رفتن به مطلب

خریدار Phenom II X4

signinfo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده خریدار یکی از پردازنده های زیر هستم:

Phenom II X4 945

Phenom II X4 955

Phenom II X4 965

Phenom II X4 970

اولویت بنده با 955 هستش.

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام

پیغام خصوصی فرستاده بودم خدمت تون منتظر جواب بودم. وضعیت کارکرد پردازنده به چه شکل هستش دوست عزیز؟ از لحاظ اوور و مدت زمان استفاده تون. درکل وضعیت کلی پردازنده خوبه؟

راستش من قیمتش دستم نیست. شما لطف کنید به نسبت وضعیتش قیمت گذاری کنید من هستم خدمت تون.

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یه سوال داشتم از دوستان amd باز راستش من درمورده سی پی یو های amd اصلا اطلاعاتی نداشتم تا اینکه برای خرید سیستم اتفاقی به یه مغازه ایی رفتم که طرف مشخصات سی پی یو amd رو بهم گفت شاخ در اوردم مثلا 15مگ کش که خوب همچین کشی تو سی پی یوهای اینتل قیمتش رو 2 تومن هست اما روی amd 400 تومن بود اون روز 

خواستم برم سمته amd که چندجا پرسو جو کردم به شدت زدن تو سره amd از این لحاظ که هم مادربورداش و هم سی پی یو هاش سوختن داره اما اینتل اصلا خرابی نداره برای همین سی پی یو های amd گارانتی داره 

خلاصه اینکه میخواستم ببینیم قضیه واقعا چیه چرا انقدر قیمت amd پایینه کش بالایی داره چون خراکه بازیه و این قضیه سوختنش در اثره چیه ؟

لینک به دیدگاه

با سلام

بنده یه سوال داشتم از دوستان amd باز راستش من درمورده سی پی یو های amd اصلا اطلاعاتی نداشتم تا اینکه برای خرید سیستم اتفاقی به یه مغازه ایی رفتم که طرف مشخصات سی پی یو amd رو بهم گفت شاخ در اوردم مثلا 15مگ کش که خوب همچین کشی تو سی پی یوهای اینتل قیمتش رو 2 تومن هست اما روی amd 400 تومن بود اون روز 

خواستم برم سمته amd که چندجا پرسو جو کردم به شدت زدن تو سره amd از این لحاظ که هم مادربورداش و هم سی پی یو هاش سوختن داره اما اینتل اصلا خرابی نداره برای همین سی پی یو های amd گارانتی داره 

خلاصه اینکه میخواستم ببینیم قضیه واقعا چیه چرا انقدر قیمت amd پایینه کش بالایی داره چون خراکه بازیه و این قضیه سوختنش در اثره چیه ؟سلام

سلام

داداش اینجا  استارتر محترم  دنبال  پردازنده هس  تاپیک ایشون  به بیراه نکشید .   برای جواب سوالتون به تاپیک زیر نگاه کنید  مخصوصا جواب کاربر 

Dj_aghamajid  خیلی ریز بینانه  است

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=20603

من خودم یه سیستم AMD دارم خدا رو شکر بزنم به تخته 6 ساله بدون مشکل با فن استوک خودش کار می کنه بدون هیچ مشکلی.

مشکل اصلی پردازنده های AMD  ولتاژ بالاشون هست که  تو فیش برق خونه تاثیر داره  و گرمای تولید شده سی پی یو.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...