رفتن به مطلب

فروش R9 280x

rakhsh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

یک عدد کارت PowerColor R9 280x کاملا نو ولی فاقد جعبه بصورت مزایده به فروش میرسد.
قیمت پایه : 1 میلیون
گام 50 هزار تومان
تحویل فقط حضوری و در تهران. کارت رو تست میکنین و میبرین!
پایان مزایده یکشنبه ساعت 3 بعد از ظهر.
اگر برای ماینینگ میخواین HashRate 760Kh هستش که همینجا میتونم براتون تست بگیرم.

75773444641406888182.jpg

ویرایش شده توسط rakhsh
لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . تصویر باید حاوی نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ باشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا یه جورایی باورنکردنیه که 760GTX با این کارت اختلاف بی نهایت ناچیز و میشه گفت اصلا نداره ! 

جالب اینجاست که تو Crysis 3 فریمی 760 خیلی بالاتر از این کارت هست ! 760 تو کرایسیس 3 حدودا 60 فریم میده اما 280X حدودا 38 فریم ! اختلاف وحشتناکه ! 

اما 280X الان قیمتش تو ایران و همین سایت 1500 هست و قیمت 760 GTX حدود 900 ! 

امیدوارم خوب بفروشین .

قبلش تحقیق کنید عزیز 

post-11230-0-21427300-1393083832_thumb.png

لینک به دیدگاه

واقعا یه جورایی باورنکردنیه که 760GTX با این کارت اختلاف بی نهایت ناچیز و میشه گفت اصلا نداره ! 

جالب اینجاست که تو Crysis 3 فریمی 760 خیلی بالاتر از این کارت هست ! 760 تو کرایسیس 3 حدودا 60 فریم میده اما 280X حدودا 38 فریم ! اختلاف وحشتناکه ! 

اما 280X الان قیمتش تو ایران و همین سایت 1500 هست و قیمت 760 GTX حدود 900 ! 

امیدوارم خوب بفروشین .

دوست عزیز 280x رقیب 770 هست نه 760. تاپیک رو خراب نکنید و اطلاعات غلط ندید لطفاً. قیمتم خیلی مناسبه.

این بازی crysis3

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/R9_280X_Direct_Cu_II_TOP/12.html

کلا بازی crysis3 با کارتهای انویدیا سازگاری بهتری داره.

اینم قدرت کارت

http://www.techpowerup.com/reviews/ASUS/R9_280X_Direct_Cu_II_TOP/26.html

ویرایش شده توسط majid777
لینک به دیدگاه

چرا متوجه نمیشی میگم اختلاف کمه ! با توجه به بیشتربودن 200 دلاری قیمت 280X ! من اصلا در مورد قیمتی که دوستمون گذاشتن حرف نزدم ! 

فرقش 5 فریم هست ! 

چه ربطی به بازی داره ! 

تو Far Cry 3 هم 5 فریم با هم اختلاف دارن ! 

کلا بی خیال ! 

عزیز اختلاف کم نیس:

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/R9_280X_OC/

به طور میانگین در کل بازیها بالای 10 فریم اختلاف وجود داره که اختلاف قیمت 50 دلاری رو توجیه میکنه 

یعنی  GTX 760 قیمتش 250 دلار و 280X قیمتش 300 دلار

اما بخاطر قدرت بالای این کارت در ماینینگ و هش ریت بالایی که داره مورد توجه ماینرا قرار گرفته و قیمتش به طور وحشتناکی بالا رفته ... که باز هم اختلاف قیمت 250 دلاری رو توجیه پذیر میکنه

فکر نکنم با GTX 760 بشه تو یه ماه یک هزارم لایت کوین هم جمع کرد

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید یه توضیح مختصری راجع به ماین کردن میدین.لینک نمیخام.قیمت هم برای خریدار مناسبه.ممنون

لینک به دیدگاه

عزیز اختلاف کم نیس:

http://www.techpowerup.com/reviews/Gigabyte/R9_280X_OC/

به طور میانگین در کل بازیها بالای 10 فریم اختلاف وجود داره که اختلاف قیمت 50 دلاری رو توجیه میکنه 

یعنی  GTX 760 قیمتش 250 دلار و 280X قیمتش 300 دلار

اما بخاطر قدرت بالای این کارت در ماینینگ و هش ریت بالایی که داره مورد توجه ماینرا قرار گرفته و قیمتش به طور وحشتناکی بالا رفته ... که باز هم اختلاف قیمت 250 دلاری رو توجیه پذیر میکنه

فکر نکنم با GTX 760 بشه تو یه ماه یک هزارم لایت کوین هم جمع کرد

این کارت دقیقا مخصوص ماینینگ هستش و از Sapphire Dual-X هم بهتره و در حد Sapphire Vapor-X هستش. به خاطر سینک پشت کارت دما هم در حد Vapor-X هستش.

لینک به دیدگاه

اقا ببخشید یه توضیح مختصری راجع به ماین کردن میدین.لینک نمیخام.قیمت هم برای خریدار مناسبه.ممنون

ماین کردن رو متاسفانه مختصر نمیشه توضیح داد. دو - سه تا انجمن فارسی در این زمینه هستن که یا سرچ کنین یا پخ کنین بهتون لینک بدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز لطفا قوانین رو رعایت کنید . تصویر باید حاوی نام کاربری ، نام فروم و تاریخ نوشته شده روی کاغذ باشه . در غیر این صورت تاپیک حذف میشه . با تشکر

انجام شد حامد خان.

لینک به دیدگاه

ماین کردن رو متاسفانه مختصر نمیشه توضیح داد. دو - سه تا انجمن فارسی در این زمینه هستن که یا سرچ کنین یا پخ کنین بهتون لینک بدم.

پخ کن مرسی

لینک به دیدگاه

مدیریت عزیز ضمن احترام لطفا کمتر از این ابزار مدیر بازیتون استفاده کنید ! 

الان شما به من توهین نکردی ؟ با این رفتارت که منو بچه و بی ادب فرض کردی و چون خودت تگ داری پس دیگه همه باید از شما بترسن و ....

لاغر نشی هم توهین نیست دوست عزیز اون شخص نباید به خودش اجازه میداد به من می گفت اطلاعات غلط نده ! 

خیلی ها ایجا پیدا میشن گرافیکشون 9500GT هست بعد میان در مورد گرافیک تز میدن که اون شخص هم یکی از همین ها بود ! 

280X کارت خوبیه اما نسبت به قیمتش نه ! 

ضمنا قیمتش 300 دلار نیست حدود 480 دلار هست ! 

شما 10 تا اخطار بده ولی این بیشتر مدیز بازی شما رو میرسونه تا خطای من رو ! 

من از بن شدن و ...نگران نیستم فقط شما لطف کن کمتر از بالا به بقیه اونم من نگاه کن ! 

ممنون ! 

دوست عزیز هر چقدر هم مدیر تند برخورد کرده باشه کار شما رو توجیه نمیکنه!

شما دوست دارین تو تاپیک فروشتون من بیام بگم فلان چیز از مال شما بهتر و ارزون تره(حتی اگه قصدتون اطلاع رسانی باشه)این  کار درست نیست !کسی که میخواد چیزی بخره خودش میدونه چی خوبه چی بده!

انشالله که کارت دوستمون هم به قیمت مد نظرشون به فروش بره

ویرایش شده توسط anthony hopkins
لینک به دیدگاه

ارزش این کارت رو ماینر ها میدونن. در حال حاضر اگر DogeCoin ماین کنین با قیمتهای فعلی و با صرف نظر از پول برق ، روزانه $3.73 درآمد خواهید داشت. حدود 100 دلار در ماه...

ویرایش شده توسط rakhsh
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...