر رفنس براش تولید نمیشه . یه چیز دیگه چون برد زیاد تغییری نکرده همون کولر های 780 و 780Ti روش نصب میشه ، یعنی ایر کولر های تولیدی که کم هستن . البته گیگابایت برای تایتان قبلی ، کولر ایر غیر رفرنس زد اما روش نصب نمیکرد ! با یک پکیج میفروخت Link .

نهایت با اینم همین کار رو می کنند ;)

لینک به دیدگاه

بازم یه سوال دیگه دوست عزیز ;)  . اگه برندهای دیگه مدل غیر رفرنس ندادن . بنظرتون TITAN Black بگیرم یا EVGA GTX 780Ti KingPin Edition ؟؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشخصه تایتان بلک ، اون یکی فقط زیر LN2 خودشو نشون میده و اگه از ASUS 780Ti DCII ضعیف تر نباشه قوی تر نیست و صرفه خرید نداره .

لینک به دیدگاه

بازم یه سوال دیگه دوست عزیز ;)  . اگه برندهای دیگه مدل غیر رفرنس ندادن . بنظرتون TITAN Black بگیرم یا EVGA GTX 780Ti KingPin Edition ؟؟؟؟ 

از نظر من دومی 780Ti KingPin Edition یا هر کارتی که غیر رفرنس باشه. چون خنک تر و بی صدا تر کار می کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کلا کارتهای 1000 دلاری انویدیا ریفرنس هستند و غیر ریفرنس فقط اختصاصی EVGA هست !

این شرکت بزرگترین و اولین شریک انویدیا هست !

مطمئن باشید تایتن بلک برای بقیه برندها فقط با برد و کولر ریفرنس خواهد بود !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه گذینه مورد نظر مثلا EVGA GTX780Ti Classified در مقابل تایتان بلک بود 100% انتخاب میشد 780Ti ولی قیمت kingpin edition اصلا برای کارهای روز مره قابل توجیه نیست .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تایتان دارها بکوبید بر سرو کله :( :crying:

سعید جان کلا فناوری همینه و هرکی میخواد فناوری روز استفاده کنه باید بهاش رو بپردازه !

الان برای 750ti از چیپ GM107 و نسل مکسل استفاده شده !

اگر مشخصات این کارت رو با 650ti Boost مقایسه می کنید می بینید که در اعداد و ارقام کارت 650ti boost حداقل باید 40-30 درصد از 750ti قوی تر باشه !

post-7048-0-57706600-1393009282_thumb.jpg

خوب حالا در نتایج فریم گیری در بازیها و بصورت کلی اختلاف این دو کارت حدود 7-5 درصد هست !

موارد بالا جذابتر میشه اگر بدونید 750ti فقط حدود 60 وات مصرف داره و 650ti boost حدود 115 وات مصرف داره !

مضاف بر مصرف دما هم کاهش و انعطاف اورکلاک نیز افزایش یافته !

اکثر کارتهای 750ti در حالت اورکلاک تا 1300 مگاهرتزو فراتر  بوست می کنند !

با شرایط بالا تصور کنید کارتهای رده بالای نسل مکسل چگونه خواهند ! :wacko:

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

سعید جان کلا فناوری همینه و هرکی میخواد فناوری روز استفاده کنه باید بهاش رو بپردازه !

الان برای 750ti از چیپ GM107 و نسل مکسل استفاده شده !

اگر مشخصات این کارت رو با 650ti Boost مقایسه می کنید می بینید که در اعداد و ارقام کارت 650ti boost حداقل باید 40-30 درصد از 750ti قوی تر باشه !

attachicon.gifscreen001.jpg

خوب حالا در نتایج فریم گیری در بازیها و بصورت کلی اختلاف این دو کارت حدود 7-5 درصد هست !

موارد بالا جذابتر میشه اگر بدونید 750ti فقط حدود 60 وات مصرف داره و 650ti boost حدود 115 وات مصرف داره !

مضاف بر مصرف دما هم کاهش و انعطاف اورکلاک نیز افزایش یافته !

اکثر کارتهای 750ti در حالت اورکلاک تا 1300 مگاهرتزو فراتر  بوست می کنند !

با شرایط بالا تصور کنید کارتهای رده بالای نسل مکسل چگونه خواهند ! :wacko:

منم قبول دارم معین جان ولی بهای این کارت پول خون آدمه!آخه بی انصافا!من 4میلیون و نیم ندادم که ظرف یه سال کارتم بره مرخصی...ای انویدیای ظالم و خبیث :( :crying:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...