رفتن به مطلب

راهنمایی خرید سیستم تا 4200

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه رم 8 دگه بعدن روش میندازم که دوول بشن

داداش مطمعنی پاور 600 کم نمیاره ؟

انتخاب با شماست

بله عزیز پاور600 گرین کاملا جوابگو هست!

لینک به دیدگاه

اگه بعدا شايد بري سراغ اور و فعلا فقط گيم هست هزينه CPU 4770رو کم کن چون بازيها هيچ کدوم از 6هسته استفاده نميکنند! در عوض 4670 k بگير که برا بازيها کاملا جواب ميده! هزينه باقي مونده رو ميتوني يا ssdيا mbبهتر برداري!

لینک به دیدگاه

اگه بعدا شايد بري سراغ اور و فعلا فقط گيم هست هزينه CPU 4770رو کم کن چون بازيها هيچ کدوم از 6هسته استفاده نميکنند! در عوض 4670 k بگير که برا بازيها کاملا جواب ميده! هزينه باقي مونده رو ميتوني يا ssdيا mbبهتر برداري!

دادا مگه چقدر این دو تا cpu تفاوت قیمت دارن که بشه یه SSD با یه mb بهتر گرفت !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8-X

لینک به دیدگاه

6 هسته؟؟؟؟؟

4770 که 4 تا داره!

همچنین 4670!

کدوم 6 تا هسته دارن؟؟؟؟؟؟

دادا مگه چقدر این دو تا cpu تفاوت قیمت دارن که بشه یه SSD با یه mb بهتر گرفت !!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ 8-X

4770 میشه 887 تومن

4670 هم 639 تومن!

حتما نمیتونی که یه SSD خوب بگیری!

مادربورد بهتر هم نیاز نداری!

وقتی که نمیخوای اور کنی، پس چرا هزینه بیشتر؟

لینک به دیدگاه

4770چهار هسته واقعي داره و ٢ هسته مجازي درست ميکنه! براي همين بهش ميگن core i7! و 4670 چهار هسته داره و هسته مجازي درست نميکنه که بهش ميگن i5!
لینک به دیدگاه

4770 میشه 887 تومن

4670 هم 639 تومن!

ايشون نگفتن اصلا نميخوان اور کنن.گفتن فعلا قصد اور ندارم!

با تفاوت قيمت اين دو CPU ميتونن ssd adataبگيرن يا با يه مقدار هزينه چيز بهتر در عوض بهتر از خريد cpuهست که نميتونن از تمام قدرتش استفاده کنن!

لینک به دیدگاه

4770چهار هسته واقعي داره و ٢ هسته مجازي درست ميکنه! براي همين بهش ميگن core i7! و 4670 چهار هسته داره و هسته مجازي درست نميکنه که بهش ميگن i5!

نه داداش 4770  4 هسته اصلی  و 4 هسته مجازی داره

لینک به دیدگاه

میخام 4 تا فن هم برا کیس اضافه کنم

Cougar Vortex PWM 120mm واسه جلو کیس

Deepcool Wind Blade 120 واسه روی در کیس (LED هم داره قشنگ میشه)

DEEPCOOL Case Fan XFAN 120 دو تا واسه بالا کیس

لینک به دیدگاه

دقیقا این رو از کجا میگید؟؟؟؟؟

4770 4هسته فیزیکی داره و 4 هسته مجازی!!!! که بهش میگن Threads!!!! که روی هم میشه 8 هسته!!!!!

این هم شات پردازنده خودم!!!

post-13203-0-86856600-1393268154_thumb.jpg

4670 هم همینطور عمل میکنه!

اینم لینک رسمی اینتل:

http://ark.intel.com/products/75047/intel-core-i5-4670-processor-6m-cache-up-to-3_80-ghz

که شامل هسته مجازی نمیشه، و کلا 4 هسته و ترید داره!!!!

خواهشا یکم تحقیق کنید و بعدا پاسخ بدین عزیز!!!

لینک به دیدگاه

4770 میشه 887 تومن

4670 هم 639 تومن!

ايشون نگفتن اصلا نميخوان اور کنن.گفتن فعلا قصد اور ندارم!

با تفاوت قيمت اين دو CPU ميتونن ssd adataبگيرن يا با يه مقدار هزينه چيز بهتر در عوض بهتر از خريد cpuهست که نميتونن از تمام قدرتش استفاده کنن!

وقتی که دارن پردازنده ضریب بسته تهیه میکنن، پس فرقی نمیکنه که روی چه مادربوردی بسته میشه!

و حتما هم میتونن از تمام توانش استفاده کنن!

لینک به دیدگاه

راجبه هسته مجازيش اره اشتباه گفتم.ولي در کل منظورم همين بود که چهار هسته خالي نيست!

و اما راجبه ضريب باز وبسته منم منظورم همين بود که اگه پردازنده ضريب بسته بگيرن بعدا بخوان اور کنن بايد پردازنده رو عوض کن +مادبرد.

اما اگه الان 4670kبگيرن حداقل پردازنده ضريب باز ميگيرن و هزينه اضافي رو ميتونن مادربرد بهتر بگيرن!

لینک به دیدگاه

به جایه این که برم کیس x1 بگیرم با اون همه فن..... بهتره X3 بگیرم که خودش 5تا فن داره + کنترلر

^_^

ویرایش شده توسط ho3in
لینک به دیدگاه

به جایه این که برم کیس x1 بگیرم با اون همه فن..... بهتره X3 بگیرم که خودش 5تا فن داره + کنترلر

^_^

کیس x1 بهترین انتخاب برای شما هست!

نیازبه هزینه  اضافی برای کیس ندارین ، درعوض روی مادربرد یا پردازنده متمرکز بشین!

لینک به دیدگاه

کیس x1 بهترین انتخاب برای شما هست!

نیازبه هزینه  اضافی برای کیس ندارین ، درعوض روی مادربرد یا پردازنده متمرکز بشین!

دادا اون کیس x1 + اون 4 تا فن میشه 215 ت

ولی x3 که خودش 5 تا فن داره+ کنترلر 200 ت هست

کدوم بصرفه تر ؟

لینک به دیدگاه

راجبه هسته مجازيش اره اشتباه گفتم.ولي در کل منظورم همين بود که چهار هسته خالي نيست!

و اما راجبه ضريب باز وبسته منم منظورم همين بود که اگه پردازنده ضريب بسته بگيرن بعدا بخوان اور کنن بايد پردازنده رو عوض کن +مادبرد.

اما اگه الان 4670kبگيرن حداقل پردازنده ضريب باز ميگيرن و هزينه اضافي رو ميتونن مادربرد بهتر بگيرن!

دادا من تو کار اور نیستم ....کلا هم فک میکنم با اور به قطعه اسیب میرسونم

ویرایش شده توسط ho3in
لینک به دیدگاه

به فکرم دوباره  افتاد که کیس X1 با 3 فن led ابی و یک فن کوگار واسه جلو چون  نور داخل کیس میخام  با بقیه  چیزا از جمله موس و کیبورد razer که led ابی دارن ست کنم (Imperator & lycosa mirror)

فک کنم قشنگ میشه و یه تحویه خوب هم ایجاد میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...