رفتن به مطلب

مشکل در نصب درایور جدید گرافیک لپ تاپ

ahmad021
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

لپ تاپم asus N56jr هست و از همون اول درایور نسخه ۳۱۱.۹۳ بود ولی امروز هر کاری کردم نتونستم آپدیتش کنم؟؟؟!!!!

امروز نسخه ۳۳۴.۸۹ رو برای کارت 760m از سایت nvidia دان کردم ولی نصب نشد که نشد! :(

این ارورشه

چیکار کنم دوستان؟؟؟ :mellow:

02874506840059164376.jpg

ویرایش شده توسط ahmad021
لینک به دیدگاه

درود دوستان

لپ تاپم asus N56jr هست و از همون اول درایور نسخه ۳۱۱.۹۳ بود ولی امروز هر کاری کردم نتونستم آپدیتش کنم؟؟؟!!!!

امروز نسخه ۳۳۴.۸۹ رو برای کارت 760m از سایت nvidia دان کردم ولی نصب نشد که نشد! :(

این ارورشه

چیکار کنم دوستان؟؟؟ :mellow:

02874506840059164376.jpg

سلام داداش

این مشکل تو منم بود تازه لپتاب رو خریدم اقدام به نصب وین کردم 3 بار تونستم کارت گرافیک رو نصب کنم ولی تو بار چهارم نشد که بلا ها شروع شدن تمام 2 ماه منو اصیر کرد تا دردشو پیدا کردم حتی اینجا هم تایپیک زدم یه سرچ کنی پیدا میکنی ولی به نتیجه نرسیدم مدل لپتاب منم asus n550jv هست تو منم بعضی وقت ها نصب میشد ولی باز نمیشد کنترل پنل nvidia یا ارور میداد یا ارور تو رو میداد یا میگفت اول سی پی یو رو نصب کن بعد هیچی حالا باید یکی یکی کارت گرافیک inrel رو دان کنی ببینی کدوم با کارت گرافیک تو و لپتابت سازگار هست دردش از کارت گرافیک intel هست برو اول از سایت خوده لپتاب بگیر امتحان کن بعد برو سراغ سایت خوده intel مشکلت حل میشه و در هر بار پاک کردن کارت گرافیک ها ( هر دو کارت گرافیک ) کامل پاک کن تو اسان دانلود تو صفحه اولش دسته راست یه برنامه به اسمه Your Uninstaller! Pro هست دان کن همه برنامه هارو از بیخ پاک میکنه از ریجستری بگیر برو بالا دیگه لازم نیست حی وین بزنی چون اثاری از نرم افزار قبلی باشه باز این ارور هارو میده من که این طوری حل کردم دردشو انشاالله ماله تو هم حل بشه

یا حق

لینک به دیدگاه

داداش منظورت اینکه اول درایورهای گرافیکارو آنیستال کنم بعد نسخه به روز رو اینستال کنم؟؟

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داداش منظورت اینکه اول درایورهای گرافیکارو آنیستال کنم بعد نسخه به روز رو اینستال کنم؟؟

بله داداش اول با اون برنامه که گفتم از بیخ پاک کن هر دو کارت گرافیک رو بعد اول از سایت خوده ایسوس ماله لپتاپ خودت رو دان کن بعد نصب کن دوباره برو سراغ کارت گرافیگ نویدیا بعد اون رو نصب کن اگه باز مثله قبلی شد برو سراغ کارت گرافیگ اینتل بعدی دان کن باز مراحل رو طی کن ببین چی میشه ورژن کارت اینتل من اینه که سازگاره با لپتابم VGA_Intel_Win8_64_VER101810328201 اینم امتحان کن اگه وینت 8یا8'1 باشه مثله ای نیست تو هر دو وین کار میکنه اما اگر وینت اینا نیست که گفتم باید دان کنی تا اون درایوره کارت گرافیکی که با لپتابت سازگار باشه بتونی پیدا کنی موفق باشی

ببخشید دیر جواب دادم بدجور سرماخوردم اهه جابجا شدن ندارم پوزش میخوام

یا حق

ویرایش شده توسط salar_elc
لینک به دیدگاه

داداش از راهنماییت ممنونم

امتحان میکنم ایشالا که حل میشه

لینک به دیدگاه

داداش از راهنماییت ممنونم

امتحان میکنم ایشالا که حل میشه

خواهش میکنم انشاالله که درست میشه فقط کمی وقت گیر هست باید حوصله بکنی من دو ماه اصیر شدم اینقدر دان کردم تا اخرش پیدا کردم 

موفق باشید

ویرایش شده توسط salar_elc
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...